Dat blijkt niet uit zijn cijfers.. maargoed ik ga er nog niet over oordelen.quote:Op dinsdag 1 september 2009 11:44 schreef Fides het volgende:
Wel jammer dat die Kerlon zo blessure gevoelig is. Maar het is in ieder geval wel een '10' die ook kan scoren.
Ik help wel mee. Kratje bier erbijquote:Op dinsdag 1 september 2009 11:39 schreef Silenus het volgende:
[..]
En daarna bij een wissel die buigingkjes van Pantelic en ik klus hoogstpersoonlijk een standbeeld in elkaar voor die twee.
Nee als je zijn cijfers ziet dan schieten de tranen in je ogen.... hopen dat zijn statistieken geen graadmeter voor zijn spel zullen zijnquote:Op dinsdag 1 september 2009 11:49 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Dat blijkt niet uit zijn cijfers.. maargoed ik ga er nog niet over oordelen.
Je mist mij hequote:Op dinsdag 1 september 2009 11:47 schreef Happel het volgende:
[..]
Ja, maar nu hebben we Been. Die weet de koppies wel de juiste kant op te krijgen.
Alleen jammer dat er weer geen uitpubliek bij zal zijn.
Dat had ik ook liever anders gezien, maar je kan nu eenmaal niet verwachten dat er bovenmatig veel interesse is in speler als Kennedy of Sno, die knap verdienen maar nooit spelen.quote:Op dinsdag 1 september 2009 11:38 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Ook petje af voor de verhuurconstructie van al die spelers....Sno, van der Heijden etc...
Nog steeds geen geld, het enige dat ze winnen is het salaris dat ze niet meer moeten betalen
Zo'n briljante resultaten hadden we de afgelopen tijd niet dus een kleine pauze is meer dan welkom.quote:Op dinsdag 1 september 2009 12:07 schreef Blight het volgende:
Het duurt nog wel onmenselijk lang voordat er weer competitievoetbal is trouwens. De 14e pas! Maar goed, misschien kan die periode van gewenning wel helpen voor de nieuwkomers.
Kerlon en Ze Eduardo beginnen sowieso bij Jong Ajaxquote:Op dinsdag 1 september 2009 12:07 schreef Blight het volgende:
Het duurt nog wel onmenselijk lang voordat er weer competitievoetbal is trouwens. De 14e pas! Maar goed, misschien kan die periode van gewenning wel helpen voor de nieuwkomers.
Daar hadden ze een tijdje terug veel interesse in geloof ik. Maar toen mocht ie niet weg van Benfica.quote:Op dinsdag 1 september 2009 12:09 schreef M-unit het volgende:
luisao, zou wel een perfecte cv zijn voor ajax
Ik moet toegeven dat ik hem ook voor het laatst heb gezien op het Zuid-Amerikaans Kampioenschap onder 17 in 2005quote:Op dinsdag 1 september 2009 11:49 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Dat blijkt niet uit zijn cijfers.. maargoed ik ga er nog niet over oordelen.
http://ajax1.nl/?q=node/6712quote:Op dinsdag 1 september 2009 12:11 schreef toma het volgende:
[..]
Daar hadden ze een tijdje terug veel interesse in geloof ik. Maar toen mocht ie niet weg van Benfica.
bron: http://www.ajaxinside.nl/(...)rnieuws-tot-1800-uurquote:01 sep 12:11 - Wederom schijnt er, volgens een betrouwbare bron, een speler uit de balkan aangeboden te zijn bij Ajax. Om wie het gaat en op welke positie deze speler speelt is vooralsnog onbekend. Hier en daar duikt op dat het om Du¨ko To¨ić zou gaan, een 24-jarige middenvelder afkomstig van Werder Bremen.
Omdat ze er dolgraag vanaf willen?quote:Op dinsdag 1 september 2009 12:20 schreef Da_Sandman het volgende:
Waarom zou Benfica een speler bij Ajax aanbieden?
lijkt me dus onzin dat ie naar Ajax zou komenquote:Everton have had a bid for Benfica defender Luisao knocked back as David Moyes looks to replace Joleon Lescott.
Moyes finally lost Lescott to Manchester City for £22million this week and hoped to reinvest £10.5m to land Brazilian Luisao
Read more: http://www.dailymail.co.u(...)s.html#ixzz0PqhF8dPD
But, according to reports in Portugal, Benfica will only consider an offer closer to the £17.5m buy-out clause in Luisao's contract.
Everton have also been linked with Portsmouth defender Sylvain Distin but could be tempted to make a higher bid for Luisao, who has 35 caps and two goals for his country.
The 28-year-old joined Benfica from Cruzeiro in 2003
Read more: http://www.dailymail.co.u(...)s.html#ixzz0Pqh7j5P8
In dit gerucht geloof ik ongeveer evenveel als in de peilingen van Maurice de Hond, de weersvoorspellingen van Piet Paulusma en het bestaan van Sinterklaas.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |