Ja dat ken ik, ik speelde eens een wedstrijd toen ik nog bij Barcelona speelde tegen Inter, ik scoorde 18 keer binnen 10 minuten maar toen brak Matterazzi mijn kuit, gelukkig kreeg hij rood maar ik speelde de bal nog wel ff af aan een medespeler die snel scoorde.quote:Op dinsdag 1 september 2009 13:31 schreef Yi-Long het volgende:
Tja... misschien slidings maar helemaal verbannen, alhoewel ik daar ook niet echt een voorstander van ben.
Het zal waarschijnlijk sowieso wel minder worden met de slidings naarmate meer teams op kunst-gras gaan spelen.
Ik heb een keer meegemaakt dat de keeper van de tegenpartij zijn noppen even in mijn benen zette, maar gelukkig was dat aan de binnenkant van mijn bovenbeen. Ik had die wedstrijd binnen 15 minuten 4x gescoord, en bij die overtreding van de keeper op mij was het nog een assist op iemand die de bal erin tikte, terwijl ik dus die keeper over me heen kreeg...
Nog een jaartje ofzo een mooi litteken aan overgehouden, maar nu zie je er niets meer van. Kon ook gewoon doorspelen (weliswaar licht bebloed...)
Hey da's toevallig dat gebeurde bij mij precies net zo.quote:Op donderdag 3 september 2009 13:01 schreef Cacciatore het volgende:
[..]
Ja dat ken ik, ik speelde eens een wedstrijd toen ik nog bij Barcelona speelde tegen Inter, ik scoorde 18 keer binnen 10 minuten maar toen brak Matterazzi mijn kuit, gelukkig kreeg hij rood maar ik speelde de bal nog wel ff af aan een medespeler die snel scoorde.
Fuck, jij bent echt slecht. Je kon niet eens een tackle van die slome Matterazzi ontwijken(!)quote:Op donderdag 3 september 2009 13:01 schreef Cacciatore het volgende:
[..]
Ja dat ken ik, ik speelde eens een wedstrijd toen ik nog bij Barcelona speelde tegen Inter, ik scoorde 18 keer binnen 10 minuten maar toen brak Matterazzi mijn kuit, gelukkig kreeg hij rood maar ik speelde de bal nog wel ff af aan een medespeler die snel scoorde.
Had die nog niet inderdaad, maar het leek er wel aan te komen. Maar dat zul je nooit weten.quote:Op donderdag 3 september 2009 12:05 schreef Kinz het volgende:
http://www.beijen.net/frank/cvs/hoekman-d.htm
Zo'n gigantische staat van dienst had ie voor die aanslag nou ook weer niet hoor..
Gewoon zo'n extra broekje dragen zodat je benen bedekt zijn en het kan gewoon. Daarnaast wordt kunstgras steeds beter en is het kunstgras van nu niet meer te vergelijken met dat van toenquote:Op dinsdag 1 september 2009 15:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
Is dat zo ? Ik kan me het verhaal herinneren dat Johan Neeskens met brandwonden van het veld kwam bij de Cosmos in Amerika omdat ie vergat dat het kunstgras was.
Leg eens uit.quote:Op zaterdag 5 september 2009 14:02 schreef AAAAAA het volgende:
Jan Willem van Ede is sowieso een teringflikker.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |