Wat doe jij hier eigenlijk?quote:Op zondag 13 september 2009 03:55 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Nee serieus. Ik zag eerst een blond meisje op dat account.
Het is een farce en we hebben die viespeuk door.
Nu zie ik een leuke vent.quote:Op zondag 13 september 2009 03:55 schreef Ofyles2 het volgende:
Nee serieus. Ik zag eerst een blond meisje op dat account.
quote:Het is een farce en we hebben die viespeuk door.
Weet ik veel, ik krijg al genoeg gezeik naar mijn hoofd geslingerd de laatste tijd, ik weet niet meer wanneer mensen een grap maken of vervelend aan het doen zijn inmiddels...quote:
Dat snap ik bestquote:Op zondag 13 september 2009 04:03 schreef Sanne92 het volgende:
Weet ik veel, ik krijg al genoeg gezeik naar mijn hoofd geslingerd de laatste tijd, ik weet niet meer wanneer mensen een grap maken of vervelend aan het doen zijn inmiddels...
Zoals gebruikelijk, elke nacht posten.quote:
Gewoonlijk had ik gezegd, wacht tot 1.00, maar in dit geval heeft broer (Wickedangel is netjes gebleven en heeft verder geen oordelen gemaakt over dingen waar ze niets vanaf weet) inderdaad veel aannames gemaakt die onzin zijn. Ik heb twijfels, jij hebt twijfels, we hebben het uitgebreid besproken en niemand heeft ook maar iets geks aan de ander gevraagd of tegen de ander gezegd.quote:Op zondag 13 september 2009 20:54 schreef Crack_ het volgende:
Het spijt me dat het nog geen 2 uur is, maar ik wil er ook nú op reageren, en niet als ik half dood in mn bed lig..
Ten eerste, ik vind het goed dat jullie je mening geven, maarr jullie geven meer jullie mening over dingen die niet aan de hand zijn, en daar kan ik niet zo goed tegen.
@ Broer, ik ben 17 en dus inderdaad niet volwassen, maar jij beschrijft eerder een kind van 11 dan van 17. Dat ik niet zou in kunnen zien dat alle keuze's die ik nu maak invloed hebben op de rest van mn leven, is onzin. Het klopt wel dat ik er langer over na moet denken, en nog veel fouten maak ja. Ik heb ook niet het idee dat jij mij zou kennen broer, maar zo doe je wel.. Overigens, weet ik nu al heel goed wat het effect zou zijn, want ik heb 2 jaar lang met een 24 jarige jongen gehad (daar mag je je oordelen over hebben).
@ Wickedangel, misschien heb je wel gelijk dat ik het op het begin achter Lamon aan liep, maar uiteindelijk ben ik degene die tegen hem heeft gezegd dat ik het nog niet weet, en dat als hij nou wat jonger was..
Overigens vind ik het heel kinderachtig dat je me een newbietest geeft die is bedoeld voor de mensen die jullie niet in dit topic willen hebben (Onmogelijk vragen, en ofyles is ook een newbie hebben jullie zelf gezegd, maar ik zou hem moeten maken en hij niet ).
Ik vind het ook zeerrrrrr spijtig dat jullie gewoon maar van jullie eigen mening uit gaan, terwijl die dingen niet aan de hand zijn. Zolang het bij internet zou blijven, stelt het niks meer voor dan alle andere fokkers die tegen me zeggen dat ik "Knap, en leuk zou zijn om mee te neuken of gewoon een keertje af te spreken". Ik snap ook niet dat jullie niet aan míj hebben gevraagd hoe ik er uberhaupt over na denken.. en dát snap ik niet
Inderdaad, dramaqueen. Je lijkt zelf wel een bakvis.quote:Op maandag 14 september 2009 01:09 schreef Sanne92 het volgende:
Bedenken wat ik wil eten vannacht, en daarna slapen, en dankzij broer voel ik me zelfs in dit topic niet meer welkom, het wordt echt tijd om te stoppen met FOK!ken, en dan voor het echie.
Sodeflikker op uit dit topic, randdebiel, je hebt hier geen fuck te zoeken, oplazeren en nooit meer terugkomen.quote:Op maandag 14 september 2009 01:51 schreef AAAAAA het volgende:
[..]
Inderdaad, dramaqueen. Je lijkt zelf wel een bakvis.
Is goed, vieze vent.quote:Op maandag 14 september 2009 06:05 schreef Sanne92 het volgende:
[..]
Sodeflikker op uit dit topic, randdebiel, je hebt hier geen fuck te zoeken, oplazeren en nooit meer terugkomen.
Ach jawel, gewoon geen tijd steken in negatieve energie, net als in het echie.quote:Op maandag 14 september 2009 01:09 schreef Sanne92 het volgende:
Bedenken wat ik wil eten vannacht, en daarna slapen, en dankzij broer voel ik me zelfs in dit topic niet meer welkom, het wordt echt tijd om te stoppen met FOK!ken, en dan voor het echie.
Er is niet meer van over...
Nee, ik ken je ook niet. En dat maakt ook niet uit. Ik maakte het punt dat ik het principieel afkeur dat een man van over de dertig op deze manier afspreekt met een meisje van zeventien.quote:Op zondag 13 september 2009 20:54 schreef Crack_ het volgende:
Ik heb ook niet het idee dat jij mij zou kennen broer, maar zo doe je wel.
Het punt is dat het niet bij internet lijkt te blijven. En dan wordt het opeens een ander verhaal. Daar wil ik voor waarschuwen en dat moet nou eenmaal op een moment dat 'er nog niets gebeurd is', anders schiet het zijn doel voorbij.quote:Zolang het bij internet zou blijven, stelt het niks meer voor dan alle andere fokkers die tegen me zeggen dat ik "Knap, en leuk zou zijn om mee te neuken of gewoon een keertje af te spreken".
Ik vind het geweldig, dat ik na 9 dramatische aftochten, toch nog een beetje serieus genomen word.quote:Op donderdag 17 september 2009 01:05 schreef Ofyles2 het volgende:
Het is 1:05, nog 295 minuten praatplezier.
Het wordt wel een gekke boel zo, ik geef het toe, maar dit is ECHT ECHT EERLIJK WAAR mijn laatste useraccount.quote:Op donderdag 17 september 2009 01:57 schreef ElizabethR het volgende:
Okay, even mijn sig weer aanpassen dus...
WB Lamon-met-puntje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |