Ik heb ook alles even teruggelezen, wat een heerlijke feelgood topicsquote:Op maandag 29 september 2014 11:36 schreef _Dizzy_ het volgende:
Even alle topics doorgelezen, leuk om dit zo te kunnen volgen.
Gefeliciteerd, hoop dat ze nog vele jaren mag hebben.
Respectabele leeftijd zeg!quote:Op dinsdag 30 september 2014 17:07 schreef Klonk het volgende:
Ik heb alle ouwe topics ook nog eens doorgelezen en zo lezende voel ik de stress en het gedoe weer, pfff, maandenlang poezel met de hand bijvoeren maar goed uiteindelijk hebben we gewonnen en genieten we nog dagelijks van onze ouwe muts
Dat gevoel besloop mij ook ineens, maar gelukkig toch een happy end!quote:Op maandag 29 september 2014 20:52 schreef Sheriam het volgende:
Wat een leuk nieuws, ik klikte eigenlijk met lood in m'n schoenen omdat ik verwachtte dat zo'n update van dit oude topic wel slecht nieuws zou zijn, maar dit is juist heel leuk te horen
Dat komt ooit een keer, hoop dat het nog heeeeeeeeeeeeeeel lang duurtquote:Op zondag 5 oktober 2014 18:02 schreef SiennaForrest het volgende:
[..]
Dat gevoel besloop mij ook ineens, maar gelukkig toch een happy end!
quote:Op zondag 27 maart 2016 18:23 schreef Klonk het volgende:
Niet schrikken, ze doet het nog steeds, bijna 20 ondertussen.
Ze slaapt, eet van haar lievelingseten, rent 5 minuten rond en slaapt weer verderMaar goed dat mag ook wel op haar leeftijd.
[ afbeelding ]
Golden oldies Wabbesquote:Op zondag 27 maart 2016 19:28 schreef Klonk het volgende:
Ze is wel merkbaar een ouwe dame. Bezorgde ons een maandje terug nog een hartverzakking.
Ze staat sinds haar avontuur niet altijd even stabiel op de pootjes, de achterkant zakt soms ineens weg. Ze is onderzocht maar niets gevonden dus wij en zij leven er maar mee. Meestal niet erg als het gebeurt.
Maar laatst gebeurde het op de trap, een open trap die ze het liefst zo dicht mogelijk langs het randje afloopt en vooral niet langs de veilige muur![]()
Dus de kat komt voor onze ogen halverwege de trap als een rotte appel naar beneden geflikkerd kijkt een beetje wazig en loopt weer verder alsof er niets gebeurt is....
Voor de zekerheid kat even nagelopen blijkt ze twee tanden te missen, wij naar de dierenarts en die kwam tot dezelfde conclusie, afgebroken, gelukkig bleek er geen ingewikkelde operatie of wat dan ook nodig te zijn, weekje later nog een keer gegaan en alles was nog steeds in orde.
Enige waar ze sinds die tijd mee gestopt is en met makkelijke brokjes eten, mevrouw wil nu alleen maar natvoer![]()
Maar goed, ze mag het ouwe dametjes hebben nu eenmaal zo hun nukken.
En wij ook dankzij haar.quote:Op zondag 2 oktober 2016 15:06 schreef Cat22 het volgende:
Ach, hoe verdrietigDe update die je wist wat zou komen maar die je niet wilde lezen.
Ze heeft een prachtleven gehad
Droevig Klonk; sterktequote:Op zondag 2 oktober 2016 16:40 schreef Klonk het volgende:
Wil toch nog iedereen bedanken die in 2009 een bijdrage in de pet heeft gedaan. Mede dankzij jullie heeft ze het toen gered en mocht ze 20 jaar worden.
Dit.quote:Op zondag 2 oktober 2016 15:06 schreef Cat22 het volgende:
Ach, hoe verdrietigDe update die je wist wat zou komen maar die je niet wilde lezen.
Ze heeft een prachtleven gehad
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |