net als dinand onder de douche , kun je ook u2 in de kuip hebbenquote:Op donderdag 3 september 2009 13:16 schreef Sersjee het volgende:
U2 in de Kuip lijkt me heel stug. Of ze moeten heel snel een nieuwe Kuip willen bouwen.
Quiet gaat welquote:Op donderdag 3 september 2009 13:16 schreef -Hans- het volgende:
Favo plaat van Bjork? Pfff. Ik vind echt alles ruk wat zij heeft gemaakt.
Nee, die vind ik echt vreselijkquote:
Net de top 3 gehoord, maar die valt inderdaad dan nog wel mee. Vooral nummer 3 is echt vreselijkquote:
Ik haal ook wel ff een bakkie voor jouquote:Op donderdag 3 september 2009 13:23 schreef Brennel het volgende:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *walg*
Lekker, dank jequote:Op donderdag 3 september 2009 13:23 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ik haal ook wel ff een bakkie voor jou
Ik vind de rest van Bjork vreselijkquote:
Ik vind alles van Björk vreselijkquote:Op donderdag 3 september 2009 13:25 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik vind de rest van Bjork vreselijk.
Het is indd wel een tante die je haat of leuk vindt indd.quote:Op donderdag 3 september 2009 13:26 schreef Brennel het volgende:
[..]
Ik vind alles van Björk vreselijk(denk ik tenminste).
Waar was hij ook weer te bestellen? Foutetshirs.nl ofzo..quote:Op donderdag 3 september 2009 13:37 schreef Againzender het volgende:
Ik wil ook een 'John Bakker says Heuh?!' shirt!
http://www.fouteshirts.nl/paginas/jon.htmquote:Op donderdag 3 september 2009 13:37 schreef Againzender het volgende:
Ik wil ook een 'John Bakker says Heuh?!' shirt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |