Mag ik vragen welke problemen je daarmee bedoelt? Want ik begrijp dat je in een negatieve spiraal bent gekomen maar ik kan het begin niet echt vinden op dit zinnetje na.quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:54 schreef JoeBravo het volgende:
Over mijn problemen met haar praten lukte me niet.
kort samengevat:quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:06 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Mag ik vragen welke problemen je daarmee bedoelt? Want ik begrijp dat je in een negatieve spiraal bent gekomen maar ik kan het begin niet echt vinden op dit zinnetje na.
Ze wil ook niet meer met je praten (behalve waarschijnlijk over jullie kindje), ze is klaar met jou.quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:12 schreef JoeBravo het volgende:
en het onbereikbare: ik kan wel naar naar haar toe gaan, maar ze gedraagt zich als opgejaagd wild in mijn nabijheid. Da's nogal lastig om echt mee te praten.
Dat dus. Mooi gezegd.quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:02 schreef drijfhout het volgende:
Accepteer dat je sommige scherven niet meer kunt lijmen.
Het is voorbij.
Niemand hoeft haar te begrijpen.
Sommige levenslessen worden helaas heel duur betaald.
Sterkte.
Maar vergeet dat verhaal van haar willen begrijpen.
Als het puntje bij paaltje komt, heb je twee jaar lang WoW aandacht gegeven in plaats van je meisje.
Dat er dan iets onherstelbaar kapot gaat is doodsimpel te begrijpen. Die mensen die haar niet begrijpen zijn aardig voor je, maar ze praten met je mee...
En waarom kun je daar niet met je psycholoog over praten?quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:12 schreef JoeBravo het volgende:
kort samengevat:
1. m'n gebrek aan zelfdiscipline, in m'n werk, maar ook prive
2. onvermogen om contacten te leggen en te onderhouden
Ik weet dat dat niet het geval is (heb wel een bord voor m'n kop, maar zo groot is die nou ook weer niet).quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:02 schreef drijfhout het volgende:
.... Die mensen die haar niet begrijpen zijn aardig voor je, maar ze praten met je mee...
Heb je dat besproken met je psycholoog en wat zegt die daarover?quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:25 schreef JoeBravo het volgende:
de klik met m'n psycholoog is er in ider geval.
Maar het einde van ons huwelijk neemt mijn gedachten, en daarmee de gesprekken, dusdanig in beslag, dat ik niet aan mezelf toe kom.
Afleiding zoeken. Ga keihard nadenken wat je leuk vind. Vul je dagen met leuke dingen. Je gedachten houden je down. Dus zorg uit alle macht dat je niet teveel de kans krijgt om na te gaan zitten denken. Dan klim je vanzelf uit het dal, en zodra dat het geval is kan je dat wat nu een onoverkomelijk drama lijkt al veel nuchterder bekijken. Heus.quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:25 schreef JoeBravo het volgende:
de klik met m'n psycholoog is er in ider geval.
Maar het einde van ons huwelijk neemt mijn gedachten, en daarmee de gesprekken, dusdanig in beslag, dat ik niet aan mezelf toe kom.
En ik ben inderdaad volledig met WoW gestopt.
En tja, een baan waar ik me in thuis voel.... op het moment vraag ik me af of die wel bestaat
Dat heeft niks met het spel zelf te maken. Je kunt in vanalles vluchten. Of het nu drugs, drank of een spelletje is maakt weinig uit. Heb zelf ook WoW (en een hoop andere games gespeeld) en voor de meeste mensen is het gewoon puur vermaak.quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:26 schreef Skull-splitter het volgende:
Mijn god, hoe kansloos moet je zijn om jezelf volledig te verliezen in een game? Tis een spelletje, maar je ziet hele volksstammen ten onder gaan aan de prestatie- en sociale druk in dit spel.
Ik vind niet dat ik hier op afstand de scherven van zijn relatie kan beoordelen en vermoed dat jullie dat ook niet kunnen. Feit is dat hij eerst die breuk zal moeten accepteren zodat hij aan zichzelf kan werken. Wat er daarna eventueel nog te redden valt aan die relatie is dan pas duidelijk.quote:
Klopt helemaal.quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:28 schreef Catbert het volgende:
[..]
Dat heeft niks met het spel zelf te maken. Je kunt in vanalles vluchten. Of het nu drugs, drank of een spelletje is maakt weinig uit.
zo denken mijn familie, mijn schoonfamilie en vrienden er ook over en geen van allen had zoiets van haar verwacht.quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:29 schreef Griebus het volgende:
Ik zou in ieder geval niet accepteren dat die nieuwe lover in (nu nog) jouw/jullie eigen huis komt.
Als ze een beetje respect zou hebben zou eerst de scheiding definitief moeten zijn.
Ik vind het nogal respectloos naar jou toe en met een kind in huis is het al helemaal not done (die snapt er straks helemaal niks meer van).
Gezien de mensen om me heen die het spelen heeft het een hoog verslavend gehalte. Toen ik gedumpt werd door mijn vriendin een paar jaar terug heb ik ook een dag zitten gamen om iig de frustratie eruit te krijgen, maar uiteindelijk moet je het gewoon verwerken.quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:28 schreef Catbert het volgende:
[..]
Dat heeft niks met het spel zelf te maken. Je kunt in vanalles vluchten. Of het nu drugs, drank of een spelletje is maakt weinig uit. Heb zelf ook WoW (en een hoop andere games gespeeld) en voor de meeste mensen is het gewoon puur vermaak.
Ik denk inderdaad dat ik qua werk de afgelopen jaren op het verkeerde spoor heb gezeten, maar voelde me opgesloten door m'n gekozen opleiding en de financiele verplichtingen.quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:50 schreef S_1980 het volgende:
Als alles op het VWO flierefluitend ging, waarom je studie en werk niet meer?
Zit je niet gewoon op het verkeerde spoor? Ik heb zelf ooit na 5 jaar studie en m'n eerste serieuze baan in mijn vakgebied besloten dat ik compleet verkeerd zat. Ik kon mezelf nog net opbrengen niet zo weinig te doen dat ik niet ontslagen werd en werd ongelukkig, wat energie koste.
Sprong in het diepe gewaagd en nu zit ik collega's achter de broek aan (in plaats van andersom) en heb ik goede beoordelingen en kom na een dag complimenten ontvangen een stuk vrolijker thuis dan een dag achter de broek gezeten zijn.
Verandering doet soms wonderen.
Jammer dat je dan weer niet omschrijft welke factor de verandering was / wat het diepe was waar je in sprongquote:Op maandag 24 augustus 2009 14:50 schreef S_1980 het volgende:
Als alles op het VWO flierefluitend ging, waarom je studie en werk niet meer?
Zit je niet gewoon op het verkeerde spoor? Ik heb zelf ooit na 5 jaar studie en m'n eerste serieuze baan in mijn vakgebied besloten dat ik compleet verkeerd zat. Ik kon mezelf nog net opbrengen niet zo weinig te doen dat ik niet ontslagen werd en werd ongelukkig, wat energie koste.
Sprong in het diepe gewaagd en nu zit ik collega's achter de broek aan (in plaats van andersom) en heb ik goede beoordelingen en kom na een dag complimenten ontvangen een stuk vrolijker thuis dan een dag achter de broek gezeten zijn.
Verandering doet soms wonderen.
Nou, maak een lijst met alles wat je leuk vindt leuk in het leven. Mag alles zijn. Zelfs "een boterham met pindakaas eten."quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:56 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat ik qua werk de afgelopen jaren op het verkeerde spoor heb gezeten, maar voelde me opgesloten door m'n gekozen opleiding en de financiele verplichtingen.
Maar ik heb geen idee wat het goede spoor dan wel zou zijn
hmm, zal ik even over na moeten denken, maar lijkt me een goed plan.quote:Op maandag 24 augustus 2009 15:34 schreef S_1980 het volgende:
Inderdaad, ik ben ook begonnen met oneindig lange lijsten van wat ik leuk vond. En dat was dan in m'n werk en m'n hobbies.
Post hem gerust hier!
en ben je bezig met jezelf ipv de relatie.quote:Op maandag 24 augustus 2009 15:46 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
hmm, zal ik even over na moeten denken, maar lijkt me een goed plan.
Heb ik iig even iets anders om over na te denken
quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:26 schreef Skull-splitter het volgende:
Ik stopte met lezen na "World".
Mijn god, hoe kansloos moet je zijn om jezelf volledig te verliezen in een game? Tis een spelletje, maar je ziet hele volksstammen ten onder gaan aan de prestatie- en sociale druk in dit spel. Af en toe een dag gamen moet kunnen, tijd voor jezelf heb je ook nodig en ieder zijn hobby, maar zie het als een teken aan de wand als je elke vrije minuut een spel moet spelen. Christ.
Een tip: ga (tijdelijk) iets radicaal anders doen, leer wat nieuwe (echte) mensen kennen waar je samen mee optrekt zonder al teveel je verhaal te willen doen.
mezelf dat aan m'n verstand peuteren is niet zo'n probleem, maar m'n gevoel overhalen....quote:Op maandag 24 augustus 2009 16:12 schreef Zeven7 het volgende:
[..]
en ben je bezig met jezelf ipv de relatie.![]()
En dat is het enige dat heel misschien op de lange termijn je relatie kan doen herleven. Eerst jezef veranderen, tot die tijd heeft je vrouw toch geen trek in je.
Zoek professionele hulpquote:Op maandag 24 augustus 2009 17:06 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
mezelf dat aan m'n verstand peuteren is niet zo'n probleem, maar m'n gevoel overhalen....
Als eerste moet je voorgoed stoppen met WoW natuurlijk.quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:54 schreef JoeBravo het volgende:
ik begon World of Warcraft te spelen.
al gedaanquote:
al gedaanquote:Op maandag 24 augustus 2009 17:19 schreef Stefan het volgende:
einde huwelijk? hoe moet ik verder?
[..]
Als eerste moet je voorgoed stoppen met WoW natuurlijk.
Seks is niet belangrijk in je leven dus? Ja, daar stranden ook heel wat relaties door.quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:26 schreef JoeBravo het volgende:
Wat vind ik leuk in het leven?
(Grmbl, komen meteen een hoop dingen die ik leuk vond in m’n relatie naar boven)
- leuke dingen doen met m’n zoontje
- manga’s lezen
- (anime) films kijken
- fantasy verhalen lezen
- op forums neuzen
- auto-rijden
- samen fietsen/wandelen
- design voorwerpen in het algemeen en design stoelen in het bijzonder
- samen koffie drinken
- muziek luisteren
- nieuwe pc in elkaar knutselen
- koken (maar niet iedere dag)
- uit eten gaan
- naar geouwehoer van anderen luisteren
- gamen
- cabaret voorstelling bekijken
- collega’s helpen met een software probleem. Ik schep er een vreemd soort genoegen in meer van programma’s af te weten dan anderen.
- Ik heb in het verleden tijdens een stage eens geholpen met het samenvoegen van 2 databases (relaties + debiteuren) mbv Excel. Als ik daar aan terug denk is dat iets waar ik tot nu toe het meeste lol in heb gehad qua werk.
dit is alles wat ik me het afgelopen uur kon bedenken.
Ja hallo, als iemand mij vraagt wat m'n hobbies zijn, ga ik seks daar ook niet bij noemenquote:Op maandag 24 augustus 2009 17:27 schreef Stefan het volgende:
Seks is niet belangrijk in je leven dus? Ja, daar stranden ook heel wat relaties door.
Niet?quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:29 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ja hallo, als iemand mij vraagt wat m'n hobbies zijn, ga ik seks daar ook niet bij noemen
quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:26 schreef JoeBravo het volgende:
- design voorwerpen in het algemeen en design stoelen in het bijzonder Designer baan? Winkelmedewerker?
- nieuwe pc in elkaar knutselen Computerbedrijf / winkel?
- naar geouwehoer van anderen luisteren Politiek ingaan?![]()
- collega’s helpen met een software probleem. Ik schep er een vreemd soort genoegen in meer van programma’s af te weten dan anderen.
- Ik heb in het verleden tijdens een stage eens geholpen met het samenvoegen van 2 databases (relaties + debiteuren) mbv Excel. Als ik daar aan terug denk is dat iets waar ik tot nu toe het meeste lol in heb gehad qua werk.
Computerbedrijf / winkel? ICT afdeling bij eender welk bedrijf?
"Grmbl, komen meteen een hoop dingen die ik leuk vond in m’n relatie naar boven"quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:27 schreef Stefan het volgende:
[..]
Seks is niet belangrijk in je leven dus? Ja, daar stranden ook heel wat relaties door.
- Designer baan: gebrek aan creativiteitquote:Op maandag 24 augustus 2009 17:36 schreef UltraR het volgende:
- design voorwerpen in het algemeen en design stoelen in het bijzonder Designer baan? Winkelmedewerker?
- nieuwe pc in elkaar knutselen Computerbedrijf / winkel?
- naar geouwehoer van anderen luisteren Politiek ingaan?
- collega’s helpen met een software probleem. Ik schep er een vreemd soort genoegen in meer van programma’s af te weten dan anderen.
- Ik heb in het verleden tijdens een stage eens geholpen met het samenvoegen van 2 databases (relaties + debiteuren) mbv Excel. Als ik daar aan terug denk is dat iets waar ik tot nu toe het meeste lol in heb gehad qua werk.
Computerbedrijf / winkel? ICT afdeling bij eender welk bedrijf?
Absoluut no offence, maar hoe oud ben je eik?quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:26 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
al gedaan
[..]
al gedaan
Wat vind ik leuk in het leven?
(Grmbl, komen meteen een hoop dingen die ik leuk vond in m’n relatie naar boven)
- leuke dingen doen met m’n zoontje
- manga’s lezen
- (anime) films kijken
- fantasy verhalen lezen
- op forums neuzen
- auto-rijden
- samen fietsen/wandelen
- design voorwerpen in het algemeen en design stoelen in het bijzonder
- samen koffie drinken
- muziek luisteren
- nieuwe pc in elkaar knutselen
- koken (maar niet iedere dag)
- uit eten gaan
- naar geouwehoer van anderen luisteren
- gamen
- cabaret voorstelling bekijken
- collega’s helpen met een software probleem. Ik schep er een vreemd soort genoegen in meer van programma’s af te weten dan anderen.
- Ik heb in het verleden tijdens een stage eens geholpen met het samenvoegen van 2 databases (relaties + debiteuren) mbv Excel. Als ik daar aan terug denk is dat iets waar ik tot nu toe het meeste lol in heb gehad qua werk.
dit is alles wat ik me het afgelopen uur kon bedenken.
doe een cursus en vindt wat lef.quote:Op maandag 24 augustus 2009 18:00 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
- ICT afdeling bij eender welk bedrijf: ik moet toegeven dat dat idee me al wel een poosje door het hoofd spookt, maar vrees dat ik daar een (te) grote kennisachterstand voor heb. Heb daardoor nog niet het lef gehad het toch te proberen.
Ik ben opeens heel benieuwd naar jouw lijstje yvonnequote:Op maandag 24 augustus 2009 18:48 schreef yvonne het volgende:
[..]
Absoluut no offence, maar hoe oud ben je eik?
Er zit heel weinig "volwassens" tussen.
Wat een onzin. Zal wel komen omdat jouw hobby 'iets met een spinnewiel doen' er niet tussenstaat. Wat voor dingen had je wel 'volwassen' gevonden dan?quote:Op maandag 24 augustus 2009 18:48 schreef yvonne het volgende:
[..]
Absoluut no offence, maar hoe oud ben je eik?
Er zit heel weinig "volwassens" tussen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |