abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72183869
quote:
DEN HAAG - De Leidschendamse wijk Prinsenhof zucht onder de terreur van allochtone hangjongeren. Het gaat om ongeveer vijfentwintig relschoppers die stelselmatig bewoners lastigvallen en beroven.

De situatie is inmiddels zo ernstig dat lokale politici onmiddellijk ingrijpen door de burgemeester eisen. "Hier moet keihard tegen opgetreden worden", zegt raadslid Hans Peter Klazenga van Gemeentebelangen Leidschendam-Voorburg. Het raadslid zegt zich kapot geschrokken te zijn toen hij onlangs een surveillancedienst van de politie bijwoonde. "Ik wist werkelijk niet wat ik zag! Groepen samenscholende jongens die van alles naar auto's gooien en argeloze voorbijgangers intimideren", zegt Klazenga geschokt. "Doodsbange bewoners vertelden me dat ze 's avonds de deur niet meer uit durven en eigenlijk het liefst zo snel mogelijk uit de wijk weg willen."

Ook raadslid Ehsan Jami ziet de problemen in de wijk met de dag toenemen. En ook volgens hem is er maar een oplossing: een snoeihard lik-op-stukbeleid en verplichte plaatsing in werkkampen voor notoire raddraaiers.

"Criminelen hebben het inmiddels voor het zeggen in Prinsenhof", zegt Jami. "Ik hoor verhalen over Marokkaanse jongens die de laatste tijd vooral in portieken ouderen en homo's lastigvallen. De politie weet wie het zijn, maar met een wijkagent zijn de problemen niet op te lossen. Ook niet door de wijk op te knappen, zoals nu gebeurt."

De politie Haaglanden heeft de controles in de Leidschendamse probleemwijk inmiddels opgeschroefd, zo laat een woordvoerster desgevraagd weten.

"Prinsenhof is een van de zwakkere wijken, waar de enige criminele jeugdgroep van Leidschendam-Voorburg zit. Onze mensen rijden met grote regelmaat langs de plekken waar ze rondhangen en noteren namen van mensen die samenscholen."
en deze hoort er ook nog bij (zelfde wijk)
quote:
LEIDSCHENDAM - Hinderlijk gedrag van omstanders bij de reanimatie van een 76-jarige Leidschendammer heeft zondag niet bijgedragen aan diens latere dood.

De bejaarde overleed in ziekenhuis Antoniushove nadat hij op de Prins Johan Willem Frisolaan in Leidschendam onwel was geworden en op zijn hoofd was gevallen. Agenten en een toevallig passerende huisarts probeerden hem te reanimeren. Zij werden daarbij gehinderd door nieuwsgierige passanten.

Volgens Hoonhout stonden de omstanders zo dicht op de hulpverleners dat die te weinig bewegingsvrijheid hadden. Ook toen ambulancepersoneel arriveerde, dat de reanimatie overnam, bleef de situatie penibel. „Als je een koffer uit de ambulance moest hebben, moest je eerst door een kluwen van mensen. Dat is heel vervelend, maar het betekent niet dat de man had kunnen worden gered als omstanders ons meer ruimte hadden gegeven.’’

Het publiek werd hierop gesommeerd afstand te nemen, waarop enkele omstanders de confrontatie met de politie zochten. Een 14-jarige jongen uitte grove beledigingen en zijn 23-jarige broer ging door het lint, waarop vier familieleden zich ermee gingen bemoeien. De oudste broer werd aangehouden de ander moest zich later op het politiebureau melden om de zaak uit te praten.

Volgens Hoonhout kozen de agenten er bewust voor de jongste van de twee niet op te pakken. „Dan zou de zaak wel eens verder uit de hand hebben kunnen lopen.” Hij wijst erop dat niet alle omstanders vervelend waren. „Veruit de meesten gaven gehoor aan ons verzoek om ruimte te maken.”
Laten we de jongste van de twee maar niet oppakken want dan loopt het helemaal uit de hand

Nieuwe prachtwijk in opkomst en maar niet durven aanpakken.
Op zondag 4 maart 2007 20:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Iedereen wordt geboren als Moslim, alleen de omgeving verandert het of houdt het in stand. :{
:{²
pi_72183928
Die kleine groep komt ook overal op die brommertjes.
pi_72184027
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 21:41 schreef Cracka-ass het volgende:
Die kleine groep komt ook overal op die brommertjes.


paar weken geleden knalde er nog eentje in deze prachtwijk vol in de zijkant van een geparkeerde auto. Hele zijkant in elkaar en de politie komt 20minuten later en kunnen ze niet meer 'vinden', ze stonden in het park hierachter met nog 10 van hun broers/neefjes en dat is een NO GO AREA voor de politie.
Op zondag 4 maart 2007 20:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Iedereen wordt geboren als Moslim, alleen de omgeving verandert het of houdt het in stand. :{
:{²
  woensdag 26 augustus 2009 @ 21:47:55 #4
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_72184104
Der Geert kan weer wat zetels in zijn broekzak steken.
pi_72184144
Shitt waar gaat dit heen? En dit levert ook de nodige problemen op > racisme door wat er nu allemaal gezegd is...

Er moet echt een oplossing komen. En die gaat er komen. De vraag is alleen wanneer..
-
  woensdag 26 augustus 2009 @ 21:50:52 #6
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_72184187
Als je als overheid niet meer ingrijpt "om te voorkomen dat het uit de hand loopt" ben je gewoon al je autoriteit kwijt. Als ze beseffen dat ze enkel de intentie hoeven te hebben om meteen bij het geringste wat hen niet bevalt te gaan escaleren met hun broers, neefjes en theehuisvrienden om te kunnen doen en laten wat ze willen zijn zij volledig de baas op straat. Dat gebeurt in steeds meer gebieden in Nederland.

Nu heb ik er feitelijk niks op tegen om bepaalde gebieden tot een soort "thuislanden" te bombarderen, waar het tuig zelf de dienst mag uitmaken, maar dan wil ik ook geen miljarden aan uitkeringen, gezondheidszorg en kinderbijslag die kant op. Nu hebben we het allerslechtste uit twee werelden.

Die bejaarde man is tenminste verlost van het langzaam zien verloederen van de wijk waar hij misschien wel is opgegroeid en van een fijne woongemeenschap in een totaal verloederde allochtonenbuurt te zien veranderen.
The End Times are wild
pi_72184326
quote:
Ook raadslid Ehsan Jami ziet de problemen in de wijk met de dag toenemen. En ook volgens hem is er maar een oplossing: een snoeihard lik-op-stukbeleid en verplichte plaatsing in werkkampen voor notoire raddraaiers.
Zijn oplossing is niet typisch PvdA-mentaliteit. Wat doet die Ehsan Jami bij de PvdA? Notabene ook nog als ex-moslim.
pi_72184361
quote:
De politie weet wie het zijn, maar met een wijkagent zijn de problemen niet op te lossen. Ook niet door de wijk op te knappen, zoals nu gebeurt."
Nee duh, tuurlijk helpt een wijk opknappen en mooi maken niet. Je moet de mensen die overlast veroorzaken aanpakken. Dat begrijpt elke kleuter van 3 al.
pi_72184418
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 21:50 schreef LXIV het volgende:
Als je als overheid niet meer ingrijpt "om te voorkomen dat het uit de hand loopt" ben je gewoon al je autoriteit kwijt. Als ze beseffen dat ze enkel de intentie hoeven te hebben om meteen bij het geringste wat hen niet bevalt te gaan escaleren met hun broers, neefjes en theehuisvrienden om te kunnen doen en laten wat ze willen zijn zij volledig de baas op straat. Dat gebeurt in steeds meer gebieden in Nederland.
Hangjongeren zijn al de baas op straat. Ze kunnen doen wat ze willen. Niemand houdt ze tegen.
pi_72184432
Jezus de politie schijt gewoon echt voor die lui.
pi_72184472
afschieten
pi_72184760
quote:
Foute topic titel, hoort nog ALLOCHTONE bij
Op zondag 4 maart 2007 20:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Iedereen wordt geboren als Moslim, alleen de omgeving verandert het of houdt het in stand. :{
:{²
pi_72185297
Oppakken die daders en gewoon martelen
  woensdag 26 augustus 2009 @ 22:30:51 #15
256436 Whiskey_Tango
Materialist tot in de kist
pi_72185343
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 22:11 schreef tongytongylickylicky het volgende:

[..]

Foute topic titel, hoort nog ALLOCHTONE bij
Tja, het valt niet te ontkennen hè.
Socialism is the philosophy of failure, the creed of ignorance and the gospel of envy.
- W. Churchill
  woensdag 26 augustus 2009 @ 23:46:59 #16
165392 TeenWolf
You are an animal! Woo!
pi_72188084
Op dinsdag 7 juni 2016 23:04 Papierversnipperaar het volgende:
En waarom staat Groot Brittannië er niet tussen? Alleen al het drugs geld dat door HSBC is witgewassen levert dat land een ereplaats op.
Website ware Islam: http://harun-yahya.net/
pi_72192541
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')