Ben benieuwdquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 14:56 schreef Braddie het volgende:
Lol...
Ik ga die lijst binnenkort weer even overtypen en hier plaatsen..
Iron & Winequote:Op maandag 31 augustus 2009 19:07 schreef Pied33 het volgende:
Laatste aankopen:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
zit daar eigenlijk nog aardig artwork bij?quote:Op maandag 31 augustus 2009 18:02 schreef conobram het volgende:
Ik was van plan om afgelopen vrijdag de nieuwe LP van Arctic Monkeys te halen, helaas was hij uitverkocht. Had wel het gevoel dat ik iets moest kopen, dus ben ik maar voor Viva La Vida or Death And All His Friends van Coldplay gegaan:
[ afbeelding ]
En vandaag lag die in de bus, hiephoi.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 12:48 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
Oud of recenter materiaal van Sjonnie? (en waar?)
Vond een briefje in de brievenbus van de postbode, waarschijnlijk dat hij:
[ afbeelding ]
Fall of Efrafa - Inle kwam bezorgen, kon uit zijn handschrift alleen niet opmaken of hij nu op het postkantoor ligt of dat hij nogmaals langskomt
Zeker! In de hoes zit een soort boekje vergelijkbaar als bij een CD maar dan zo groot als de LP met een tiental bladzijdes met mooie illustratiesquote:Op maandag 31 augustus 2009 19:08 schreef Seam het volgende:
[..]
zit daar eigenlijk nog aardig artwork bij?
The Whitest Boy Alivequote:Op maandag 31 augustus 2009 19:07 schreef Pied33 het volgende:
Laatste aankopen:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nice, die staan ook nog op mijn verlanglijst.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 12:52 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Mijn nieuwste aanwinsten:
[ afbeelding ]
(180g, red vinyl)
en:
[ [url=http://1.bp.blogspot.com/_9VQQ4yrmiKU/SVS5J85n2QI/AAAAAAAAARA/X0zSJwyQtu0/s320/the_cure-seventeen_seconds[2].jpg]afbeelding[/url] ]
Dubbel LP met n rits b-sides
Ziet er prachtig uit zeg. Mooie hoezen gekozen ook. Die van Broken is helemaal een kunstwerkje.quote:Op dinsdag 1 september 2009 21:49 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[ afbeelding ]
De eerste 3 heb ik alvast. Ze hangen niet perfect (ik heb nog wel een waterpas gebruikt, maar ja) en niet praktisch (vlak onder het plafond, dus bij de bovenste 2 moet ik de voorkant eruit halen om de plaat te wisselen, maar dit was toch de meest geschikte plaat). Maar ja, tegen de tijd dat ik eens een huurwoning toegewezen krijg, heb ik er in ieder geval wel alvast 3 om op te hangen. Of meer, als het nog lang duurt.
quote:Op maandag 31 augustus 2009 19:07 schreef Pied33 het volgende:om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Ja, ik vind ze ook wel prijzig. Dus kopen ik ze in etappes, dan valt het mee. Uiteindelijk wil ik er wel een stuk of 9 (3x3) aan de muur hebben, met een spotje erop. Maar eerst maar eens dat huis.quote:foto Op donderdag 3 september 2009 10:36 schreef green_machine het volgende:
Mooi hoor. Ik vind die lijsten alleen zo ontzettend duur.
Ik vind de hoes van Broken ook erg tof. Dat was ook de eerste die erin ging, daarna maar even 2 mooie gezocht die er een beetje bij passen (lees: donkere hoezen).quote:foto Op donderdag 3 september 2009 11:42 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Ziet er prachtig uit zeg. Mooie hoezen gekozen ook. Die van Broken is helemaal een kunstwerkje.
Oehhquote:foto Op maandag 31 augustus 2009 18:02 schreef conobram het volgende:
Ik was van plan om afgelopen vrijdag de nieuwe LP van Arctic Monkeys te halen, helaas was hij uitverkocht. Had wel het gevoel dat ik iets moest kopen, dus ben ik maar voor Viva La Vida or Death And All His Friends van Coldplay gegaan:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop