FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Algemene Kennis Quiz Deel 1710
Neleoszondag 23 augustus 2009 @ 12:42
Welkom bij het 1710e deel van de Algemene Kennis Quiz!


De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.



Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1709
    752 qonmann
    731 Ofyles2
    516 mr_anonimous
    361 De_Hertog
    305 ScottTracy
    301 starla
    300 tomtomaat
    274 BasOne
    180 Cobra4
    177 Terpentin07
    171 Burnett
    169 Mark
    159 Neleos
    155 Yankee
    153 LaStrange
    141 Tanjaa
    134 Rucebo
    120 Yurithemaster
    103 Robbie85
    102 PhysicsRules
    95 Siniti
    92 iggy_in_the_house
    89 zebaz
    85 slaveloos
    82 vaagsel
    79 tong80
    77 Dagobert
    71 RoofingBurner
    70 PierreTT
    69 steekbal
    68 MaJo
    67 Szura
    64 erkel
    55 Susi
    55 Hawaii_Tim
    55 Nico_S
    47 Lubje25
    45 skittelman
    43 Homdeck
    37 Clesar03
    36 pulletje
    34 mividaloca
    33 Etcetera
    30 iamredleader
    27 Belsen
    25 Dr_Flash
    25 UnderTheWingsOfLove
    25 hhhpsycho
    23 Berkery
    23 ASroma
    23 Thomaster
    21 Induhskaai
    19 Platina
    19 PrintScreen
    19 Tombolafan
    18 Parademars
    16 Nembrionic
    16 Kali-Mist
    16 nappei
    16 Yeux
    16 banaantjeEE
    15 kraaksandaal
    14 Aishlin
    14 NelsonWandelaar
    13 Maizena
    13 Bram2301
    13 svk1985
    12 macondo
    12 Meursault
    12 Rots
    12 norich
    11 Puntenslijpsel
    10 Aeque
    9 FunkyHomosapien
    9 Frambozenpudding
    9 LadyBlack
    9 lamers
    8 BC88
    8 Carolyne1575
    8 ElizabethR
    7 Induhskaai
    6 Anywhere
    6 De_Kromme
    6 snetto888
    6 Its-Jojo-4you
    6 Stormqueen
    6 chufi
    5 Acinonyx
    5 Elkem
    5 Sporttv
    5 Waaghals
    5 Asap
    4 Bierjoost
    4 Arth_NL
    4 donroyco
    4 en_door_slecht
    4 kutstudent_
    4 Morendo
    4 mrkrul
    4 OneOfTheseDays
    4 Whiteguy
    4 cafca
    4 dyonvbaal
    3 Barney74
    3 Bolkesteijn
    3 boyv
    3 Dichtpiet.
    3 EdgarD
    3 Ludootje
    3 Sig000
    3 TheZapster
    2 borisz
    2 Coo67
    2 Daffodil31LE
    2 Diablo_sam
    2 Ezechielk
    2 IgnisMutatres
    2 knillis
    2 Levolution
    2 lezzer
    2 Soempie
    2 Timmmm
    2 X-Cessive
    2 sam93dor
    2 Zeroku
    1 Adolecens
    1 agentstarling
    1 Apekoek
    1 Deceit
    1 Gaylordf0kker
    1 Harmonica
    1 J.Herrer
    1 Jor_dii
    1 Juicyhil
    1 Karrel_Laaglawaai
    1 komopzeg
    1 KudFokker
    1 Madmaster
    1 Mailb0mber32
    1 mctondeusevis
    1 Melochan
    1 Mister1977
    1 Mr. Jorn.
    1 Nanking
    1 Paradijsvogeltje
    1 redunzl
    1 rosbief
    1 Ro_bin
    1 -skippybal-
    1 stievun1234
    1 Theebag
    1 TimmyAsd
    1 Twerk
    1 vollebollegijs
    1 zalk
    1 Joewy
    1 IndridKoud
    1 Jepzert
    -4 JoeThePlumber


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    AKQ # 1660 Waar Dan Brown dubbele punten uitdeelt!AKQ #1670 Waltz with Bashir in Waterloo
    AKQ #1670 Waltz with Bashir in Waterloo
    AKQ#1680 Harry Mulisch en de VeganStreaker op de Twin Towers
    AKQ# 1690 Dubbele punten scoren voor de volgende awards!
    AKQ # 1691 Waar bellen naar Moskou gratis is.
    AKQ #1692 Shizzle to the Frizzle
    AKQ #1693 - we are not numbers, we are free (wo)men
    AKQ #1694 - Ofyles2 opent ook
    AKQ #1695 - Waar Atlas het hemelgewelf op schouders draagt..
    Algemene Kennis Quiz Deel 1696
    AKQ # 1697 Waar Mecha's frittatas maken!
    AKQ #1698 - Sfeerchecken met sferoïdes
    AKQ #1699 - Met mooie foto's
    AKQ # 1700 Dubbele Punten op je zilvervlootspaarrekening!
    AKQ # 1701 Koning Bhumibol en de treurwilg
    AKQ # 1702
    AKQ# 1703 Simon & Garfunkel zoeken Joe D.
    AKQ #1704 Zie ginds komt de ...
    AKQ#1705 Juliana, Bernard en het hele gezin
    AKQ#1706 Topic zonder titel
    AKQ #1707: Betaal hier met uw CFA-franken
    AKQ #1708 - Met coaches in het buitenland
    AKQ #1709 Met Soekarno-Knakkert

    [ Bericht 50% gewijzigd door Neleos op 23-08-2009 13:03:50 ]
  • SQzondag 23 augustus 2009 @ 12:43
    Neleoszondag 23 augustus 2009 @ 12:47
    Wie speelt de duivel in de clip van Tenacious D - Tribute?

    [ Bericht 5% gewijzigd door Neleos op 23-08-2009 12:52:41 ]
    qonmannzondag 23 augustus 2009 @ 13:05
    ik hou het voor gezien ..veel plezier nog
    slavelooszondag 23 augustus 2009 @ 13:13
    weet t niet... tvp
    tombolafanzondag 23 augustus 2009 @ 13:14
    tvp (en ik heb geen idee...)
    tong80zondag 23 augustus 2009 @ 17:01
    Goeiemorgen

    Ron Jeremy ?

    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 01:46
    Stand deel 1710

    2 tong80

    (Kan nog gewijzigd worden)
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 08:57
    Ron Jeremy is niet goed. Hij is ook de zanger van een bekende band en de drummer van een andere (niet meer bestaande) band.
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 09:13
    Dave Grohl?
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 09:15
    Stand deel 1710
    1 tomtomaat
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 09:17
    Geen dubbele punten?
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 09:19
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 09:17 schreef tomtomaat het volgende:
    Geen dubbele punten?
    Deze vraag komt nog uit het vorige topic.
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 09:19
    Waar start de ronde van Spanje in 2009?
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 09:19
    Ommen?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 09:19
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 09:19 schreef Neleos het volgende:

    [..]

    Deze vraag komt nog uit het vorige topic.
    Aha
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 09:35
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 09:19 schreef Neleos het volgende:
    Ommen?
    Nee, maar wel in Nederland....
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 09:49
    groningen?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 09:51
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 09:49 schreef slaveloos het volgende:
    groningen?
    Nee, maar wel redelijk in de buurt...
    chufimaandag 24 augustus 2009 @ 09:52
    TT-circuit Assen
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 09:59
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 09:52 schreef chufi het volgende:
    TT-circuit Assen


    Stand deel 1710
    1 tomtomaat
    2 chufi
    chufimaandag 24 augustus 2009 @ 10:09
    Waar start de Tour de France 2010?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 10:10
    Utrecht?
    chufimaandag 24 augustus 2009 @ 10:11
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 10:10 schreef tomtomaat het volgende:
    Utrecht?
    nee
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 10:12
    Rotterdam?
    PhysicsRulesmaandag 24 augustus 2009 @ 10:17
    Den Bosch
    chufimaandag 24 augustus 2009 @ 10:23
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 10:12 schreef tomtomaat het volgende:
    Rotterdam?
    Rotterdam is goed, zo was ff afgeleid..

    Stand deel 1710
    3 tomtomaat
    2 chufi
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 10:39
    is een Franse kaas, een witte schimmelkaas, die van koemelk wordt gemaakt.
    De kaas komt van oorsprong uit een plaats in Basse-Normandie.

    Wat?
    starlamaandag 24 augustus 2009 @ 10:47
    brie?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 10:50
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 10:47 schreef starla het volgende:
    brie?
    Nee
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 10:54
    roquefort, of is dat een blauwschimmel?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 10:55
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 10:54 schreef slaveloos het volgende:
    roquefort, of is dat een blauwschimmel?
    dat is blauwschimmel
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 10:57
    ook bekend van een reclame....
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 10:58
    rambol?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 11:00
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 10:58 schreef slaveloos het volgende:
    rambol?
    begint met een C........
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 11:02
    Een plaatje...

    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 11:03
    gewoon camembert
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 11:14
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 11:03 schreef slaveloos het volgende:
    gewoon camembert


    Stand deel 1710
    3 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 11:17


    wie is dit?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 11:21
    john cleese?
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 11:26
    nee de textballoon is een clue
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 11:28
    Ja, ik weet wie het is, maar zijn naam kan ik niet opkomen.
    BBC verslaggever.....
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 11:32
    het programma waar hij het bekendst van is dan...
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 11:33
    Match of the day?
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 11:37
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 11:33 schreef tomtomaat het volgende:
    Match of the day?


    Jimmy Hill heet hij

    Stand deel 1710
    5 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 11:47


    Wie?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 12:05
    Miles Davis (tvp dus :p)
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 12:10
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 12:05 schreef skittelman het volgende:
    Miles Davis (tvp dus :p)
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 12:11
    Blues...
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 12:11
    BB King?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 12:13
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 12:11 schreef Neleos het volgende:
    BB King?
    Nee, die andere....
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 12:14
    Muddy Waters?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 12:25
    jimmy witherspoon
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 12:27
    aaah nu zie ik em j.l. hookers!
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 12:36
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 12:27 schreef skittelman het volgende:
    aaah nu zie ik em j.l. hookers!
    John Lee Hooker



    skittelman +2

    Stand deel 1710
    5 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    2 skittelman
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 12:44
    Hoe noemen we deze groente?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 12:45
    SCHORSENEREN?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 12:52
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 12:45 schreef tomtomaat het volgende:
    SCHORSENEREN?
    netjes

    Stand deel 1710
    7 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    2 skittelman
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 12:57
    is een oud Nederlands gerecht dat vooral in het najaar en in de winter wordt gegeten, oorspronkelijk in het oostelijke en zuidelijke deel van Nederland. Traditioneel wordt het gemaakt van in boullion (en soms bloed) gekookt slachtafval van het varken (onder meer kop of ribbetjes, spek en lever), en boekweitmeel of tarwebloem, en speciale kruiden (rommelkruid), die een zoete smaak afgeven. Het gerecht wordt verkocht in blokken en gebakken in de koekenpan in plakken van ongeveer 1 cm dik.

    Wat?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 12:58
    aaah gatver, balkenbrij
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 13:01
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 12:58 schreef skittelman het volgende:
    aaah gatver, balkenbrij
    skittelman +2

    Stand deel 1710
    7 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 13:09
    In welk land word het meest tabak geproduceerd en bewerkt?
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 13:12
    Brazilie?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 13:15
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 13:12 schreef Neleos het volgende:
    Brazilie?
    (plaats 3)
    ff roken brb
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 13:17
    Colombia?
    PhysicsRulesmaandag 24 augustus 2009 @ 13:23
    Venezuela?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 13:25
    beide niet eens in de top10
    denk groter
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 13:26
    China?
    PhysicsRulesmaandag 24 augustus 2009 @ 13:27
    VS
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 13:29
    Stand deel 1710
    7 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    2 Neleos

    de top 10
    China
    India
    Brazil
    United States
    European Union
    Zimbabwe
    Turkey
    Indonesia
    Soviet Union
    Malawi
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 13:31
    Wie was tot vorige week zaterdag clubtopscorer van FC Twente?
    PhysicsRulesmaandag 24 augustus 2009 @ 13:32
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 13:29 schreef skittelman het volgende:
    Stand deel 1710
    7 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    2 Neleos

    de top 10
    China
    India
    Brazil
    United States
    European Union <= En die was er dan weer niet 20 jaar geleden???
    Zimbabwe
    Turkey
    Indonesia
    Soviet Union <= Lijst 20 jaar oud???
    Malawi
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 13:34
    jan jeuring
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 13:35
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 13:32 schreef PhysicsRules het volgende:

    [..]
    lijst van de UN uit 2000
    oude namen komt door wiki die de verkeerde vlag bij het land plaatste
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 13:36
    Stand deel 1710
    9 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    2 Neleos
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 13:45


    Wie?
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 13:47
    Rick James bitch!
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 13:48
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 13:47 schreef Neleos het volgende:
    Rick James bitch!
    Stand deel 1710
    9 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    4 Neleos
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 13:52


    Wie zijn dit?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 13:54
    Reagan en Gorbatsjov?
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 13:56
    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    4 Neleos
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 13:58
    Hoofdstad van Trinidad en Tobago?
    nappeimaandag 24 augustus 2009 @ 14:15
    Port of Spain
    PhysicsRulesmaandag 24 augustus 2009 @ 14:15
    Georgetown?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 14:16
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 14:15 schreef nappei het volgende:
    Port of Spain


    nappei +2

    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    4 Neleos
    2 nappei
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 14:55
    nieuwe vraag neem ik aan, nappei is al meer dan 30min weg....

    Hoe heet deze Champions League winnende Willem 2 speler?
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 14:57
    Shit, ik ken hem wel. Hij was een verdediger. En jou kennende zal ie wel uit Oss komen...
    #ANONIEMmaandag 24 augustus 2009 @ 14:59
    Hyypia?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 15:02
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 14:59 schreef Sloggi het volgende:
    Hyypia?
    Oss? nee bijna Finland

    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    4 Neleos
    0 nappei
    2 Sloggi
    #ANONIEMmaandag 24 augustus 2009 @ 15:10
    Iedereen kent natuurlijk de eerste president van de Verenigde Staten van Amerika, George Washington. Maar wie was de tweede president van de V.S.?
    starlamaandag 24 augustus 2009 @ 15:13
    jefferson
    #ANONIEMmaandag 24 augustus 2009 @ 15:16
    Thomas Jefferson is fout.
    #ANONIEMmaandag 24 augustus 2009 @ 15:16
    Jefferson was trouwens de derde president.
    PhysicsRulesmaandag 24 augustus 2009 @ 15:16
    Adams
    starlamaandag 24 augustus 2009 @ 15:16
    dan is het inderdaad adams
    starlamaandag 24 augustus 2009 @ 15:17
    john adams voor de volledigheid, omdat er ook nog een quincy was
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 15:17
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 15:16 schreef PhysicsRules het volgende:
    Adams
    sjonnie it is
    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 15:20
    Goeiemorgen

    #ANONIEMmaandag 24 augustus 2009 @ 15:20
    PhysicsRules +1

    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    4 skittelman
    4 Neleos
    0 nappei <---- moet dit geen 2 zijn?
    2 Sloggi
    2 PhysicsRules
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 15:26
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 15:20 schreef Sloggi het volgende:

    0 nappei <---- moet dit geen 2 zijn?
    Als je hier een vraag goed beantwoord en vervolgens geen vraag stelt ben je je punten weer kwijt.
    We zijn keihard.
    #ANONIEMmaandag 24 augustus 2009 @ 15:31
    Ach zo, dat had ik niet gezien.
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 16:00
    Zanger van the Doors?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 16:00
    jim morrison
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 16:02
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 16:00 schreef skittelman het volgende:
    jim morrison
    even lostrekken

    skittelman +2
    PR-2


    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    6 skittelman
    4 Neleos
    2 Sloggi
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 16:02
    Die dude van The Free...
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 16:05
    Wat maakt het bedrijf Fender?
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 16:05
    Gitaren
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 16:06
    gitaren
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 16:07
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 16:05 schreef Neleos het volgende:
    Gitaren
    nice
    Robby Krieger van the doors had een vette Fender

    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    6 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 16:09
    quote:
    De film is een moderne bewerking van het verhaal Romeo en Julia. Romeo is in deze bewerking een ex-agent die op zoek is naar de moordenaar van zijn broer. Deze moordenaar had banden met de Amerikaanse tak van de Chinese maffia. Juliet is de dochter van de Amerikaanse maffiabaaas. De twee worden op slag verliefd, tot afschuw van hun kennissen en families.
    Welke film?
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 16:11
    romeo must die (kutfilm)
    Neleosmaandag 24 augustus 2009 @ 16:16
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 16:11 schreef skittelman het volgende:
    romeo must die (kutfilm)
    Kutfilm inderdaad.

    skittelman + 2

    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    skittelmanmaandag 24 augustus 2009 @ 16:18

    Wie is dit dan? Of waar kennen we hem van (ja hij speelde ook in Romeo&Julia):9
    Burnettmaandag 24 augustus 2009 @ 16:20
    Lost
    PhysicsRulesmaandag 24 augustus 2009 @ 16:34
    shiiiiiiiiiiit. Totaal vergeten, mijn compu was intussen opnieuw gestart . Sorry
    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 16:42
    Bernie Mac?
    thomastermaandag 24 augustus 2009 @ 17:26


    hint of nieuwe vraag?
    Robbiev85maandag 24 augustus 2009 @ 17:31
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 16:20 schreef Burnett het volgende:
    Lost
    Lost is goed, game on!

    Burnett +2

    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    thomastermaandag 24 augustus 2009 @ 17:34
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 17:31 schreef Robbiev85 het volgende:

    [..]

    Lost is goed, game on!

    Burnett +1

    Stand deel 1710
    11 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    1 Burnett
    Het moet +2 zijn, het is een tientallen topic
    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 18:14
    Shit ik moet hier beter mijn best doen

    Robbiev85maandag 24 augustus 2009 @ 18:16
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 18:14 schreef tong80 het volgende:
    Shit ik moet hier beter mijn best doen


    begin eens met een nieuwe vraag dan
    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 18:18
    Wat waren de laatste woorden op het witte doek van James Dean ?

    Burnettmaandag 24 augustus 2009 @ 18:44
    i've got the bullets
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 18:56
    Die dronkenmansspeech in Giant?
    qonmannmaandag 24 augustus 2009 @ 19:10
    't gaat weer lekker snel hier ..
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 19:28
    The game must go on!
    Welke voetballer heeft een broer die minister was?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 19:52
    Voetballer is een Nederlander maar geboren overzee en zijn broer was Minister in zijn geboorteland......
    banaantjeEEmaandag 24 augustus 2009 @ 19:56
    geen idee man
    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 19:57
    Als voetbalkemnner ook geen idee

    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 19:59
    De broers verloren ook moeder en zus bij een vliegramp......
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:01
    Haatrecht?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:03
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:01 schreef tomtomaat het volgende:
    Haatrecht?
    Wel de juiste vliegramp maar Winston Haatrecht verloor zijn broertje Jerry.
    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 20:04
    Weah ?

    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:05
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:04 schreef tong80 het volgende:
    Weah ?


    Als die al familie verloren heeft dan wel in de burgeroorlog en Weah wou zelf President worden geloof ik.
    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 20:05
    Van Volendam ?

    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 20:06
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:05 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Als die al familie verloren heeft dan wel in de burgeroorlog en Weah wou zelf President worden geloof ik.
    Ik las het verkeerd het Zambiaanse eltal is ook verongelukt namelijk

    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 20:06
    Kogeldans ?

    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:06
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:05 schreef tong80 het volgende:
    Van Volendam ?


    Nee. Wel ooit in de jeugd bij de Volewijckers gespeeld.....
    tong80maandag 24 augustus 2009 @ 20:07
    Nanfnal ?

    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:09
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:06 schreef tong80 het volgende:
    Kogeldans ?


    Nee....

    De voetballer kwam niet om maar zijn moeder en zusje
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:10
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:07 schreef tong80 het volgende:
    Nanfnal ?


    Nee de speler voetbald nog steeds. In de Bundesliga op dit moment.....
    qonmannmaandag 24 augustus 2009 @ 20:11
    mensen, wat is er nou toch de lol van vragen te stellen die niemand weet, zelfs niet na zware hints.
    Kom wel weer eens terug als er een vraag wordt gesteld die iemand weet
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:14
    van Bommel
    banaantjeEEmaandag 24 augustus 2009 @ 20:14
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:11 schreef qonmann het volgende:
    mensen, wat is er nou toch de lol van vragen te stellen die niemand weet, zelfs niet na zware hints.
    Kom wel weer eens terug als er een vraag wordt gesteld die iemand weet
    Jah, echt hé
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:15
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:14 schreef tomtomaat het volgende:
    van Bommel
    De link met Suriname ontgaat me bij die..... De speler speelt voor de club die vorig seizoen nog de meest Nederlandse club was.... de club van van Bommel is nu de meest Nederlandse club.....
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:17
    Castelen?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:18
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:11 schreef qonmann het volgende:
    mensen, wat is er nou toch de lol van vragen te stellen die niemand weet, zelfs niet na zware hints.
    Kom wel weer eens terug als er een vraag wordt gesteld die iemand weet
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:14 schreef banaantjeEE het volgende:

    [..]

    Jah, echt hé
    Waarom wordt er toch altijd zo gezeurd als ik een vraag stel?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:20
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:17 schreef tomtomaat het volgende:
    Castelen?
    Yep! Zijn broer Guno was Minister van Communicatie, Toerisme en Transport onder Wijdenbosch.

    tomtomaat +2

    Stand deel 1710
    13 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:26
    Wat is de Camino de Santiago?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:27
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:26 schreef tomtomaat het volgende:
    Wat is de Camino de Santiago?
    De bedevaartsroute naar Compostela?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:30
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:27 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    De bedevaartsroute naar Compostela?
    De pelgrimsroute naar Santiago de Compostella (Jacobsweg) (Spaans: Camino de Santiago) is de pelgrimsroute naar het graf van de apostel Jakobus in Santiago de Compostela in Spanje.

    Stand deel 1710
    13 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    2 mr_anonimous
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:39
    Stieg Larsson's werk is postuum uitgegeven en alsnog een groot succes geworden. Hoe heet zijn trilogie?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:40
    de millenium trilogie
    banaantjeEEmaandag 24 augustus 2009 @ 20:42
    Millennium
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:45
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:40 schreef tomtomaat het volgende:
    de millenium trilogie
    Ooit van mijn ex gekregen. Wel leuke boeken.

    tomtomaat +2

    Stand deel 1710
    15 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    2 mr_anonimous
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:46
    Moet ze nog lezen, maar goede verhalen over gehoord. Ben benieuwd.
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:48
    is een extreem lange peul, lijkend op een uitgerekte sperzieboon. De wordt gekweekt in tropische, Aziatische gebieden en in Zuid-Amerika.

    Wat?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:49
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:48 schreef tomtomaat het volgende:
    is een extreem lange peul, lijkend op een uitgerekte sperzieboon. De wordt gekweekt in tropische, Aziatische gebieden en in Zuid-Amerika.

    Wat?
    Kouseband?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 20:50
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 20:49 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Kouseband?
    weer terug

    Stand deel 1710
    15 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    4 mr_anonimous
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 20:58
    Wat is Savate?
    Nico_S.maandag 24 augustus 2009 @ 20:59
    Vechtsport?
    Nico_S.maandag 24 augustus 2009 @ 21:00
    Franse vechtsport, geloof ik.
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:04
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:00 schreef Nico_S. het volgende:
    Franse vechtsport, geloof ik.
    Frans Boksen wordt het ook wel genoemd maar lijkt meer op kickboksen.

    Nico_S +2

    Stand deel 1710
    15 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    4 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    Nico_S.maandag 24 augustus 2009 @ 21:07
    Eindelijk gescoord in een dubbele punten topic! (Meestal komen die topics langs als ik op kantoor zit.)

    Nieuwe:

    Welke auto werd deze maand precies vijftig jaar geleden voor het eerst verkocht?

    Moet een makkie zijn...
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 21:08
    kever?
    Nico_S.maandag 24 augustus 2009 @ 21:08
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:08 schreef tomtomaat het volgende:
    kever?
    Nee, die was eerder.
    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 21:09
    2CV?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 21:09
    mini?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:10
    Renault 4?
    Nico_S.maandag 24 augustus 2009 @ 21:13
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:09 schreef tomtomaat het volgende:
    mini?
    Jawel! Revolutionair ontwerp van Alec Issigones. Compact ontwerp, motor dwars voorin met voorwielaandrijving, daardoor maximale ruimte voor de inzittenden.

    Tomtomaat +2

    Stand deel 1710
    17 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    4 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 21:19
    Dear darlin’ surprised to hear from me?
    Bet you’re sittin’ drinkin’ coffee, yawnin’ sleepily
    Just to let you know
    I’m gonna be home soon
    I’m kinda awkward and afraid
    Time has changed your point of view

    Titel + artiest?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:20
    Alice Cooper, How you gonna see me now?
    Maizenamaandag 24 augustus 2009 @ 21:21
    Alice Cooper - How you gonna see me now
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 21:23
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:20 schreef mr_anonimous het volgende:
    Alice Cooper, How you gonna see me now?
    mr_a +2

    Stand deel 1710
    17 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    6 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:24
    Mooi nummer en dan die clip erbij in the looney bin....
    Maizenamaandag 24 augustus 2009 @ 21:26
    Mooi nummer...
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:31
    In welk sprookje spreekt men van de Markies van Karabas?
    Rucebomaandag 24 augustus 2009 @ 21:32
    Bremer Stadsmuzikanten?

    trouwens...
    Maizenamaandag 24 augustus 2009 @ 21:32
    De Gelaarsde Kat
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:34
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:32 schreef Maizena het volgende:
    De Gelaarsde Kat
    Maizena +2

    Stand deel 1710
    17 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    6 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    2 Maizena
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:35
    Ha Rucebo
    Rucebomaandag 24 augustus 2009 @ 21:40
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:35 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ha Rucebo
    Op tijd terug van vakantie voor het dubbele puntentopic, maar het zijn nog niet echt mijn vragen .
    Maizenamaandag 24 augustus 2009 @ 21:42
    Naam fruitsoort...

    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:42
    Navelsinaasappel
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 21:43
    mineola
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:43
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:40 schreef Rucebo het volgende:

    [..]

    Op tijd terug van vakantie voor het dubbele puntentopic, maar het zijn nog niet echt mijn vragen .
    Waar ben je heen geweest?
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 21:43
    miniola's?
    Nico_S.maandag 24 augustus 2009 @ 21:44
    Mandarijn?
    Rucebomaandag 24 augustus 2009 @ 21:45
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:43 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Waar ben je heen geweest?
    Eerst naar Barcelona en vervolgens een paar dagen naar Duitsland .

    Deze had ik wel geweten, mineola's inderdaad...
    Maizenamaandag 24 augustus 2009 @ 21:45
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:43 schreef tomtomaat het volgende:
    mineola
    tomtomaat + 2

    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    6 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    2 Maizena
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 21:49
    Wie heeft als bijnaam "The Baltimore Bullet"?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:50
    Phelps
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 21:52
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:50 schreef mr_anonimous het volgende:
    Phelps


    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    8 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    2 Maizena
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:55
    Iedereen kent wel de films over the Gremlins. Maar welke beroemde auteur schreef een boek over deze wezens?
    Robbiev85maandag 24 augustus 2009 @ 21:56
    roald dahl?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 21:58
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 21:56 schreef Robbiev85 het volgende:
    roald dahl?
    Yep!

    Robbiev85+2

    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    8 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    2 Maizena
    2 Robbiev85
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 21:58
    lekker op tijd
    Robbiev85maandag 24 augustus 2009 @ 22:07
    Welke site is momenteel de shirtsponsor van Real Madrid?
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 22:08
    bet.com?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:08
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:07 schreef Robbiev85 het volgende:
    Welke site is momenteel de shirtsponsor van Real Madrid?
    Bwin
    tomtomaatmaandag 24 augustus 2009 @ 22:09
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:08 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Bwin
    shit ja....
    Robbiev85maandag 24 augustus 2009 @ 22:09
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:08 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Bwin
    +2

    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    10 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    2 Maizena
    2 Robbiev85
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:10
    Wie is Robert van Winkle?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:16
    Hij is uit de muziekbranche......
    tombolafanmaandag 24 augustus 2009 @ 22:17
    Rob de Nijs?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:18
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:17 schreef tombolafan het volgende:
    Rob de Nijs?
    Nee, Amerikaan.....
    tombolafanmaandag 24 augustus 2009 @ 22:21
    eeeeeeeeh...
    robin williams???
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:22
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:21 schreef tombolafan het volgende:
    eeeeeeeeh...
    robin williams???
    Nee, maar zijn raps waren wel van bijzonder hoog komisch gehalte.....
    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 22:22
    Weird Al Yankovic?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:24
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:22 schreef Ofyles2 het volgende:
    Weird Al Yankovic?
    Nee, helaas dacht meneer wel dat hij serieus bezig was.... Hij is de voorloper van Lange Baas en Frans B, Bubba Sparxx en Eminem.
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:29
    Ice Ice Baby.......
    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 22:30
    Vanilla Ice?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:33
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:30 schreef Ofyles2 het volgende:
    Vanilla Ice?
    Yep! De pionier onder de blanke rappers.


    Ofyles2 +2


    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    10 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    2 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 22:36
    Naar welke stad is het element lutetium vernoemd?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:37
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:36 schreef Ofyles2 het volgende:
    Naar welke stad is het element lutetium vernoemd?
    Lutetia
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:37
    Dat is nu Parijs overigens.
    tombolafanmaandag 24 augustus 2009 @ 22:38
    parijs?
    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 22:39
    Goed hersteld mr_anonimous.

    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    12 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    2 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:42
    The Enforcer, Magnum Force, The Dead Pool en Sudden Impact horen tot welke film reeks?
    Maizenamaandag 24 augustus 2009 @ 22:46
    Dirty Harry....Clint Eastwood....geweldig
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:47
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:46 schreef Maizena het volgende:
    Dirty Harry....Clint Eastwood....geweldig
    Clint is mijn held al sinds jaar en dag! Die stem van hem alleen al. Hij kan zelfs een kopje koffie bestellen stoer doen klinken....

    Maizena +2

    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    12 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    Maizenamaandag 24 augustus 2009 @ 22:51
    Sinds Rawhide.....

    ... is a 1988 action film and the first in the ...film series. The film was produced by Lawrence and Charles Gordon, along with Joel Silver.

    Sorry, mijn emoticons werken niet sinds de 'hack' of het ligt aan iets anders...
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 22:53
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:51 schreef Maizena het volgende:
    Sinds Rawhide.....

    ... is a 1988 action film and the first in the ...film series. The film was produced by Lawrence and Charles Gordon, along with Joel Silver.

    Sorry, mijn emoticons werken niet sinds de 'hack' of het ligt aan iets anders...
    Lethal Weapon lijkt me....
    thomastermaandag 24 augustus 2009 @ 22:54
    die hard anders?
    Maizenamaandag 24 augustus 2009 @ 22:58
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 22:54 schreef thomaster het volgende:
    die hard anders?
    Dat is'm...thomaster +1


    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    12 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    thomastermaandag 24 augustus 2009 @ 23:01
    is een Amerikaansefilm, geregisseerd door Robert Zemeckis. De film verscheen in 1985 en was de eerste in de -filmtrilogie.

    Wat is
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:03
    Back to the future
    thomastermaandag 24 augustus 2009 @ 23:10
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 23:03 schreef mr_anonimous het volgende:
    Back to the future
    Mr_a +2

    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    2 Burnett
    14 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:13
    Mystic River werd verfilmd door Clint Eastwood. Wie schreef het boek?
    qonmannmaandag 24 augustus 2009 @ 23:16
    quote:
    Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.
    Er is een aparte filmquiz..
    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 23:16
    J.D. Salinger?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:17
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 23:16 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Er is een aparte filmquiz..
    Dit is een vraag over een boek......
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:17
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 23:16 schreef Ofyles2 het volgende:
    J.D. Salinger?
    Nee een bekende Amerikaanse thrillerauteur.
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 23:22
    steven king?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:24
    Shutter Island, De Infiltrant zijn ook boeken van hem en de serie rond om de detectives Patrick Kenzie en Angela Gennaro met titels als Gone Baby Gone, Slapende Honden, de Verloren dochter,over mijn lijk en gesloten kamer.
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:26
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 23:22 schreef slaveloos het volgende:
    steven king?
    Nee.... Diens verhalen spelen meestal in Maine af en die van de schrijver van Mystic River in Boston.
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:30
    Ik wacht wel tot 23:40 en dan stel ik een nieuwe....
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:42
    Hotel en Casino The Mirage heeft een wereldberoemde act sinds 1990 in dienst. Wie?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:43
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 23:13 schreef mr_anonimous het volgende:
    Mystic River werd verfilmd door Clint Eastwood. Wie schreef het boek?
    Dennis Lehane heet de schrijver. Spannende boeken.
    Burnettmaandag 24 augustus 2009 @ 23:43
    siegfried und roy
    Ofyles2maandag 24 augustus 2009 @ 23:43
    Samantha Fox?
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 23:44
    celine dion?
    mr_anonimousmaandag 24 augustus 2009 @ 23:45
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 23:43 schreef Burnett het volgende:
    siegfried und roy
    Burnett +2

    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    4 Burnett
    14 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    slaveloosmaandag 24 augustus 2009 @ 23:47
    quote:
    Op maandag 24 augustus 2009 23:43 schreef Ofyles2 het volgende:
    Samantha Fox?
    heel goed laat nooit een mogelijkheid onbenut om Samantha Fox te zeggen
    Tanjaamaandag 24 augustus 2009 @ 23:49
    'navond
    Burnettmaandag 24 augustus 2009 @ 23:59
    Wat is de achternaam van Frank van De Jakhalzen (van DWDD)?
    Induhskaaidinsdag 25 augustus 2009 @ 00:04
    Heelblij oid?
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:04
    Evenblij?
    Burnettdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:09
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 00:04 schreef mr_anonimous het volgende:
    Evenblij?
    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    2 slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    4 Burnett
    16 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:10
    Slogans

    Welke pet past ons allemaal?
    slaveloosdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:12
    politiepet
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:13
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 00:12 schreef slaveloos het volgende:
    politiepet
    slaveloos +2
    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    4slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    4 Burnett
    16 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    slaveloosdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:15
    Carson city is de hoofdstad van een Amerikaanse staat, welke?
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:15
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 00:15 schreef slaveloos het volgende:
    Carson city is de hoofdstad van een Amerikaanse staat, welke?
    Utah?
    slaveloosdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:17
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 00:15 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Utah?
    close but no
    Ofyles2dinsdag 25 augustus 2009 @ 00:17
    Minnesota?
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:18
    Toch Nevada?
    slaveloosdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:20
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 00:18 schreef mr_anonimous het volgende:
    Toch Nevada?
    ja!

    slaveloos +2
    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    4slaveloos
    8 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    4 Burnett
    18 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster

    je gaat hard vandaag!
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:23
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 00:20 schreef slaveloos het volgende:

    [..]

    ja!
    Ik twijfelde tussen die staten maar ik dacht eigenlijk dat Vegas de capitool van Nevada was
    quote:
    je gaat hard vandaag!
    Ach de vragen liggen me vandaag....
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:26
    Wat was de underground railroad?
    Ofyles2dinsdag 25 augustus 2009 @ 00:29
    Londens ondergrondse spoorwegen?
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:30
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 00:29 schreef Ofyles2 het volgende:
    Londens ondergrondse spoorwegen?
    Nee...... komt ook in de literatuur voor.....
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:34
    Harriët Beecher Stowe schreef er over.....
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:39
    Uncle Tom......
    mr_anonimousdinsdag 25 augustus 2009 @ 00:45
    Ik ga nu slapen.....
    SPOILER
    Het netwerk dat slaven naar het Noorden en Canada hielp te komen.
    Ofyles2dinsdag 25 augustus 2009 @ 00:52
    Negerhut?
    Maizenadinsdag 25 augustus 2009 @ 01:48
    Rare dingen aan de hand....ik zit hier nu via Explorer met een WW dat bij Firefox niet werkt.
    De emoticons en taal functies werken hier wel maar ik snap er niks meer van...
    Ofyles2dinsdag 25 augustus 2009 @ 01:50
    Ik heb geen last van mijn FF 3.5, wil niet meer terugdenken aan IE.

    Nieuwe vraag misschien?
    Maizenadinsdag 25 augustus 2009 @ 02:28
    Ik ook niet vanmiddag en nu wel. Ook door het resetten van de wachtwoorden werd het nogal rommelig....maar daar heb ik begrip voor. Maar ik kan nog steeds geen emo's ed. gebruiken...
    PhysicsRulesdinsdag 25 augustus 2009 @ 07:07
    De ondergrondse vluchtroute voor negers van Kentucky naar Ohio.
    iggyinthehousedinsdag 25 augustus 2009 @ 09:02
    Hier moet ik zijn

    Als de stand straks gemaakt wordt, kunnen jullie (of ik zelf natuurlijk) die dan aanpassen aan mijn "nieuwe" username (heeft te maken met het password resetting). Bedankt!
    steekbaldinsdag 25 augustus 2009 @ 09:38
    mohguh
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 09:46
    Even een opener:

    Wat was de bijnaam van Benito Mussolini?
    PhysicsRulesdinsdag 25 augustus 2009 @ 09:50
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 09:02 schreef iggyinthehouse het volgende:
    Hier moet ik zijn

    Als de stand straks gemaakt wordt, kunnen jullie (of ik zelf natuurlijk) die dan aanpassen aan mijn "nieuwe" username (heeft te maken met het password resetting). Bedankt!
    He, ik zie je onderschrift. Gefeliciteerd
    PhysicsRulesdinsdag 25 augustus 2009 @ 09:50
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 09:46 schreef tomtomaat het volgende:
    Even een opener:

    Wat was de bijnaam van Benito Mussolini?
    Il Doge
    skittelmandinsdag 25 augustus 2009 @ 09:51
    duce
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 09:52
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 09:51 schreef skittelman het volgende:
    duce
    Il Duce inderdaad

    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    4 slaveloos
    10 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    4 Burnett
    18 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    skittelmandinsdag 25 augustus 2009 @ 09:56
    Het dagblad is een van oorsprong rooms-katholieke Nederlandse krant, die zich sinds de jaren zestig richt op de hoger opgeleide lezers, links van het politieke midden.
    ??
    PhysicsRulesdinsdag 25 augustus 2009 @ 09:59
    volkskrant
    skittelmandinsdag 25 augustus 2009 @ 10:00
    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    4 slaveloos
    10 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    4 Burnett
    18 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    2 PhysicsRules
    PhysicsRulesdinsdag 25 augustus 2009 @ 10:12
    Wat komt de naam 'fascisme' vandaan?
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 10:15
    Italie?
    skittelmandinsdag 25 augustus 2009 @ 10:17
    komt van de romijnse tijd
    skittelmandinsdag 25 augustus 2009 @ 10:22
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 10:12 schreef PhysicsRules het volgende:
    Wat komt de naam 'fascisme' vandaan?
    mmm Wiki geeft geen eenduidig antwoord op de vraag. Het zou van het Italianse woord bundel kunnen komen, of van het latijnse woord voor autoriteit. Als je een geografisch antwoord wil is het inderdaad Italie.
    PhysicsRulesdinsdag 25 augustus 2009 @ 10:23
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 10:22 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    mmm Wiki geeft geen eenduidig antwoord op de vraag. Het zou van het Italianse woord bundel kunnen komen, of van het latijnse woord voor autoriteit. Als je een geografisch antwoord wil is het inderdaad Italie.
    dank je voor het verneuken van mijn vraag

    Stel maar een nieuwe, ik ga uiteraard geen punten uitdelen.
    skittelmandinsdag 25 augustus 2009 @ 10:30
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 10:23 schreef PhysicsRules het volgende:

    [..]

    dank je voor het verneuken van mijn vraag

    Stel maar een nieuwe, ik ga uiteraard geen punten uitdelen.
    njah dan moet je een vraag stellen waar 1 antwoord op is! Als mijn drie standaard bronnen er al niet uitkomen hoe moet het antwoord dan goed zijn?!

    Hoofstad van Sierra Leone
    PhysicsRulesdinsdag 25 augustus 2009 @ 10:35
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 10:30 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    njah dan moet je een vraag stellen waar 1 antwoord op is! Als mijn drie standaard bronnen er al niet uitkomen hoe moet het antwoord dan goed zijn?!

    Hoofstad van Sierra Leone
    je had ook even kunnen wachten, dan had ik mijn vraag kunnen toelichten. Dan had je geweten dat ik wist dat er twee mogelijkheden waren en dat ik ze allebei had goedgekeurd. Ik zocht alleen geen landstreek maar een etymologische achtergrond...
    Rucebodinsdag 25 augustus 2009 @ 10:36
    Freetown?
    PhysicsRulesdinsdag 25 augustus 2009 @ 10:36
    Freetown
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 10:54
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 10:36 schreef Rucebo het volgende:
    Freetown?
    Stand deel 1710
    19 tomtomaat
    2 chufi
    4 slaveloos
    10 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    4 Burnett
    18 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    2 PhysicsRules
    2 Rucebo
    Rucebodinsdag 25 augustus 2009 @ 10:56
    Bij welke club was Alex Ferguson trainer voordat hij in 1986 naar Manchester United vertrok?
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 10:58
    Everton?
    Rucebodinsdag 25 augustus 2009 @ 11:08
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 10:58 schreef tomtomaat het volgende:
    Everton?
    iggyinthehousedinsdag 25 augustus 2009 @ 11:09
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 09:50 schreef PhysicsRules het volgende:

    [..]

    He, ik zie je onderschrift. Gefeliciteerd
    Dank je wel! 3 weekjes nog
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 11:13
    Tottenham Hotspurs?
    Rucebodinsdag 25 augustus 2009 @ 11:14
    Ook niet, het is een Schotse club. Uit de derde stad van Schotland .
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 11:15
    Aberdeen?
    Rucebodinsdag 25 augustus 2009 @ 11:18
    quote:
    Op dinsdag 25 augustus 2009 11:15 schreef tomtomaat het volgende:
    Aberdeen?
    .

    Stand deel 1710
    21 tomtomaat
    2 chufi
    4 slaveloos
    10 skittelman
    6 Neleos
    2 Sloggi
    4 Burnett
    18 mr_anonimous
    2 Nico_S.
    4 Maizena
    2 Robbiev85
    2 Ofyles2
    2 thomaster
    2 PhysicsRules
    2 Rucebo
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 11:23


    Welk stripfiguur?
    Rucebodinsdag 25 augustus 2009 @ 11:26
    Guust Flater?
    tomtomaatdinsdag 25 augustus 2009 @ 11:40
    Nee, wel een personage uit die strip.