Is dat zo? Dus als ik nu een huis van 2 ton koop kan ik het over 7 jaar verkopen met een ton winst?quote:Op maandag 7 september 2009 21:25 schreef ouderejongere het volgende:
Als je in 2002 een huis voor twee ton hebt gekocht is datzelfde huis nu drie ton waard.
en daarom zitten we nu in een crisis...quote:Op maandag 7 september 2009 21:29 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Is dat zo? Dus als ik nu een huis van 2 ton koop kan ik het over 7 jaar verkopen met een ton winst?
quote:Op maandag 7 september 2009 21:31 schreef voederbietel het volgende:
Ik snap ook niet helemaal waar dat hele verhaal over gaat, als je een lening afsluit zorg je toch dat je precies weet wat je moet betalen?
Juistem! Trap er nooit in "als u NU tekent krijgt u 1000 euri korting". Altijd goed lezen en eventueel een adviseur inhuren.quote:Op maandag 7 september 2009 21:31 schreef voederbietel het volgende:
Ik snap ook niet helemaal waar dat hele verhaal over gaat, als je een lening afsluit zorg je toch dat je precies weet wat je moet betalen?
Is alleen maar goed voor alle slimme mensen die niet in dat soort praktijken trappenquote:Op maandag 7 september 2009 21:27 schreef Wupppie het volgende:
nee.
want mensen moeten gedwongen verkopen, en dat drukt de prijs
huren kost ook geld.quote:Op maandag 7 september 2009 21:32 schreef ouderejongere het volgende:
Ik weet dat ik met mijn inkomen geen huis kan kopen, ik ga het ook niet proberen, geld lenen kost geld.
Zei de zwartwerker..quote:Op maandag 7 september 2009 21:25 schreef ouderejongere het volgende:
Allemaal sukkels die een veel te duur huis gekocht hebben, met een veel te dure hypotheek, waarbij ze dachten dat ze bij DSB voor een appel en een ei per maand hun hypotheek konden oversluiten.
Altijd van die half-ware voorbeeldberekeningen, dat mensen met een restschuld blijven zitten. Daar is niks van waar. Als je in 2002 een huis voor twee ton hebt gekocht is datzelfde huis nu drie ton waard.
quote:Op maandag 7 september 2009 21:42 schreef draaijer het volgende:
[..]
Zei de zwartwerker..
Neem maar een ander profiel.. Jij bent niet netjes en hebt geen reden van praten
Een of andere bejaarde gaat ons ff uitleggen hoe het moet hoorquote:Op maandag 7 september 2009 21:33 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Juistem! Trap er nooit in "als u NU tekent krijgt u 1000 euri korting". Altijd goed lezen en eventueel een adviseur inhuren.
Of pinnen.quote:Op maandag 7 september 2009 22:01 schreef deepart het volgende:
Uberhaubt snap ik niet dat mensen willen lenen.. Gewoon alles cash afrekenen..
Koop jij een huis dan cash? Ben jij het Scarface?quote:Op maandag 7 september 2009 22:01 schreef deepart het volgende:
Uberhaubt snap ik niet dat mensen willen lenen.. Gewoon alles cash afrekenen..
Een huis? Nee landarbeider.. Een huis is voor de gewone mensenquote:Op maandag 7 september 2009 22:14 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Koop jij een huis dan cash? Ben jij het Scarface?![]()
En wanneer gaan ze dat programma Naïef noemen?
Wat een paupers met hun DSB Ramp shirtjesquote:Op maandag 7 september 2009 22:19 schreef Geranium_Opa het volgende:
Dsb hullies vastgelegd op beeld en geluid
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |