je vergokt ff je stroomrekening op internet.quote:
quote:Op donderdag 27 augustus 2009 23:53 schreef Dakduif het volgende:
Ik had me een half uur van tevoren ingeschreven voor een aantal multitable tournaments op Pokerstars a $ 300,- met als doel wat K'tjes binnen te tikken. Enfin, ik kom jolijt de douche uit en blijkt dat m'n internetverbinding geheel dood is.
Dit heeft aansluitend een uur of anderhalf geduurd wat resulteert in een kutstack waardoor ik aardig kansloos ben om in te money te geraken.
Samenvatting: UPC, doei 200 euro.
Och jeej, weer zo'n kortzichtig persoon.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 00:05 schreef cerror het volgende:
Pokeren. Op Internet.
Waarom niet gelijk naar een gokkast in de lokale snackbar. Heb je tenminste ook wat sociaal contact.
Ik weet inderdaad niets van poker. Blij toe. Het enige verschil tussen jou en wow spelend tuig is dat je je eigen geld op het spel zet.quote:
die moet hard aankomen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 00:11 schreef cerror het volgende:
[..]
Ik weet inderdaad niets van poker. Blij toe. Het enige verschil tussen jou en wow spelend tuig is dat je je eigen geld op het spel zet.
Dat dus.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 00:13 schreef Knuck-les het volgende:
Als je rolled genoeg bent om 200$ MTT's te spelen (à 100 BI's) zou je weten dat je altijd een back up I-net verbinding moet hebben.
Ik wist niet dat Tim Kuik ook op fok zat.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 13:02 schreef J.Herrer het volgende:
De straf voor die 10.000 films en albums die je hebt binnengehaald, en dan heb je er alsnog 2000 euro winst op gemaakt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |