Valt mee hoor. Van Texel is er volgens mij maar één tankwagen (zei paps tenminste).quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 19:32 schreef Qwea het volgende:
[..]
Nou precies. En als ik dan terug denk aan die duinbrand hier, als die nou nog een x zou uitbreken.. men dan heb je een probleem
En ook op texel stond deze week de duinen meermaals in de hens. Er is echt een probleem als er nu een 2de grote brand uitbreekt
Da's door vliegvuur/vonken enzo dan hoor, die andere haarden ook.quote:
ja, en jaquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:03 schreef Felixa het volgende:
Zit daar ook niet dat Golden Tulip Hotel?
Zou dat ook ontruimd zijn?
Het zal je gebeuren.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Het kan zijn dat er iemand per ongeluk (domheid ) een peuk in de hei heeft gemikt en dat er nu dus toch meerdere haarden zijn.
maar 4 haarden is geen kattenpis lijkt mequote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's door vliegvuur/vonken enzo dan hoor, die andere haarden ook.
Het kan zijn dat er iemand per ongeluk (domheid ) een peuk in de hei heeft gemikt en dat er nu dus toch meerdere haarden zijn.
En terecht! Het is hartstikke droog geweestquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:07 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Het zal je gebeuren.Ik zou me schuldig voelen he.
Neuj. En de wind is ook niet echt afgenomen vooralsnogquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:07 schreef Greys het volgende:
Nog steeds niet onder controle dus.
Er zijn er wel meer als het goed is. Misschien zag je er maar eentje omdat de andere(n) water aan het halen waren?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:10 schreef Tahiti het volgende:
Beste fik als het nog steeds gaande is, ik werk een stukje verderop en toen ik naar huis ging leek het mee te vallen. Wel was de N9 vanaf Alkmaar al afgesloten en ik zag ook maar 1 blus heli waarom sturen ze er niet meerdere?
Als dat de laatste brandhaard is, is het zeker aangestoken.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 19:58 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Dat is de vermoedelijke locatie van de derde brandhaard.
Dan kan de onbekende brandhaard toch de eerste zijn?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:13 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Als dat de laatste brandhaard is, is het zeker aangestoken.
Er staat immers een zuidwesten wind.
bron?quote:
Dan moet dat de eerste zijn.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:14 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Dan kan de onbekende brandhaard toch de eerste zijn?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |