Neen...hij staat nu voor de tweede keer te koop. Ik zag dat vergelijkbare keepers voor gunstige prijzen zijn verkocht, dus ik heb goede hoop op een banksaldo van 22M+quote:
De markt is idd weer wat aangetrokken en de TV geeft nu idd gunstige prijzen aan, de schade van je liefdadigheid zal uiteindelijk wel meevallen dusquote:Op donderdag 10 september 2009 10:39 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Neen...hij staat nu voor de tweede keer te koop. Ik zag dat vergelijkbare keepers voor gunstige prijzen zijn verkocht, dus ik heb goede hoop op een banksaldo van 22M+![]()
Dat denk ik uiteindelijk ook welquote:Op donderdag 10 september 2009 10:45 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
De markt is idd weer wat aangetrokken en de TV geeft nu idd gunstige prijzen aan, de schade van je liefdadigheid zal uiteindelijk wel meevallen dus
Dat zijn heerlijke buffers! Je ziet weleens van die teams met meer dan 100M op de bank...Ik vraag me altijd af hoe ze daar in hemelsnaam aan zijn gekomenquote:Op donderdag 10 september 2009 10:54 schreef Gijs_ het volgende:
Een teamgenoot van me die ook hattrick speelt is trouwens hard op weg naar de IV en zal daar ook vrij makkelijk blijven schat ik. Ik wist dat ie twee seizoenen geleden in de V ook vrijwel al zijn spelers verkocht had en een lange termijn plan had met veel trainen en zo. Na eerst nog moeilijk te kunnen handhaven na de switch werd ie vorig seizoen al kampioen, verloor alleen zijn p/d duel. Wat ik niet wist was dat ie nog dik 15,5 milj. op zijn hattrick bank heeft!
quote:13. vintage fc VI.7 44 987 900 ¤
quote:14. Adam Schönenberg (258800320)
Schweiz 17 jaar en 13 dagen, volgende verjaardag: 18-12-2009
redelijk in vorm, conditie matig
Een sympathiek persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.
Eigenaar: FC InterZürich (sinds 07-09-2009)
Total Skill Index (TSI): 2 920
Loon: 830 ¤/week
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Specialiteit: Onvoorspelbaar
STAAT OP DE TRANSFERLIJST
Zet op hotlist Herinneringen
Deadline: 10-09-2009 20:45
Vraagprijs: 2 250 000 ¤
Hoogste bod: 2 500 000 ¤ door DVC8ste
alleen cijfers
Plaats een bod op deze speler ¤
Huidige vaardigheden
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: uitstekend Passen: zwak
Vleugelspel: uitstekend Verdedigen: zwak
Scoren: zwak Spelhervatting: waardeloos
Fok! voetbalmanager is er toch een hattrick poule?quote:Op donderdag 10 september 2009 12:01 schreef Xummon het volgende:
hier nog meer mensen die mee doen met Fok!voetbalmanager, Eredivisie ProfCoach en/of Telesport TopCoach???????????
Dat dus!quote:Op donderdag 10 september 2009 12:05 schreef Psychonikeo het volgende:
[..]
Fok! voetbalmanager is er toch een hattrick poule?
Motsen in je eerste wedstrijd? Heb je zo veel tegenstanders waarvan je zo goed als zeker van verliest, zodat je tegen ze kunt PICcen dan?quote:Op donderdag 10 september 2009 12:40 schreef FrituurVetPet het volgende:
0-10 uit de beker![]()
Zondag Motsen tegen de medepromovendus
Yep!! Zou zelfs dom zijn als je het niet doet!!quote:Op donderdag 10 september 2009 12:48 schreef Xummon het volgende:
zondag een botje, dus kan ik het beste PIC gaan spelen he!
Ik speel tegen de nummer 8, een van de twee mensen die ik achter me wil houden. Erna speel ik wedstrijden tegen de drie beste teams uit de competitie. Ik heb express een trainer met redelijk leiderschap aangesteld om deze strategie te kunnen spelenquote:Op donderdag 10 september 2009 12:41 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Motsen in je eerste wedstrijd? Heb je zo veel tegenstanders waarvan je zo goed als zeker van verliest, zodat je tegen ze kunt PICcen dan?
OK, dan is t goed. Anders had ik alsnog mn awardkeuze veranderdquote:Op donderdag 10 september 2009 13:09 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Ik speel tegen de nummer 8, een van de twee mensen die ik achter me wil houden. Erna speel ik wedstrijden tegen de drie beste teams uit de competitie. Ik heb express een trainer met redelijk leiderschap aangesteld om deze strategie te kunnen spelen
Dan had dat sowieso pas voor de awards van na dit seizoen van toepassing geweest.quote:Op donderdag 10 september 2009 13:10 schreef Flappekz het volgende:
[..]
OK, dan is t goed. Anders had ik alsnog mn awardkeuze veranderd
Zijn er sowieso echt niet meer tegenstanders die je wel aan kan? Alles wat je bij alltid direct in het overzicht ziet zijn pieken hé en totaal niet representatief voor wat ze nu halen qua stats.quote:Op donderdag 10 september 2009 15:40 schreef FrituurVetPet het volgende:
Ik hoop niet dat het niet bestaand zelfvertrouwen me gaat opbreken zondag. Het kost me zo'n 15-20 hatstats.....
iig volgens HO!
Als dat zo zijn kan ik nog beter piccen en proberen een andere betere tegenstander thuis te verslaan... zonde vna mijn kansen dit.
Sportpsychologen aannemen, dan kun je dat zelfvertrouwen nog ff wat opkrikken!quote:Op donderdag 10 september 2009 15:40 schreef FrituurVetPet het volgende:
Ik hoop niet dat het niet bestaand zelfvertrouwen me gaat opbreken zondag. Het kost me zo'n 15-20 hatstats.....
iig volgens HO!
Als dat zo zijn kan ik nog beter piccen en proberen een andere betere tegenstander thuis te verslaan... zonde vna mijn kansen dit.
Ik heb er al sinds jaar en dag 3, hoeveel zou je me aanraden en tot hoeveel kan ik het nog opkrikken. Zelfs tot slecht zou al een slok op een borrel schelen.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:23 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Sportpsychologen aannemen, dan kun je dat zelfvertrouwen nog ff wat opkrikken!
* NelisZ gaat dat ook alvast ff doen
Ik heb er zelf net weer 3 aangenomen, en gister gewonnen... Wat voor jou het juiste aantal is weet ik ook niet. Ligt er natuurlijk ook aan hoeveel geld je eraan wil besteden...quote:Op donderdag 10 september 2009 16:35 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Ik heb er al sinds jaar en dag 3, hoeveel zou je me aanraden en tot hoeveel kan ik het nog opkrikken. Zelfs tot slecht zou al een slok op een borrel schelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |