quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:49 schreef Biogarde het volgende:
Had je geen Tom Tom te koop dan?
En FOK! ook helaas.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:52 schreef Rekkie het volgende:
Heb ik ook niet......
Ik heb ook geen pc, dus een route opzoeken via het informatieplatform is ook niet mogelijk.
Gelukkig heb ik de papieren vesie van Marktplaats
Neen inderdaad, ik heb het over de materialistische evolutie. Producten ontwikkelen zich steeds verder en verder, technologiën springen als paddestoelen uit de grond, maar sommigen weigeren er op in te gaan.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:54 schreef Lkw het volgende:
Terecht als mensen niet met deze tijd meegaan, het is namelijk een agressieve, individualistische, oppervlakkige klotetijd. Maar misschien bedoel je dat niet helemaal.
Maar een GPS is niet langer belachelijk duur vergeleken met pakweg jaren geleden toen de GPS nog nieuw en indrukwekkend was. Internet betaal je per maand en sommige mensen die er niet warm in zitten zien daar misschien wel tegen op. (zo ken ik er nog wel, en daar is niets mis mee)quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:59 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik ken zelfs mensen die geen internet hebben, dus dit valt reuze mee
Heeft niets te maken met niet kunnen, maar niet nodig hebben. Voor die ené keer dat sommige mensen hun straat verlaten is het gewoonweg niet interessant om een navigatiesysteem aan te schaffen.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:06 schreef smiksmaksmek het volgende:
[..]
Maar een GPS is niet langer belachelijk duur vergeleken met pakweg jaren geleden toen de GPS nog nieuw en indrukwekkend was. Internet betaal je per maand en sommige mensen die er niet warm in zitten zien daar misschien wel tegen op. (zo ken ik er nog wel, en daar is niets mis mee)
Maar een GPS is een éénmalige investering (behalve elektriciteit voor het opladen dan, maar dan ben je wel héél erg pauper als je zelfs dat niet kan) waar je nog lange tijd kan van genieten. Ik snap niet wat mensen er in zien om te klungelen met een oud boek, of om elke tig meter te stoppen om weer eens de weg te vragen aan een willekeurige passant.
Als je bijna alleen naar vaste adressen gaat, heb je toch helemaal geen GPS nodig.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:06 schreef smiksmaksmek het volgende:
[..]
Maar een GPS is niet langer belachelijk duur vergeleken met pakweg jaren geleden toen de GPS nog nieuw en indrukwekkend was. Internet betaal je per maand en sommige mensen die er niet warm in zitten zien daar misschien wel tegen op. (zo ken ik er nog wel, en daar is niets mis mee)
Maar een GPS is een éénmalige investering (behalve elektriciteit voor het opladen dan, maar dan ben je wel héél erg pauper als je zelfs dat niet kan) waar je nog lange tijd kan van genieten. Ik snap niet wat mensen er in zien om te klungelen met een oud boek, of om elke tig meter te stoppen om weer eens de weg te vragen aan een willekeurige passant.
Iedereen gaat toch ooit wel eens naar een andere bestemming. Je kunt toch moeilijk je hele leven lang van je huis naar je werk rijden en nooit eens op verkenning gaan?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:14 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Als je bijna alleen naar vaste adressen gaat, heb je toch helemaal geen GPS nodig.
Ze hebben groot gelijk... ik heb zelf ook geen internet.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:59 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik ken zelfs mensen die geen internet hebben, dus dit valt reuze mee
een beetje kerel leert de route uit zijn kop en rijdt er gewoon heenquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:34 schreef Panzerknacker666 het volgende:
Tomtom is voor wijven man, een beetje kerel kan wel navigeren met een kaart.
Ik gebruik dan ook geen Tomtom. Ik gebruik Nokia Maps.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:34 schreef Panzerknacker666 het volgende:
Tomtom is voor wijven man, een beetje kerel kan wel navigeren met een kaart.
Of dat dus ja.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:35 schreef speedy_kevin het volgende:
Irritant ja, als ze marktplaats hebben kunnen ze ook even van te voren een route uitprinten van de anwb site
Hij kwam dan ook geen GPS kopen.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:37 schreef gebrokenglas het volgende:
Kip-en-ei probleem. Hij moet via Marktplaats een GPS aanschaffen waar hij dus eerst zonder GPS naar toe moet. Dat gaat nooit goed.
Nou, mijn mobiel heeft me nog nooit op het verkeerde spoor gezet dus ik weet niet of ik in paniek zou raken als mijn GPS plots zou uitvallen. Maybe. Maybe not.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:45 schreef KosterT het volgende:
TS is zo iemand die gelijk niets meer kan en volledig in paniek raakt als z'n gps plots uitvalt of het niet door heeft dat ie 80 km de verkeerde kant oprijdt omdat de Tom Tom een verkeerd adres aangeeft.
Zoiets kun je inderdaad meemaken als je een faalGPS aanschaft.quote:
Jezelf afhankelijk maken van technologie lijkt mij niet bepaald een welkome ontwikkeling.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:48 schreef smiksmaksmek het volgende:
Klacht: Mensen die zich verzetten tegen evolutie en stug verloren blijven rijden
Een tweedehands ding dat het nog perfect doet volstaat al.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:59 schreef Griebus het volgende:
Weet je wel niet hoeveel gulden een gps koscht?
scherpquote:
Goeie klacht wel trouwens, zit je te wachten/vrij te nemen omdat zo'n tjappie langskomt, komt ie niet langs!quote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:04 schreef smiksmaksmek het volgende:
[..]
Een tweedehands ding dat het nog perfect doet volstaat al.
Inderdaad, die van vandaag is dan toch nog komen opdagen maar gisteren zouden er ook twee personen langskomen. Zij zijn nooit komen opdagen en hebben zelfs niets meer laten weten. Dat zijn er van de ergste soort.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:06 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
Goeie klacht wel trouwens, zit je te wachten/vrij te nemen omdat zo'n tjappie langskomt, komt ie niet langs!
Héél veel en er zullen er nog veel volgen want er staat een verhuis in het verschiet.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:17 schreef NRaider het volgende:
Hoeveel spullen heb jij de afgelopen maand wel niet op Marktplaats verkocht?
Kun je er niet een huis met inboedel aanschaffen dan? Ben je in één keer klaarquote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:19 schreef smiksmaksmek het volgende:
[..]
Héél veel en er zullen er nog veel volgen want er staat een verhuis in het verschiet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |