Thanks. Helaas heb je bij een modeshow vaak niet veel te kiezen, je gaat staan waar ruimte is en hoopt dat je dan maar op de juiste plek staat. Punt is ook dat niemand mij kon (of wilde) vertellen hoe er gelopen ging worden toen ik een plekje uitzocht, iedereen die op dat moment er iets vanaf wist was benedendeks druk bezig. Waardoor ik feitelijk de hele show tegen de zon in heb geschoten.quote:Op woensdag 9 september 2009 11:59 schreef Netsplitter het volgende:
Ik vind 1 het mooist en dat komt vanwege het tegenlicht.
Het is niet overheersend wat ik helaas wel vind bij de andere dames.
Ik zit met bijna samengeknepen ogen te turen naar de andere foto's en dat vind ik zeer jammer aangezien ze het zeker waard zijn om "normaal" bekeken te worden.
Daardoor vind ik bv dat foto 7 er niet mooi uit komt.
De kleuren vervagen vanwege de zeer witte achtergrond.
Nr 8 vind ik wel mooi zoals die nu is maar benadrukt voor mij dat de rest een te felle achtergrond heeft.
quote:Op woensdag 9 september 2009 13:31 schreef EchnaDarr het volgende:
Hmm, dat vond ik zelf nou juist het meest geslaagde van de foto's.![]()
In het filmpje kun je zien waar ik stond (of zat beter gezegd) dus kun je ook zien wat de mogelijkheden waren. maar ik zal het meenemen naar de volgende showquote:Op woensdag 9 september 2009 13:41 schreef PdeHoog het volgende:
[..]Dan had je een andere achtergrond moeten zoeken
Iets minder help-ik-heb-een-grijsfilter-nodig-achtigs
Vat dit niet verkeerd op, maar ik denk dat dit een goed leermoment is geweest voor een volgende keer
Gewoon zorgen voor de zon in je rug of aan je zijkant zodat je iig de lucht minder uitgebeten maakt. Verder geen probleem denk ik zo. Shit happens. Je hebt al laten zien dat je beter kan denk ik zo met die modellenmeet begin mei.
Hmm, dat van die neusgaten was mij nog niet eens opgevallen en ik merk nu dat als je er op let dat het storend is.quote:Op woensdag 9 september 2009 13:45 schreef ElizabethR het volgende:
Ik zie over bijna alle foto's een soort van paarse zweem, dat vind ik wel jammer. Foto 6 vind ik echt lelijk, omdat je daar gewoon een Miss Piggy ziet staan, niet qua omvang, maar qua stopcontact. Dat heeft foto 5 ook, maar wel in mindere mate. Ik vind de foto's waar nog een achtergrond bij aanwezig is de mooiste. Overigens doe ik het je niet na! Zeker niet onder dergelijke omstandigheden.
Zeker!! Ik zeg ook niet dat je er iets aan kunt doen, want het is totaal afhenkelijk van wat je voor je camera krijgt. Alleen als je studio werk doet of zelf geregisseerde buitenshoots dan kun je er zelf sturing aan geven. Maar ik zou dergelijke foto's niet plaatsen als je snapt wat ik bedoel.quote:Op woensdag 9 september 2009 13:57 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Hmm, dat van die neusgaten was mij nog niet eens opgevallen en ik merk nu dat als je er op let dat het storend is.Dat is dan typisch een combinatie van mijn lage standpunt en hoe het model haar hoofd houdt.
We hebben geen 18+ filter in fotquote:Op woensdag 9 september 2009 14:11 schreef Isdatzo het volgende:
Bij foto 7 is tiet te zien trouwens.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |