Ik ben student en krijg zowel stufi als huursubsidie. Dat staat verder los van elkaar, voor de huursubsidie is het alleen van belang dat je 1. een zelfstandige woning huurt (als ik het goed heb, valt daaronder: met eigen voordeur, toilet en douche). Verder is het wel/niet krijgen van huurtoeslag afhankelijk van de hoogte van je huur. Als je jonger bent dan 23 mag je huur niet hoger zijn dan ongeveer 358 euro per maand. Daarnaast is ook het inkomen van je medebewoners van belang.quote:Op dinsdag 1 september 2009 09:51 schreef Adames het volgende:
[..]
Goed punt. Studentenhuis zal het ook niet worden, voornamelijk omdat die meestal alleen echte studenten toelaten. Maar kamer wat ik op het oog heb die is samenwonend met een andere huisgenoot. Goed dat je het zegt en zal ik even nakijken dan.
Normaal heb je op kamers meen ik geen recht op huursubsidie aangezien je al geld van de ib-groep krijgt. Of is het daar in feite ook mogelijk om beide te krijgen (student met eigen huis).
Vaak genoeg geprobeerd, maar om een of andere reden geven die Nigerianen geen geld. Denk dat ze me gewoon per ongeluk vergeten zijn, leken me best aardig.quote:Op dinsdag 1 september 2009 16:54 schreef Sm0keZ het volgende:
Volgens mij kreeg ik gister nog zo'n 413 aanbiedingen voor gratis geld via de e-mail... Doe je mail adres eens? Dan kunnen wij ze wel forwarden hoor
*grijns*quote:Op dinsdag 1 september 2009 19:58 schreef klipper het volgende:
Alsjeblieft, alleen nog even uitprinten.
[ afbeelding ]
onder de 23 krijg je het alleen bij lagere huur blijkbaar. normaal krijg je het bij een huur van max 650, nu bij max van 350.quote:Op dinsdag 1 september 2009 21:04 schreef Renesite het volgende:
19 jaar en huurtoeslag wil afaik niet, dan moet je geloof ik 21 zijn... pin me er niet op vast.
En je mag per definitie niet op kamers wonen voor die huurtoeslag.quote:Op dinsdag 1 september 2009 22:05 schreef Adames het volgende:
[..]
onder de 23 krijg je het alleen bij lagere huur blijkbaar. normaal krijg je het bij een huur van max 650, nu bij max van 350.
Dat is niet gratis, daarvoor moet ik iets doen.quote:
Bij veel vrouwen gebeurt dat dan ook.quote:Op woensdag 2 september 2009 12:40 schreef Keiichi het volgende:
[..]
Dat is niet gratis, daarvoor moet ik iets doen.
Mijn definitie van gratis: Ik hou m'n hand op en enkele momenten later ligt daar geld in.
Dat ben ik dus nietquote:Op woensdag 2 september 2009 17:14 schreef klipper het volgende:
[..]
Bij veel vrouwen gebeurt dat dan ook.
Moet ik weer eerst een klein buitenlands kind ergens vandaan toveren. Liefst blind en met 5 vingers. Anders levert het niet zo veel opquote:Op woensdag 2 september 2009 18:06 schreef YoshiBignose het volgende:
Met bedelen op straat kan je best veel verdienen hoor, op de goeie locaties.
a) niks? ik zal ook genoeg werkenquote:Op woensdag 2 september 2009 21:04 schreef vogeltjesdans het volgende:
a) wat is er mis met een bijbaantje
b) wat is er mis met thuiswonen
c)
d) wat is er mis met een lening afsluiten, veel studenten hebben die
Een vroegere kennis lag op Koninginnedag op straat de roes van de nacht ervoor uit te slapen en zette er een bordje bij dat hij graag slapend rijk wilde worden. Daar haalde die nog flink geld mee op ook.quote:Op woensdag 2 september 2009 12:40 schreef Keiichi het volgende:
[..]
Dat is niet gratis, daarvoor moet ik iets doen.
Mijn definitie van gratis: Ik hou m'n hand op en enkele momenten later ligt daar geld in.
Dat dusquote:Op dinsdag 1 september 2009 09:39 schreef Shoombak het volgende:
Als je geen kamer kunt betalen blijf je thuis wonen, simpel as that
Kanker dan meteen op met je cry om hulpquote:Op dinsdag 1 september 2009 09:47 schreef Adames het volgende:
[..]
Als ajax fan kan ik geen az gaan sponsoren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |