quote:Op woensdag 2 september 2009 09:34 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Wie gaat er mee naar Japan? (Het moet wel westers en luxeus blijven natuurlijk).
Hij lijkt trouwens uit zijn bijtfase te zijn! Tegenwoordig is hij meer van het likken en het knuffelen. En ik ben blij dat het een allemansvriendje aan het worden is.quote:Op woensdag 2 september 2009 09:55 schreef Gellius het volgende:
Dat is een heel fraai hondje geworden.
Ongebruikelijk is het niet, nee, maar ik zie niet in wat dat ertoe doet. Het staat zo (kent u deze nog) schoolvosserig, of liever universiteitsvosserig.quote:Op woensdag 2 september 2009 09:34 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Om nog even terug te komen op cursiveren: het is helemaal niet zo ongebruikelijk om titels van werken (wat voor werken dan ook) in vreemde talen te cursiveren. Dat is dan een minnetje voor Wouter maar een plusje omdat hij pecorino kaas heeft gegeten en nog een plusje omdat ik hem gisteren tegen kwam! Joechei!
En dat gezeik over dat reizen moet ook maar eens afgelopen zijn. Ik vind wel dat C. en Zq. een sterk punt hebben door te zeggen dat het een vorm van verrijking is vergelijkbaar met kunst. Ik ben normaal gesproken een fel verdediger van routine en thuis blijven, maar ik vind dat kunst-argument toch wel overtuigend. Ik moet ook maar eens gaan reizen. Wie gaat er mee naar Japan? (Het moet wel westers en luxeus blijven natuurlijk).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |