Wij hadden precies hetzelfde, 's nachts sliep ze wél goed! Osteopaat heb ik ook overwogen maar dat was toen ik net nutriton ging gebruiken en dat werkte heel goed. Succes nogmaalsquote:Op maandag 24 augustus 2009 20:25 schreef TheFrankey het volgende:
tnx voor de reacties
@_Ingrid_ Huilde Tyler ook veel? Je hebt nml ook kindjes die er ver weinig last van hebben
@geppie ja het is wel eens frustrerend. Hij word er zo onrustig van. Snachts gaat slapen wonderwel goed (afkloppen). We gaan woensdag ook weer terug naar de osteopaat.
Bedankt. Nutriton werkt voor ons niet echt. Hij gaat daardoor minder eten.quote:Op maandag 24 augustus 2009 20:29 schreef geppie het volgende:
[..]
Wij hadden precies hetzelfde, 's nachts sliep ze wél goed! Osteopaat heb ik ook overwogen maar dat was toen ik net nutriton ging gebruiken en dat werkte heel goed. Succes nogmaals
Wij hebben ook Omneo (dat is al dikker inderdaad) vandaar dat wij er stukken minder indoen dan dat er op het pak staat. Kinderarts zei altijd "Nutriton is net beton" en vond de voorgeschreven hoeveelheid ook belachelijk veel.quote:Op maandag 24 augustus 2009 20:33 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
Bedankt. Nutriton werkt voor ons niet echt. Hij gaat daardoor minder eten.
Wij deden 2 schepjes bij 165 voeding, wel omneo trouwens. Dat is al iets dikker dan normaal. Misschien is het verstandig om toch een beetje meer in te dikken, desnoods beginnen met 1 schepje
Bedje staat niet schuin omdat hij snachts wel slaapt, gewoon plat dus. Overdag en begin van de avond wil hij vast niet in bed liggen en hebben we hem in de box liggen. De box is wel verhoogd dus hij zit dan lekker en wil savonds wel eens wegdommelen dan. (sinds we hem rechtop doen)quote:Op maandag 24 augustus 2009 20:48 schreef geppie het volgende:
[..]
Wij hebben ook Omneo (dat is al dikker inderdaad) vandaar dat wij er stukken minder indoen dan dat er op het pak staat. Kinderarts zei altijd "Nutriton is net beton" en vond de voorgeschreven hoeveelheid ook belachelijk veel.
Misschien kan je idd één schepje proberen, baat het niet dan schaadt het niet. En misschien een prettig vooruitzicht...straks met de vaste voeding rond de zes maanden gaat het stukken beter! En het bedje hebben jullie die ook al schuin staan??
Ja, in het begin wel. Maar hele moeilijke start gehad ook. af en aan 3 maanden in het ziekenhuis gelegen.quote:Op maandag 24 augustus 2009 20:25 schreef TheFrankey het volgende:
tnx voor de reacties
@_Ingrid_ Huilde Tyler ook veel? Je hebt nml ook kindjes die er ver weinig last van hebben
quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 10:20 schreef _evenstar_ het volgende:
Wat bij reflux vaak een oorzak is, is ook koemelk allergie, niet dat het dan altijd zo is, maar hier speelde het wel mee, en doordat ze ons de eerste paar weken hebben laten aanklooien met johannesbroodpitmeel etc. en hoort erbij, want Arwen die huildie niet/nooit alleen spugen heel heel veel spugen, bleek ze een dubbele slokdarmontsteking te hebben en mede daardoor een lichte beschadiging in het klepje.
Als er veel allergie voorkomt in de familie is het dan ook zeker een optie om te overdenken.
Dat deed de Kinderarts hier, de CB arts verwes osn door naar de huisarts die ons weer doorverwees naar de KA, het vermoeden was toen of hele hevige reflux of een vernauwing in het maagje waardoor ze projectiel gaan spugen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:51 schreef _Bar_ het volgende:
topic even in de gaten houd!
:
chacama/evenstar
hoe merkten jullie de kma op?
hier is het nu geregeld krijsen direct na een bv.
dank voor deze info... maar ik merk wel dat ze door al het gedoe overdag zich nauwelijks ontwikkeld. Mijn eerste dochter was na 9 wkn veel verder dan zij nu is...quote:Op zondag 25 oktober 2009 17:42 schreef Vicky het volgende:
Tinny, mijn oudste had reflux in combie met kma. Ze heedt ook zantac gehad en er ging nutriton in de flessen. Uiteindelijk is ze er overheen gegroeid. Denk dat ze een maand of 4/5 was toen de reflux weg was.
ik zou voorzichtig zijn met zulke conclusies...quote:Op zondag 25 oktober 2009 18:16 schreef tinny het volgende:
[..]
dank voor deze info... maar ik merk wel dat ze door al het gedoe overdag zich nauwelijks ontwikkeld. Mijn eerste dochter was na 9 wkn veel verder dan zij nu is...
heeft dat geen gevolgen?
Reflux wordt veroorzaakt door de maagingang die nog niet voldoende sluit. Dat is een fysiologisch proces dat tijd nodig heeft. Bij de meeste kinderen is dit rond het eerste jaar volgroeid. Maar de last houdt vaak eerder op. (bron: onze kinderarts)quote:Op zondag 25 oktober 2009 15:03 schreef tinny het volgende:
Ik vraag me wel af of ze er over heen gaat groeien? En zo ja is dat binnen 6 maanden of pas een jaar? En of we toch niet HA/CB wat meer moeten pushen om (medicijnen) voor te schrijven...maar wat ik lees over medicijnen is ook niet echt denderend (zantac en losec) dat schijnt vaak niet of een beetje te helpen of helpt maar een bepaalde tijd (en doet uiteindelijk niks tegen de reflux alleen de symptonen bestrijd het)
Stiemie, hoe doe je dat met het JBP-meel? Heb je los dat spul en meng je het bij normale voeding?quote:Op maandag 26 oktober 2009 13:21 schreef Stiemie het volgende:
Ja hoor, net nu we dachten dat de johannesbroodpitmeel werkte, kwam er vanmorgen bij het in bed leggen (een uur na de voeding) weer een grote golf voeding uit
ze zijn verplicht om goed naar je te luisteren. Als jij goed aangeeft wat je voelt, kunnen zij daarop reageren. Ze hebben het beste met je kindje voor. Gewoon vertrouwen houden en je niet te defensief opstellen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:45 schreef tinny het volgende:
waar ik nog wel een beetje mee worstel is de er/herkenning van reflux door de arts... we hebben nu 2 artsen gehad(cb en ha) maar beide hebben zoiets van het zal wel ik schrijf je niks voor maar verwijzen je door... we zijn dus inmiddels 2 wkn verder en er is nog niks veranderd... nu zitten we volgende week bij kinderarts in zh maar ben bang dat die het ook wel allemaal best vind...
En dat herken ik weer heel goed. Ik heb zo'n 6 maanden met twee knullen (tweeling eeneiig) lopen knoeien en ben uiteindelijk bij een KA terecht gekomen. Die heeft in eerste instantie gezegd er is niets aan de hand want ze groeien goed. Tot de jongste ging projectiel braken. Recht over haar keurig net gestreken witte blouse compleet met prachtige ketting vol kralen. Ik dacht dat ik bijna onder de behandeltafel lag van het lachen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:45 schreef tinny het volgende:
waar ik nog wel een beetje mee worstel is de er/herkenning van reflux door de arts... we hebben nu 2 artsen gehad(cb en ha) maar beide hebben zoiets van het zal wel ik schrijf je niks voor maar verwijzen je door... we zijn dus inmiddels 2 wkn verder en er is nog niks veranderd... nu zitten we volgende week bij kinderarts in zh maar ben bang dat die het ook wel allemaal best vind...
Zantac is sterker dan Gaviscon of Rennies. Die zijn echt meer bedoeld voor de eerste hulp bij klachten terwijl Zantac en Losec echt onderhoudsdoseringen zijn.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:32 schreef Iksje het volgende:
Ingrid,
volgens mij wordt zantac alleen gebruikt bij refluxklachten/symptomen (en niet als eerstelijnsmedicatie, dat is meestal gaviscon, toch in België)
Omeprazol kun je niet oplossen in water (ben chronisch verbruiker in dat spul) wat wel kan is het capsuletje open maken boven een bakje vla of een ander klein toetje. De korrels daarop strooien en dat ingeven.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 16:47 schreef Stiemie het volgende:
Ja dat kan inderdaad.Ik dacht anders misschien oplossen in water en voor de fles geven met een spuitje ofzo? Nou ja straks als mijn vriend thuis is met de medicijnen maar eens goed de gebruiksaanwijzing lezen
Omeprazol werkt bij mij binnen een kwartier!!!! Bij de de oudste merkte ik ook vrijwel gelijk verschil, bij de jongste werkte zantac beter en die heeft dat dus ook gekregen toen had ik ook binnen een halve dag twee gezellige knullen. Wou niet zeggen dat er niet meer gespuugd werd maar het stonk behoorlijk minder.quote:Op maandag 2 november 2009 13:29 schreef Stiemie het volgende:
Vind het net piepschuim die bolletjes...
Vla en toetjes mag Esmee nog niet (ze is net 6 weken oud) Ik maak nu een flesvoeding en dan haal ik er een beetje uit en dat verdik ik nog wat extra met johannesbroodpitmeel en dan geef ik dat met de bolletjes erin met een lepeltje. Hoop gedoe, maar het lukt!
Hoe lang duurde het bij jou voordat het medicijn werkte?
Dat kan dat ze er later op de dag weer last van krijgt. Wat ik altijd zelf doe is niet 's morgens slikken maar 's avonds voor ik ga slapen ik heb de meeste last als ik ga liggen.quote:Op maandag 2 november 2009 15:39 schreef Stiemie het volgende:
Tinny sterkte morgen in het ziekenhuis! Hopelijk kunnen ze je daar nu echt verder helpen.
Bedankt voor je antwoord nieslief!
Ik weet niet precies hoelang het duurt bij Esmee voordat het werkt. Wel merkte ik dat ze gistermiddag vanaf een uur of 5/6 weer last kreeg (ze krijgt het medicijn 's morgens rond een uur of 7 a 8.) Werkt het bij jou wel de hele dag? Of duurt het gewoon een tijdje voordat het een hele dag werkt? Ik las namelijk in de bijsluiter dat je het medicijn 2 weken uit moet proberen voordat je zeker weet dat het werkt.
En bedankt voor je tip van een kwartiertje wachten! Is toch handiger om zulk soort dingen te horen van iemand die het je kan vertellen in plaats van te moeten raden bij zo'n klein babietje
Werkte..... Ze hebben de reflux nu gelukkig en eindelijk na twee jaar ouwehoeren met die medicijnen achter de rug. Bij hun duurde het ook langer dan normaal dus maak je niet ongerust. Net na hun tweede verjaardag was het over.quote:Op maandag 2 november 2009 16:35 schreef Stiemie het volgende:
Tsja Esmee ligt bijna de hele dag dus dat maakt inderdaad niks uit.We geven het nu voor de derde dag. Misschien nog even een kans geven en anders weer contact opnemen met de kinderarts.
Fijn dat het bij jou en jouw jongens zo goed werkt!
quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:43 schreef tinny het volgende:
Nou net terug van KA. En daar waar voor gevreesd werd is werkelijkheid geworden... nog maar even aanzien!
Op zich had de arts wel een interessante uitspraak..(in het kort)
Elke baby heeft of kan last hebben van (verborgen)reflux... maar we doen er pas iets mee als het de groei belemmert (ergo als ze dus niet genoeg aankomt) of als er niet bijwerkingen ontstaan zoals een ontsoken slokdarm (bloed mee spugen) zolang dat niet het geval is schrijven we niks voor en nemen we dus eigenlijk geen (echte)actie. We noemen het ook eigenlijk pas echt reflux als het kind in de groei wordt belemmert of als er dus die bijwerkingen zijn zoals ontstoken slokdarm.
Dat was natuurlijk niet waar wij op hadden gehoopt, dus vrij emotioneel toch te kennen gegeven dat we er na 5 weken worstelen nu echt door heen zitten, echter dat veranderde niks aan zijn amnese en behandelplan.
Ze komt nog goed aan (mijn dochter), dat zit wel een beetje aan de onderkant van de bandbreedte maar zolang ze daar binnen zit is het dus gewoon een kwestie van afwachten.
Volgens arts was dit bij ons dus "onrust" die al dit soort symptonen (waaronder dus die reflux) veroorzaakt. Maar omdat ze dus nog goed aankomt wordt er niks gedaan...
Wat wel kunnen gaan doen is nog naar een kinderfysio gaan, dat schijnt ook wel eens te helpen.. dus dat gaan we nu maar eens doen.
Overigens zei de arts ook dat als ze in principe goed blijft aankomen/groeien(dus de reflux niet erger wordt) ze waarschijnlijk na 3-4 maanden vanzelf over de ergste kwaaltjes heen groeit... dan zijn die kwaaltjes er ook nog maar ze worden draagelijker (waren zijn woorden)
Nou dus maar tellen... ze is nu 10,5 week...
ps
saillant detail... we moeten nu wel vaker (2-wekelijks) terugkomen in het zh bij de ka? en een osteopaat, daar hadden ze niet zo'n hoge pet van op (alleen dan politiek correct verwoord)
nee cb doet ook niks (omdat ze al onder behandeling is van KA die willen volgens mij niet in elkaars vaarwater gaan zitten...quote:Op woensdag 4 november 2009 16:01 schreef Stiemie het volgende:
Tinny dat is ook naar zeg! Kan je het anders niet nog eens via cb proberen?
Deze foto moet ik aan mijn man laten zien. Fabian spuugde de afgelopen dagen veel, en ik had de indruk dat, hij best wat cms verweg spoot. Maar volgens hem was het onmogelijk om ruim een meter ver te spuiten.quote:Op woensdag 17 februari 2010 11:11 schreef Twinkly het volgende:
Niet echt "verborgen" reflux![]()
[ afbeelding ]
Ja, bedje staat schuin en we houden 'm na de voeding ruim een half uur rechtop. Verder houden we 'm zo veel mogelijk rechtop om de terugstroom zo veel mogelijk te beperken. Het lijkt iets te helpen, maar nu is het wel weer begonnen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:13 schreef Rubey het volgende:
Happy, ook hier ging het 's ochtends vaak wel ok, maar waren de middag en vooravond het ergste. Heb je het bedje trouwens schuin staan?
Dat is het dus ook! Ik heb nog gevraagd naar Zantac maar daar wilde ze niet eens over nadenken. 'Dat doen we niet bij die kleintjes'. Niet dat ik nu zo nodig die medicijnen wil, maar ik lees daar wel goede berichten over terwijl ik die niet lees over Jbpm.quote:Op maandag 15 maart 2010 19:39 schreef freecell het volgende:
Happy, wat balen zegKlinkt als een heleboel geklungel met dat spul...
beetje kort door de bocht hoor.quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:39 schreef DeMajoor het volgende:
Happy, ik ben benieuwd naar je ervaring met de Osteopaat.
Ik heb dat ook overwogen, maar besloten dat ik daar geen vertrouwen in heb. Ik vond eigenlijk dat de symptomen voor het Kiss syndroom die genoemd werden, wel erg algemene kwaaltjes zijn voor jonge baby's.
Zoals ik al aangaf is dat mijn persoonlijke mening. En als het leventje van jouw zoon niet uit rottigere dingen heeft bestaan, dan reflux, chronische verstopping door allerlei voeding tegen het spugen en krampjes, 18 uur per dag huilen, ziekenhuis in ziekenhuis uit en een opname wegens het 'huilbaby' zijn, dan zou ik waarschijnlijk best willen ruilen. Ik heb me niet voor niets verdiept in osteopathie en inbakeren en rrr.quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:59 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
beetje kort door de bocht hoor.
Ik denk niet dat je graag met mij had willen ruilen de eerste 4 maanden van Lars' leventje.
Fijn dat het goed voelt bij de osteopaat dat als eerste.quote:Op donderdag 18 maart 2010 18:34 schreef happyme28 het volgende:
Vandaag dus de eerste sessie gehad bij de Osteopaat. En voor zover je iets kunt zeggen na 1 behandeling, is het ons wel goed bevallen. Hij had een goed duidelijk verhaal, Daan was ontzettend ontspannen, hij heeft bij mij ook laten voelen wat hij doet bij Daan (en dat voelde heel apart kan ik je zeggen) en Daan is vandaag erg rustig en slaapt veel. Tuurlijk huilt hij ook nog wel en hoor je 'm nog 'gloeken' maar echt een uur lang krijsen heb ik niet gehoord. Ook lijken zijn krampen minder.
Nu moet de avond nog komen natuurlijk en nogmaals, ik ga er niet vanuit dat het euvel verholpen is na 1 sessie, maar Daan vond het duidelijk prettig. De osteopaat gaf aan dat 3 sessies voldoende zouden moeten zijn om het probleem te verhelpen en dat lijkt me redelijk. Deze 3 sessies gaan we dus in ieder geval doen en dan kijken of het Daan helpt. Over 2 weken gaan we terug voor de 2e sessie.
Verder zijn we toch doorgegaan met de Johannesbroodpitmeel omdat het toch wel iets schijnt te helpen (het wordt er niet slechter van in ieder geval). 1 groot nadeel: het gaat er alleen in vermengd met moedermelk uit een flesje van mijn man. Vandaag geprobeerd of hij dat flesje ook van mij wil, maar dat wordt dus door meneer gewijgerd. Nu is dat nu nog geen probleem, maar maandag gaat mijn man weer naar het werk en dan zal ik die Jbpm zelf naar binnen moeten krijgen. Ik ben er nog niet uit hoe ik dat ga doen.
Maandag is mijn moeder er, dus die zou het dan over kunnen nemen, maar de overige dagen ben ik nog niet uit. Ik zou mijn schoonmoeder kunnen vragen, maar om haar nu iedere 3 uur te laten komen voor een flesje te geven... Alternatief is: Jbpm niet meer geven tijdens de dagvoeding (alleen de voeding rond 10, 13 en 16 zou een probleem zijn). Iemand tips?
MaandagDinsdsag moeten we naar het CB en dat staat zeker op het lijstje om te vragen idd. Ik zat zelf te denken aan cupvoeding of met een spuitje. Lepeltje hebben we geprobeerd maar dat spuugt hij weer uit, maar misschien doe ik het niet goed natuurlijk.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:54 schreef nieslief het volgende:
W.b.t. de JBPM is het niet een idee om dat met een lepeltje te geven. Er bestaat een bepaalde techniek om baby's voeding vanaf een lepeltje te geven al heb ik geen idee waar je dit zo gauw kunt leren, misschien dat je huisarts iets weet en anders een verpleegkundige van het CB ( laat ze maar lekker voor je lopen....).
Jep, het is overigens dinsdag. We zijn er ook geweest voor de gehoortest, maar nu dus eerste reguliere afspraak.quote:Op donderdag 18 maart 2010 21:02 schreef Vicky het volgende:
JPBM is ook gewoon vies zo op een lepeltje. In een spuitje zou je kunnen proberen.
moet je naar de K. Doormanlaan?
We gaan het de komende dagen uitproberen. Gisteravond wilde hij wel van mij, maar dan moet erbij gezegd worden dat hij bij Marky in de armen lag.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 08:38 schreef DeMajoor het volgende:
Zou het uit kunnen maken welk flesje/speentje je gebruikt? Ik had in zo'n pakket een Nüby flesje zitten met een speen die op een borst moest lijken (best waarheidsgetrouw als je borsten naar plastic ruiken). Wie weet helpt zoiets? Verder zou ik niets kunnen verzinnen, want ik heb dat probleem nooit gehad. Ons pluisje drinkt overal uit.
Maar geen jbpm overdag zou wel eens vervelend kunnen zijn. Bij ons is het spugen overdag namelijk altijd het ergst.
Hoe oud is hij dan?quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:33 schreef mikey-joshua het volgende:
hier ook een verborgen reflux kindje,mikey krijgt nu 2x daags 4 ml zantac drank
Ik dacht ook al: krijgthij dan nu zo weinig? Maar nee dusquote:Op vrijdag 19 maart 2010 13:56 schreef DeMajoor het volgende:
Ons pluisje kreeg met 4 weken en 3490 gram 2x 0,6 ml voorgeschreven. Maar tegenwoordig geef ik nog 1x 0,5 ml als ik het idee heb dat het niet zo lekker gaat.
mikey is nu 12 mnd en 3 wekenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 13:28 schreef freecell het volgende:
[..]
Hoe oud is hij dan?
Want Florian is 3250 gram en 4 weken en heeft echt genoeg aan 2x daags 0,5 ML. Wereld van verschil
nee hoor hij heftige reflux en weeg 11 klo en mag nu 2x 4 mlquote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:01 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik dacht ook al: krijgthij dan nu zo weinig? Maar nee dus
Misschien bedoelt ze 0,4?
Ja, maar we zijn er nog lang niet hoor. We kunnen het beperken, maar hij heeft nog steeds lastquote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:17 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Wat fijn voor jullie Happy, dat het wat beter lijkt te gaan!!!
Na hoelang ging het werken? En gebruikte jij het icm Jbpm of nog een ander medicijn?quote:
Daar lopen we ook inmiddels en heb er een goed gevoel bij. Vrijdag gaan we voor de 2e keer.quote:Op maandag 29 maart 2010 21:50 schreef sedano het volgende:
Ik zweer bij de Osteophaat!!!! Wonderdokter en wetenschappelijk verantwoord.... geen kwakzalverij of zweverigheid!!
Volgens mij met 2 dagen. Vrij snel iig. Idd met jbpm en ook nog zantac.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 08:20 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Na hoelang ging het werken? En gebruikte jij het icm Jbpm of nog een ander medicijn?
Vooralsnog gaat Daan ineens meer melk teruggeven en zie ik nog geen verbetering. Maar goed, we zijn net een dag bezig, dus ik kijk het eerst een tijdje aan.
Zonder Jbpm is het een drama trouwens dus dat is wel noodzaak hier inmiddels.
[..]
Daar lopen we ook inmiddels en heb er een goed gevoel bij. Vrijdag gaan we voor de 2e keer.
Dat lees ik dus overal, dat iedereen het icm zantac krijgt, maar dat hebben wij dan weer niet gekregen....quote:Op dinsdag 30 maart 2010 10:14 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Volgens mij met 2 dagen. Vrij snel iig. Idd met jbpm en ook nog zantac.
Bij de drogist, DA of kruitvat ofzo. Apotheek heeft ze ook vaak. Van Nutrilon en heet ook wel Nutriton en zit in een oranje doos.quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:24 schreef freecell het volgende:
Nope, geen jbpm hier, misschien goed plan
Waar haal ik die zooi?
Weet niet welk merk flesvoeding je hebt?quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:52 schreef freecell het volgende:
nutriton ken ik
1x per dag door de fles is genoeg? En hoeveel dan?
Dit probleem hadden wij dus ook en bovendien leek ze van de Zantac ook echt last te hebben. Na het stoppen met Zantac is het spugen helaas gebleven. Vaak en veel.quote:Op dinsdag 6 april 2010 13:54 schreef freecell het volgende:
Hier is het kiezen: wél Zantac en heel veel spugen na elke voeding (gewoon spugen, niet projectiel) of geen Zantac en 2 à 3x per dag een half uur KEIHARD krijsen
Dat spugen is ook niet heel handig ivm groeien wat al niet zo denderend ging....
Dus we proberen het nu even zonder, gisteren ging best goed, maar nu net weer in slaap na een flinke krijs en gloekpartij
Daan krijgt 2 scheppen Jpbm in zijn fles, 4x daags 1,3ml Motilium en 2x 0,85ml Zantac. Verder houden we 'm een half uur rechtop na de voeding en staat zijn bedje schuin.quote:Oh en yeah.... Daan kan weer plat liggen in de box of op een speelkleed om lekker te spelen en dan heeft hij geen last van de reflux. Wel max. 15 minuten doen we (maar dan is hij het ook wel weer even zat) en min. 1 uur na de voeding.
Het gaat trouwens heel goed met de reflux, nu met de medicijnen en alle schuinhoud-maatregelen heeft hij er geen last meer van. 31 mei moeten we weer naar de KA en dan bespreken of we misschien iets kunnen afbouwen (al ben ik wel bang dat het weer terug komt).
Nee, in elke fles!quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:52 schreef freecell het volgende:
nutriton ken ik
1x per dag door de fles is genoeg? En hoeveel dan?
Uhhh.... tof? En ze weten niet dat olie niet werkt omdat het drijft, enbovenin de maag al verteert door enzymen en dus niet eens in de darmen terecht komt?quote:
Ik neem aan dat jullie dit dan weigeren. Mijn zoon krijgt ook nog elke avond zantac. In het begin moest hij er niets van hebben en spuugde het uit. Ik gaf het gewoon weer openieuw. Todat het erin zat.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 11:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:Zantac hebben we wel meegekregen maar dat weigerde hij.
Nee, we kregen het er gewoon niet in. Hij spuugde het net zo hard weer uit. We hebben uiteindelijk ons er bij neergelegd dat het iets is waar hij zonder nadelige gevolgen overheen zou groeien en dat is ook zo gegaan. Voor ons waren dat zware tijden, maar ik zou het bij de volgende weer op dezelfde manier doen.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 16:05 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
Ik neem aan dat jullie dit dan weigeren.
Tenzij ze door het maagzuur een slokdarm ontsteking krijgen en bij niet behandelen daarvan ze permanente schade kunnen overhoudenquote:Op zaterdag 29 mei 2010 16:12 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nee, we kregen het er gewoon niet in. Hij spuugde het net zo hard weer uit. We hebben uiteindelijk ons er bij neergelegd dat het iets is waar hij zonder nadelige gevolgen overheen zou groeien en dat is ook zo gegaan. Voor ons waren dat zware tijden, maar ik zou het bij de volgende weer op dezelfde manier doen.
Ook zonder te behandelen kun je nog steeds onder controle blijven.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 16:39 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Tenzij ze door het maagzuur een slokdarm ontsteking krijgen en bij niet behandelen daarvan ze permanente schade kunnen overhouden
Wij hadden bij Amber Zantac gekregen, dat hielp hier goed.quote:Op maandag 8 augustus 2011 08:41 schreef MamaPurk het volgende:
Sarah geeft ook nog steeds voeding terug en haalt ook nog steeds op, maar ik heb begrepen dat de medicijnen niet tegen het spugen zijn, maar dat ze het zure eraf halen waardoor je slokdarm dus niet beschadigd!
De eerste fles was hier ook slecht ja! maar wij geven nu een papjeen dat gaat heel goed! En dat ze nu iets minder hard groeit is wel normaal hoor TM, het zou neit best zijn als ze het groeitempo van het begin vast zou houden
Kun je ook zien op de cruve, die buigt wat af als ze ouder worden, de lijn word minder stijgend zeg maar...
Ik heb net de HA gebeld of we toch niet gewoon een vloeibare vorm kunnen krijgen van een zuurremmer... Die omeprazol lost gewoon niet goed op. Ik word vanmiddag terug gebeld!
Ja bambix door de melk maar wij geven het met een lepetje, het is even een klusje en de eerste 3x kwam er meer weer uit dan erin... Dan gaven we daarna nog een fles en nu maken we van ongeveer de helft van de fles (180/6) pap en de andere helft van de fles krijgt ze daarnaquote:Op maandag 8 augustus 2011 09:10 schreef twentemeisje het volgende:
Klopt MP, het slecht sluitende spiertje tussen maag en slokdarm is de boosdoener. Door het toevoegen van de jbpm komt de voeding minder omhoog omdat het dikker is. Ik vind het alleen een beetje gek dat Saar er alleen in de rechtop-stand last van heeft.
Doe je Bambix door de melk? Ik heb dat hier een paar keer 's avonds geprobeerd maar die flessen weigerde ze gewoon.
En de groei moet inderdaad niet doorgaan zoals in het begin, dan wordt het een reus. Het is gewoon een lekker meisje met gelukkig wat reserves op haar lijfje
.
Ik ben benieuwd wat ze je nu voor zullen schrijven. Waarom kozen ze eigenlijk voor de Omeprazol in tabletvorm?
Fixedquote:Op maandag 8 augustus 2011 13:41 schreef Sugarsnap het volgende:
Wat apart dat de HA aangeeft dat er geen vloeibare mogelijkheid is. Eline krijgt nl al 5 maanden Zantac in vloeibare vorm.
Het gaat hartstikke goed met Eline, ze huilt een stuk minder en is ook minder onrustig. tis een heerlijk meissie dat zich razendsnel ontwikkelt en supergoed groeit.
Alleen spuugt ze sinds een paar weken ontzettend veel. We hebben al contact opgenomen met de KA, maar die is helaas op vakantie. We hebben nu een belafspraak staan voor 25 augustus. gaan morgen naar de kinderarts.
Niks bijzonders verder. Kon gebeuren dat meer spugen, zolang ze er geen last van heeft boeit het niet. Was ook mijn idee verderquote:Op maandag 8 augustus 2011 21:52 schreef Sugarsnap het volgende:
hahaha Mignonne, behalve de naam hebben onze meisjes (helaas) nog meer gemeen. Laat ff weten wat er bij de KA uit komt, dan weet ik wat ik kan verwachten.
Mefke, Bram kreeg ook altijd jbpm door zijn flessen, wat ik altijd deed was tussendoor nog eens schudden.
Dat was dus voor ons ook een goed advies geweestquote:Op maandag 24 oktober 2011 13:15 schreef happyme28 het volgende:
Onze KA zei juist dat rechtophouden niet juist was, maar een schuine houding aan te raden, dus inderdaad wipper, voedingskussen met hydrofiel erover, maxi cosi, bedje/wieg schuinzetten met boeken iod eronder.
En ook na het drinken schuin houden voor ca. 15-30 minuten.
Bij Daan hadden we overigens wel 6 schepjes JPBM in de melk op het 'hoogtepunt'. Zantac hielp hem wel enigszins, maar wij hadden ook Domperidon (merk even vergeten) en dat hielp ook enorm.
Klinkt bekendquote:Op maandag 26 december 2011 22:36 schreef wickie het volgende:
Ik heb tijdens de borstvoedingsperiode weinig melkproducten gebruikt, ik ben zelf lactose intolerant.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
dat is hetzelfde als ze hier wilden doen idd.quote:Op vrijdag 30 december 2011 18:49 schreef wickie het volgende:
Wat ik begreep is het ter observatie en kijken of de neerwaartse spiraal doorgebroken kan worden. In haar geval zou het dan ook betekenen om haar weer aan het drinken te krijgen.
uhhh lees anders eerst ff dit topic? er zijn hier veel meer kindjes die Nexium krijgen? prima tip hoor; maar alom bekend bij de refluxouders hier...quote:Op woensdag 29 februari 2012 11:18 schreef eenenzestig het volgende:
Sinds kort krijgt mijn jongste zoon (8) Nexium toegediend Werkt optimaal! Een aanrader in ‘zware’ gevallen. De eerste twee dagen was hij een beetje misselijk, maar dat is snel overgegaan. Wel enkel op doktersvoorschrift in Nederland en Belgie!
ik ben niet bekend met ranitidine; Liene krijgt Nexium, ook in de maximale dosis voor haar gewicht...quote:Op woensdag 29 februari 2012 13:37 schreef mefke79 het volgende:
BJ, lactulose doet zijn werk prima! Wij blij, hij blij. Er wordt redelijk normaal gepoept, het spugen is veel minder, hij slaapt beter en zonder nachtvoeding en hij huilt minder.
We moesten eigenlijk vandaag terug naar de huisarts, maar mogen nu in overleg nog 4 weken met deze dosis door. Hij krijgt 2x 2,5 ml ranatidide, is dat zo veel ofzo?? Omdat ze dus een beetje moeilijk deden over die dosis.
zoveel gaven wij ook. volgens mij is dat gewoon de max dosis voor een kilo of 7?quote:Op woensdag 29 februari 2012 13:37 schreef mefke79 het volgende:
BJ, lactulose doet zijn werk prima! Wij blij, hij blij. Er wordt redelijk normaal gepoept, het spugen is veel minder, hij slaapt beter en zonder nachtvoeding en hij huilt minder.
We moesten eigenlijk vandaag terug naar de huisarts, maar mogen nu in overleg nog 4 weken met deze dosis door. Hij krijgt 2x 2,5 ml ranatidide, is dat zo veel ofzo?? Omdat ze dus een beetje moeilijk deden over die dosis.
Dat dus, dat heeft ermee te maken of de verzekeraar het dan als chronisch bestempeld of niet.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:21 schreef ferrari_rood het volgende:
Sinds 1 januari krijg je maagzuurremmers niet meer vergoed. Behalve wanneer het chronisch is (dus langer dan 6mnd) Ik hoop voor je dat je mini er snel van opknapt ean heeft bijna een jaar zantac en nutritron gekregen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |