Hij gaat nu een beetje uitbollenquote:Op vrijdag 18 september 2009 11:35 schreef TheArt het volgende:
[..]
Die jongen is mentaal zo dramatischEn hij heeft het over dat hij meerdere koersen gewonnen heeft. Nou, haal dat '-en' er maar af, want hij heeft alleen de RVV gewonnen en that's it.
Dat begrijp ik niet zo goed, die zwakte die Devolder nu etaleert.quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:35 schreef TheArt het volgende:
[..]
Die jongen is mentaal zo dramatischEn hij heeft het over dat hij meerdere koersen gewonnen heeft. Nou, haal dat '-en' er maar af, want hij heeft alleen de RVV gewonnen en that's it.
Denk toch wel dat ze daar Wegmann gaan uitspelen.quote:Op vrijdag 18 september 2009 22:31 schreef ultra_ivo het volgende:
Naast knechten in de eigen ploeg heb je natuurlijk knechten uit een andere ploeg. Rabo heeft meer deelnemers voor andere landen dan Nederland. Dat kan positief of negatief uitpakken. M.n. Martens en Niermann zijn erg handig, Duitsland mikt zo te zien op de sprint met Greipel en Ciolek. Niet handig met een dergelijk parcours. Dus tegen de tijd dat de finale begint zijn er twee extra knechten vrij.
Het hele artikel (duits)quote:Welche Rolle spielte der Triumph in Valencia bei der Entscheidfindung? Dort habe ich registriert, dass ich ein Zeitfahren auch unvorbereitet gewinnen kann. Das ist insofern relevant, als ich in Mendrisio – anders als vor Jahresfrist in Peking – ebenfalls ohne langfristige, gezielte Vorbereitung antreten werde.
Bettini won gewoon in '06 en '07. En daarvoor nog Boonen en daarvoor Freire. Noem het maar niks.quote:Op zondag 20 september 2009 05:18 schreef Colplay het volgende:
Ik heb het idee dat de laatste jaren bij de sterke landen vaak niet de grote favoriet wint, maar eerder een van de meesterknechten. De toppers kijken naar elkaar in de finale en een van te voren minder verwachte renner profiteert.
Zie nu dat het inderdaad mee valt. Ballan was vorig jaar natuurlijk geen topfavoriet en kon mij ook nog het WK van Hamilton herinneren waar Astarloa kampioen werd. De jaren ertussen won inderaad gewoon een wereldtopper, dus vergeet maar wat ik gezegd hebquote:Op zondag 20 september 2009 08:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Bettini won gewoon in '06 en '07. En daarvoor nog Boonen en daarvoor Freire. Noem het maar niks.
Denemarken heeft een erg leuke ploeg.quote:Op vrijdag 18 september 2009 09:32 schreef TheArt het volgende:
Selectie Denemarken
Lars Ytting Bak (Saxo Bank)
Matti Breschel (Saxo Bank)
Jakob Fuglsang (Saxo Bank)
Anders Lund (Saxo Bank)
Chris Anker Sorensen (Saxo Bank)
Nicki Sorensen (Saxo Bank)
Oostenrijk
Thomas Rohregger (Milram)
Gerhard Trampusch (Elk Haus)
Peter Wrolich (Milram)
In drie delen een mooie dame die het hele rondje fietst.quote:Op maandag 21 september 2009 19:41 schreef crv het volgende:
Voor diegene die het interesseert een löinkje naar de originele website (misshien iets voor de OP)
Mendrisio 2009
onder "race circuits" staan WMV-tjes met de route en om de 200 meter foto. Op zich aardig om een beeld te krijgen. Ook onderin een snelheidsmeter met geschatte snelheden
Toen Olano op een lekke band won?quote:Op maandag 21 september 2009 20:44 schreef Roberto258 het volgende:
Zoals in 1995 in Colombia? Het lag toen wel helemaal uit elkaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |