En geld.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:07 schreef swarmahoer het volgende:
studenten kopen ook nooit loten waarschijnlijk, bejaarden hebben toch tijd te veel
zijn die loten zo duur dan? ik ben student, dus koop ze nooitquote:
Oma wel.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:12 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
zijn die loten zo duur dan? ik ben student, dus koop ze nooit
17 jaar dood.quote:
Was bij kopspijkers ja. Was ook een keer een bejaarde die voor de tweede keer een gigantisch bedrag won en ook twee keer op een droge nonchalante manier reageerde, van: `och, leuk`quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:08 schreef TNA het volgende:
Die oude man die in de Postcodeloterij een enorm bedrag won is nog steeds mijn held. "Zo", vroeg de interviewer, "wat gaat u met het geld doen?". Geėmotioneerd antwoordde man: "Ik kan eindelijk op vakantie... naar Appelscha"
Kan je mooi op de bank pleuren en genieten van de rentequote:Op zondag 30 augustus 2009 21:17 schreef Agiath het volgende:
Laatst ook zo'n show, had iemand 1.5 miljoen gewonnen, had ie er alleen een fiets van gekocht
Idd. Ik ken geen enkele student die lid is van de postcodeloterij of iets dergelijks.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:07 schreef ToMMyGuN_74 het volgende:
Er doen misschien gewoon meer bejaarden mee...
Hij deed ook niets met het geld. En had geen kinderen, dat geld gaat gewoon terug naar de staat dalijkquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:24 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Kan je mooi op de bank pleuren en genieten van de rente![]()
quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:08 schreef TNA het volgende:
Die oude man die in de Postcodeloterij een enorm bedrag won is nog steeds mijn held. "Zo", vroeg de interviewer, "wat gaat u met het geld doen?". Geėmotioneerd antwoordde man: "Ik kan eindelijk op vakantie... naar Appelscha"
Yesssssssssss, krijg ik 10 cent uitgekeerd door de staatquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:32 schreef Agiath het volgende:
[..]
Hij deed ook niets met het geld. En had geen kinderen, dat geld gaat gewoon terug naar de staat dalijk
Die prijs van 10 euro? Het is je gegund hoorquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:37 schreef CantFazeMe het volgende:
En uiteraard gaat ie op mijn lot vallen.
1. de vergrijzing slaat toequote:Op zondag 30 augustus 2009 21:06 schreef RickoKun het volgende:
Wat de neuk is er aan de hand met die lui
Kijk ik hier nu tv, al die lui winnen hier iets van 30.000 euro, zie je al de rollators e.d. buiten staan en zijn het ALLEEN MAAR BEJAARDEN.
Ik zie nou nooit eens een student dit winnen.
En wat me nog het meest irriteert is de reactie van die ouwe taarten:
"Oh, leuk..."
KRIJG TYFUS OUD MENSCH, IK ZOU MANIAKAAL GAAN LACHEN EN BRULLEN VAN GELUK!
Klacht: Veelal oude kut winnaars die absoluut niet enthousiast zijn als ze 50x hun AOW in een keer winnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |