Alvast suc6!!quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 15:23 schreef foetre het volgende:
Morgen P/D spannend!!!!!!
Dat zeggen ze ja maar als ze weinig minuten spelen gaat de vorm toch achteruit heb ik gemerkt. Dus laat ik ze gewoon de volle 90 minuten spelen. Ik heb vorig tussen seizoen gedaan zoals jij nu doet en mn spelers waren zwaar achteruit gegaan qua vorm. Daar koop ik niets voor en als dat dit seizoen weer gebeurt degradeer ik meteen weer. Al ligt t er aan in welke van de 2 (volgens Altid) VI ik terecht kom. Volgende week speel ik 433 en dan heb ik ook mn 2 opstellingen een keer gespeeld in t tussen seizoen.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 17:26 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Dat mag je me nog eens uitleggen... Vorm is niet minute-based. Conditie is al 75% bij 1 minuut gespeeld. Al mijn A-spelers komen woensdag in actie en krijgen derhalve vormupdate en conditietraining. Ging afgelopen seizoen ook prima, geen Algemeen Trainen nodig gehad en vrij eenvoudig gehandhaafd in m'n eerste seizoen V
Internet weg of je netwerk weg? In dat laatste geval kan je provider er niet zo veel aan doen.. Leuke speler trouwens? Of achteraf maar goed ook dat je niet verder mee die bidwar in bent gegaan..?quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:58 schreef MrMoon het volgende:Arrgghh midden in een bidwar internetverbinding foetsie..
5 minuten later weer internet speler niet meer op de TL
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
KPN
![]()
![]()
![]()
![]()
Internet weg, leuke speler en hij is voor minder dan mn maximum eruit gegaan..quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:07 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Internet weg of je netwerk weg? In dat laatste geval kan je provider er niet zo veel aan doen.. Leuke speler trouwens? Of achteraf maar goed ook dat je niet verder mee die bidwar in bent gegaan..?
deze was 17 jaar 23 dagen goed positiespel, goed passen, matig vleugel en matig verdedigen uit Georgië.. ik baal er wel flink van.. ik heb em al zo'n 2 dagen op de korrel..quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 23:43 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Dat is kloten, ja.. Zelf hier ook wel gehad, maar dan met 't draadloos netwerk binnenshuis.. Mooi zuur mee, want dat ging echt om een toppertje.
Ik hou trouwens een mini-uitverkoop. 2 FC's (goed/goed en uitstekend/redelijk) die beide vrij hoog in hun ervaringslevel zitten en 3 PM-trainees. Mogen allemaal weg, dus wie ze lief heeft...
quote:30-08-2009 (15/39) Je supporters hebben hun clubkaart voor het komend seizoen weer betaald. Je ontvangt hiervoor in totaal 49 950 ¤.
30-08-2009 (15/39) De competitie is afgelopen en de plaats waar je geëindigd bent geeft je recht op 45 000 ¤ aan prijzengeld.
30-08-2009 (15/39) Je hebt 10 000 ¤ ontvangen omdat je kampioen of gepromoveerd bent.
Krijg ik met m'n 4e stek in V bijna nog meer ook dan jij met je kampioenschap VII.. Nuja, na die 10% supporters die je er nog bij krijgt is 't verschil iets groter, maar toch..quote:30-08-2009 (15/28) Dyn fans betellen har jierlikse lidmaatskipsjilden. It totale ynkommen hjirút is 66 540 ¤.
30-08-2009 (15/28) It seizoen is dien en do krigest 38 000 ¤ oan prizejild foar de úteinlike posysje yn de searje.
Ik ben geen kampioen ik ben 2e gewordenquote:Op zondag 30 augustus 2009 11:42 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Krijg ik met m'n 4e stek in V bijna nog meer ook dan jij met je kampioenschap VII.. Nuja, na die 10% supporters die je er nog bij krijgt is 't verschil iets groter, maar toch..
Scouts hadden weer weinig bijzonders vanochtend.. 2x een 17-jarige prutser en als laatst een 15-jarige (52 dagen) matig allrounder met huidig slecht Vleugelspel en potentieel zwak Positiespel.. Hopelijk kan 'ie wel Verdedigen of Scoren
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Te oud.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.weer niks dus deze week.
![]()
![]()
Ik heb sinds een paar weken nog maar 1 scout ivm bezuinigen maar heb nu wel elke week een leuk spelertjequote:Hoor eens, Wesley Cuypers is 16 jaar oud en ik moet zeggen dat ik onder de indruk ben.
Zonder verdere training denk ik dat hij matig zal blijven in Positiespel. Train dit jongetje goed en je krijgt een spelertje dat in 'no time' redelijk op het gebied van Positiespel wordt!
Geven we hem een contract, baas?![]()
Jammer van z'n (al) 57 dagen, maar het had erger gekund idd
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)![]()
30-08-2009 Je supporters hebben hun clubkaart voor het komend seizoen weer betaald. Je ontvangt hiervoor in totaal 18 780 ¤.
30-08-2009 Je hebt 40 000 ¤ ontvangen omdat je kampioen of gepromoveerd bent.
30-08-2009 De competitie is afgelopen en de plaats waar je geëindigd bent geeft je recht op 60 000 ¤ aan prijzengeld.![]()
Yay.quote:Wij hebben een interessante kandidaat te bespreken. Jabir Amin Rashid is zijn naam. Volgens zijn gegevens is hij 15 jaar.
Ik denk dat op dit moment zijn vaardigheden op het gebied van Verdedigen ongeveer zwak zijn. Als dit joch de kans krijgt om zijn vaardigheden op het gebied van Passen te verbeteren, dan zou hij daarin wel eens redelijk kunnen worden.
Geven we hem een contract, baas?The Kooks O+ Arctic Monkeys O+ Blood Red Shoes O+ Franz Ferdinand O+ Muse O+ The Last Shadow Puppets O+![]()
Als dat geen shoppen wordquote:Op zondag 30 augustus 2009 12:50 schreef Puala het volgende:
30-08-2009 Je supporters hebben hun clubkaart voor het komend seizoen weer betaald. Je ontvangt hiervoor in totaal 18 780 ¤.
30-08-2009 Je hebt 40 000 ¤ ontvangen omdat je kampioen of gepromoveerd bent.
30-08-2009 De competitie is afgelopen en de plaats waar je geëindigd bent geeft je recht op 60 000 ¤ aan prijzengeld.Ziet er leuk uit. Nu maar hopen dat ie ook minimaal redelijk kan worden in verdedigen. Al is ie als dat matig is ook nog wel leuk maar dat levert niet veel op.quote:![]()
Kak, ik kan pas volgende week die speler coach maken, maar dan red ik het misschien net niet gezien de wekelijkse kosten![]()
Wel weer een goed scoren potentieel gescout in de jeugd, helaas al 17, maar ik blijf dus toppers scouten en deze is toch wel bruikbaar voor mn ratings uiteraard.![]()
Zeker welquote:Op zondag 30 augustus 2009 13:36 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Als dat geen shoppen word
[..]
Ziet er leuk uit. Nu maar hopen dat ie ook minimaal redelijk kan worden in verdedigen. Al is ie als dat matig is ook nog wel leuk maar dat levert niet veel op.
Ben op zoek naar 2 trainees, dus komt goed uit.
![]()
Waar laat jij je scouts in hemelsnaam scouten?quote:Op zondag 30 augustus 2009 14:17 schreef FrituurVetPet het volgende:
Kak, ik kan pas volgende week die speler coach maken, maar dan red ik het misschien net niet gezien de wekelijkse kosten![]()
Wel weer een goed scoren potentieel gescout in de jeugd, helaas al 17, maar ik blijf dus toppers scouten en deze is toch wel bruikbaar voor mn ratings uiteraard.Dacht ik je aan meer geld te helpen vorige week bied je weer over me heenquote:Op zondag 30 augustus 2009 14:30 schreef Puala het volgende:
[..]
Zeker welBen op zoek naar 2 trainees, dus komt goed uit.
![]()
![]()
![]()
In de grote regio's, en heb al weken op rij trainbare spelers+toppersquote:Op zondag 30 augustus 2009 14:37 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Waar laat jij je scouts in hemelsnaam scouten?
[..]
Dacht ik je aan meer geld te helpen vorige week bied je weer over me heen![]()
![]()
Vage zooi. Nou ja ik zal mn scouts maar weer eens op pad sturen.quote:Op zondag 30 augustus 2009 14:41 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
In de grote regio's, en heb al weken op rij trainbare spelers+toppers![]()
![]()
Ik heb een Tukker![]()
![]()
!!11
Micha Tukker (258164391)Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |