Toch blij dat mijn twitterende SLB-er zegt dat we met een uurtje wel klaar zijn. Verwacht in dat uurtje gelukkig geen vlot te bouwen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 21:37 schreef ArnosL het volgende:
Vandaag de introductiedag gehad. Bleek opeens dat we een vlot moesten bouwen, zodat iedereen elkaar leerde kennen. Fijn dat ik en een heel aantal anderen daar geen bericht over hebben gehad, dus we hadden geen schone kleding bij ons. Uiteindelijk wel droog gebleven gelukkig.
Communicatie kan bij Windesheim wel wat beter dus, al heb ik verder een leuke dag gehad
Ik weet bijna zeker dat er op Studielink bij mij toch echt tien termijnen staan.quote:Op zaterdag 1 september 2012 12:04 schreef CindieY het volgende:
Heeft iedereen die collegegeld in termijnen betaalt opeens 9 termijnen ipv 10? Ik weet zeker dat ik voorgaande jaren namelijk altijd in 10 termijnen heb betaald.
Verder kreeg ik net in de mail binnen dat de lesuren verkort zijn naar 50 minuten en het 4de en 5de uur zelfs maar 45 minuten. Ook lekker op tijd gecommuniceerd..
Ja ik, voor de derde/vierde keer alweerquote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:32 schreef Facepalm het volgende:
Tijd voor een kick! Zijn er hier nog meer mensen die in september naar Windesheim gaan? Ik ga dan zelf beginnen met Verpleegkunde.
Derde jaar hier.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:32 schreef Facepalm het volgende:
Tijd voor een kick! Zijn er hier nog meer mensen die in september naar Windesheim gaan? Ik ga dan zelf beginnen met Verpleegkunde.
Nog nooit? Ik doe hrm en zie het om me heen gebeuren. Vooral met strategisch management. Je zult het pas vanaf het tweede jaar zien aangezien je maar een aantal keer per jaar een bepaald tentamen kan maken. Die 5e kans die mensen krijgen heb ik alleen nog maar bij tentamens voor de propedeuse gezien. Ga nu naar het 3e jaar dus kan nog niets over de andere tentamens zeggen.:pquote:Op vrijdag 5 juli 2013 11:10 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Welke opleiding? Heb ik met MER en P&A iig nog nooit gezien dat iemand 5 kansen kreeg.
Bij mijn minor zitten er 1 of 2 uit een mer klas die net de vijfde kans hebben gemaakt voor financieel of economisch nogwat. Weet het exacte vak niet. Dat was afgelopen maandag.Gebeurt dus ook bij mer.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 12:05 schreef monsterd. het volgende:
Kreeg ik maar bij de MER nog een extra kans. Windesheim laat mij nu een jaar (!) extra vertraging oplopen zodat ik 4 tentamens kan herkansen... Voor de rest heb ik al afgestudeerd etc
Maar als je het hebt over bmr zal het wel om journalistiek gaan.
Ah, ik heb inderdaad alleen de eerste gedaan dus dat is dan makkelijkquote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:40 schreef Opaas het volgende:
[..]
Nog nooit? Ik doe hrm en zie het om me heen gebeuren. Vooral met strategisch management. Je zult het pas vanaf het tweede jaar zien aangezien je maar een aantal keer per jaar een bepaald tentamen kan maken. Die 5e kans die mensen krijgen heb ik alleen nog maar bij tentamens voor de propedeuse gezien. Ga nu naar het 3e jaar dus kan nog niets over de andere tentamens zeggen.:p
En je gaat nu geschiedenis studeren? Die-hard haha! Schijnt een erg leuke studie te zijn.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 03:35 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ah, ik heb inderdaad alleen de eerste gedaan dus dat is dan makkelijk
Wat voor opleiding?quote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:30 schreef Facepalm het volgende:
Ik zit nog te twijfelen of ik naar Windesheim ga in Zwolle of in Almere. Ik kan m'n studie op beide scholen volgen en beide hebben ongeveer evenveel reistijd, maar Almere is kleinschaliger (30 man tegen ongeveer 200 man in Zwolle). Iemand die hier meer over kan zeggen?
Weet niet of dat voor alle opleidingen geldt, maar op mijn opleiding in Zwolle (Windesheim) merk ik wel dat de groepensamenstelling érg groot is. Als dat voor verpleegkunde ook geldt, kun je rekenen op klassen van 30 man.quote:
Mijn telefoon geeft telkens een melding van nieuwe berichten nu, ben het wel zat.quote:Op donderdag 12 september 2013 19:43 schreef Pino112 het volgende:
Windesheim
Een e-mailadres hebben dat bij alle studenten aankomt
quote:Op donderdag 12 september 2013 20:40 schreef Facepalm het volgende:
[..]
Mijn telefoon geeft telkens een melding van nieuwe berichten nu, ben het wel zat.
Ah jammer.quote:Op donderdag 12 september 2013 20:45 schreef Facepalm het volgende:
Krijg nu wel zin om aan iedereen gr gr ofzo te sturen, maar ik durf niet![]()
edit: Als ik nu op allen beantwoorden druk staat er dat ik niet gemachtigd ben om een mail naar dat adres te sturen, hopelijk is het opgelost. M'n anonieme gr gr mail is ook niet aangekomen.![]()
Oh kijk, heeft er ook iemand zijn engels gehaald. Ik krijg trouwens nog steeds verse mails, hier is nog niks gefikst.quote:May the one who started this get raped by a salacious, lascivious orang-utan. Amen.
Beetje jammer dat dat feest alweer voorbij isquote:Op donderdag 12 september 2013 19:43 schreef Pino112 het volgende:
Windesheim
Een e-mailadres hebben dat bij alle studenten aankomt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |