Pssst,niet door vertellen. Maar dat 'de oorlog niet winnen' is een gezegde. Het is namelijk niet letterlijk bedoeld, maar figuurlijk.quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:06 schreef Imperatore het volgende:
[..]
Psst. Dat 'army' moet je niet heel serieus nemen hoor. Tis namelijk een voetbalclub, geen legereenheid. Maar niet doorvertellen hoor.
Jawel, want ze roepen wel constant dat ze grootst en best zijnquote:Op zondag 30 augustus 2009 16:07 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Dan kunnen ze nog wel het legioen zijn. Omdat ze mss niet de grootse en meest hoffelijk zijn betekend toch niet dat ze een fabeltje zijn.
Vorig jaar was Twente beter en won Feyenoord.quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:07 schreef Palmboom313 het volgende:
Wtf niet te geloven beter spelen en tegengoal
Gast... Door gasten zoals jou mislukt de integratie dus... Altijd dat maar wijzen op "Kijk is hoe goed we zijn".quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:06 schreef BansheeBoy het volgende:
Vrijwel bij elke Eredivisieclub loopt een frivole Marokkaan rond. Dat doet me deugd. Ze zijn echt een aanwinst voor de Eredivisie.²
Nou en wat heeft dat er mee te makenquote:Op zondag 30 augustus 2009 16:08 schreef DirkZz het volgende:
[..]
Vorig jaar was Twente beter en won Feyenoord.
quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:08 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Gast... Door gasten zoals jou mislukt de integratie dus... Altijd dat maar wijzen op "Kijk is hoe goed we zijn".
Doe gewoon met ons mee..
Dat het voetbal blijft...quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:09 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Nou en wat heeft dat er mee te maken
Tweede helft is Feyenoord zeker niet sterker, eerste helft wel.quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:07 schreef Palmboom313 het volgende:
Wtf niet te geloven beter spelen en tegengoal
Maar echt kansen heeft Twente niet gehadquote:Op zondag 30 augustus 2009 16:09 schreef Merkie het volgende:
Zat er wel aan te komen, Feyenoord liet Twente steeds meer voetballen.
maakt dat ze een fabeltje?quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:08 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Jawel, want ze roepen wel constant dat ze grootst en best zijn
Dat is ook zo iddquote:Op zondag 30 augustus 2009 16:10 schreef Gabbylicious het volgende:
Feyenoords eerste tegengoal.
Jaquote:
Dat ben ik nog steeds niet met je eens. Twente maakte het zelf niet af, dan is het wachten tot de tegenpartij een doelpunt maakt. Een beetje hetzelfde als Feyenoord nu.quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:08 schreef DirkZz het volgende:
[..]
Vorig jaar was Twente beter en won Feyenoord.
Tis toch zo... Ik zie die gozer alleen maar janken zodra een Marokkaan om normale redenen op de bank zit.quote:
Voor t eerst ook een tegenstander van formaat.quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:10 schreef Neleos het volgende:
Tot zover de clean sheet van Feyenoord.
Wou net zeggenquote:Op zondag 30 augustus 2009 16:11 schreef venomsnake het volgende:
Koevermans is gewoon een zeer goede spits..
Snap niet dat sommige PSV'ers hem weg willen hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |