quote:Op dinsdag 8 september 2009 21:05 schreef Nebo het volgende:
[..]
Ach de hoofdjes van gamers zijn nu eenmaal ingesteld op een paar dagen voor de release, geef ze eens ongelijk.
Playstation 3 ?quote:Op dinsdag 8 september 2009 21:35 schreef J.Clarkson het volgende:
"Installing required game data" For fuck's sake......
Dus jij denkt een demo te streamen?quote:Op dinsdag 8 september 2009 21:50 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Playstation 3 ?![]()
Nog iets wat ik niet echt snap waarom moet je bij een ps3 altijd de demo en downloaden ( logisch ) maar daarna ook nog installeren. Bij de xbox is dat ook niet.
De 360 werkt met een veredeld .iso systeem vor demo's.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:49 schreef SkyChat het volgende:
[..]
Dus jij denkt een demo te streamen?
Kans is heel groot.quote:Op woensdag 9 september 2009 13:40 schreef kreuk050 het volgende:
Als ik vanmiddag naar de Bart Smit ga loop ik dan naar buiten met de game?
Kans is groter bij een Free Record Shop trouwens.quote:
E-Plaza Almere krijgt ze morgen pas binnen, vandaag kregen ze niets geleverd en bij de levering van maandag zat het er niet bij. Ook die knakker verwees me naar de GameManiaquote:Op woensdag 9 september 2009 14:39 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Kans is groter bij een Free Record Shop trouwens.Of een E-plaza
Hoe kan dat zo goedkoop?quote:Op woensdag 9 september 2009 15:16 schreef gonzo1979 het volgende:
Bij de FRS kun je hem nu voor 38 euro krijgen online voor PS3 en Xbox360
je kunt bij de FRS tegenwoordig sparen via adddiscountquote:
quote:Op woensdag 9 september 2009 15:58 schreef Morthill het volgende:
Ik kreeg gewoon de reviewcopy in de bus vandaagAh well, mij hoor je niet klagen.
Enjoy!quote:Op woensdag 9 september 2009 17:59 schreef SoldMayor het volgende:
Yeah,, ik heb hem toch nog weten te halen vandaag,Ze waren al bezig met afsluiten in de winkel maar ik moest hem toch hebben. Eerst eten en dan heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel de avond Dirt 2 doen.
verklaar jezelf naderquote:Op woensdag 9 september 2009 21:39 schreef Morthill het volgende:
Wat meer gespeeld, maar tot op heden kan de game wmb niet in de schaduw staan van zijn voorganger.
Ik heb een beetje hetzelfde gevoel.quote:
een 350Z, afgelopen zondag gekiektquote:Op woensdag 9 september 2009 23:37 schreef emokid het volgende:
Sinds wanneer zijn dat rally auto's eigenlijk? Ik zag dacht ik ook al een BMW Z4 geloof ik. Ik kan niet wachten tot ik de game heb, ben toch wel benieuwd nu.
Terwijl de Subaru betere wegligging heeft.quote:Op woensdag 9 september 2009 21:45 schreef FJD het volgende:
[..]
Overigens helpt t qua besturing wel als je de Impreza omruilt voor een Evo. Die Impreza slaat af en toe echt compleet nergens op
Nice in amsterdam? Daar was ik ookquote:Op maandag 9 september 2009 23:47 schreef Misan het volgende:
[..]
een 350Z, afgelopen maandag gekiekt
[ afbeelding ]
in Amsterdam inderdaad, volgende week Hellendoornquote:Op donderdag 10 september 2009 12:41 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Nice in amsterdam? Daar was ik ookook leuk om die mitshubitsi wrc te zien voor het eerst in nederland geloof ik, hij lag er na proef 3 wel uit
Is het zo erg? Ik wil hem vanavond gaan halen, maar nu lees ik dat er zo weinig rally inzit en dat brengt me weer aan het twijfelen. Die Dirt-Tour in Dirt 1 heb ik ook gewoon helemaal uitgespeeld, maar daarna heb ik eigenlijk alleen maar rally-stages gereden om zo mijn tijden scherper te zetten.quote:Op woensdag 9 september 2009 21:45 schreef FJD het volgende:
[..]
Belangrijkste reden vind ik nog wel dat het rally rijden zo ver is terug geschroeft. Licenties doen me niets maar een Colin McRae spel moet voor de hoofdmoot uit rally bestaan. Rally is gaaf, de rest is bijzaak. Wat dat betreft was Dirt 1 een stuk beter. Al hoewel ik moet zeggen dat ik het rally rijden in 2 wel nog een tikje leuker vind als in 1 maar ja met zo weinig echte rally stukken is dat hooguit een schrale troost.
Zeker ik kijk al weer uit naar rally radioooooooooooquote:Op maandag 10 september 2009 12:44 schreef Misan het volgende:
[..]
in Amsterdam inderdaad, volgende week Hellendoorn
duuuude dan stonden we praktisch bij elkaarquote:Op donderdag 10 september 2009 13:26 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Zeker ik kijk al weer uit naar rally radiooooooooooo
Hellendoorn is echt het nederlandse rally hoogtepunt!
fototje van amsterdam gemaakt door mijn broer
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
sorry voor de offtopic
Datum? Daar wil ik ook wel wat kiekjes schieten!quote:Op donderdag 10 september 2009 12:44 schreef Misan het volgende:
[..]
in Amsterdam inderdaad, volgende week Hellendoorn
18 en 19 september http://www.hellendoornrally.eu/quote:Op donderdag 10 september 2009 14:31 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Datum? Daar wil ik ook wel wat kiekjes schieten!
oeiquote:Op maandag 10 september 2009 16:18 schreef Morthill het volgende:
en toen besloot de game nog te hangen na twee races van de X-games, nee, dat maakt het absoluut niet beter
Gamemania zoetermeer. Kut tent, maar ze hebben m wel.quote:Op donderdag 10 september 2009 20:26 schreef kreuk050 het volgende:
Heb 'm niet kunnen halen vandaag, nergens te krijgen in Gouda en Rotterdam Alexandrium....
Morgen!quote:Op donderdag 10 september 2009 20:28 schreef kreuk050 het volgende:
Ja bedankt man maar laat maar hangen, ga morgen wel weer kijken.
Vandaag was toch de officiele release datum?
Tot nu toe vind ik hem goed!quote:Op donderdag 10 september 2009 20:38 schreef kreuk050 het volgende:
Heb dit weekend helemaal geen tijd om te spelen maar goed, istie cool nick-gizmo?
Gate Crasher. Je moet door een soort strobalen heen rijden. Beetje als PGR met cone challenges.quote:
Schuimblokkenquote:Op vrijdag 11 september 2009 08:18 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Gate Crasher. Je moet door een soort strobalen heen rijden. Beetje als PGR met cone challenges.
Ja vind je?quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:10 schreef Misan het volgende:
Op de PS3 vind ik 'm er persoonlijk vele malen beter uitzien dan op de 360
De "oude" Subaru is meteen beschikbaar. De nieuwe WRX STi niet. Kost je 260.000 dollar, maar dat heb je zo bij elkaar.quote:Op vrijdag 11 september 2009 12:36 schreef grizegrijn het volgende:
tvp voor als ik het spel heb. Ik kijk echt uit om het spel te spelen! Is de subaru vanaf het begin al vrijgespeeld? En hoever kan je de tuning van wagens aanpassen?
Misschien is het al gezegd in het topic maar ik wil het niet te veel weten, de spoilers op de auto's zijn al genoeg
ja dat zuigt dus, voordat je door hebt hoe die bocht loopt vlieg je er alweer uitquote:
Dat dus, en dan durft jullie reviewer een 92% voor het spel te geven? Belachelijkquote:Op vrijdag 11 september 2009 12:04 schreef Morthill het volgende:
WAt ik echt hilarisch vind is dat ik soms over de kop sla, waarbij ik echt soms wel tot twintig keer om mijn as draai, eindig volop tegen een muur en het enige probleem is minor wheel damage. Dat noemen ze Full Damage?
Zeik niet, fun factor betekend voor mij meer dan een flawed schademodel.quote:Op vrijdag 11 september 2009 13:34 schreef Sjibble het volgende:
[..]
ja dat zuigt dus, voordat je door hebt hoe die bocht loopt vlieg je er alweer uit
[..]
Dat dus, en dan durft jullie reviewer een 92% voor het spel te geven? Belachelijk
Met minor wheel damagequote:Op vrijdag 11 september 2009 15:03 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Zeik niet, fun factor betekend voor mij meer dan een flawed schademodel.
Daarbij was mijn Subaru helemaal naar de tering na 4 rolls over een rotspartij.
Ik deed het on purpose. Trophies enzo.quote:Op vrijdag 11 september 2009 15:31 schreef Sjibble het volgende:
[..]
Met minor wheel damage
Btw, 4 rolls over een rotspartij, dan kan je ook gewoon niet rijden
L2 is de rem
Dat gaat lopen lullen dat IK niet kan rijden!?quote:Op vrijdag 11 september 2009 13:34 schreef Sjibble het volgende:
ja dat zuigt dus, voordat je door hebt hoe die bocht loopt vlieg je er alweer uit
Future DLCquote:
De demo heb ik in ieder geval wel, en je kan elkaar uitnodigen voor een potje.quote:Op vrijdag 11 september 2009 17:20 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Ik deed het on purpose. Trophies enzo.
Ik wil tegenover jou best bewijzen dat ik WEL kan rijden, maar hey...Je hebt DiRT 2 niet.
[..]
Dat gaat lopen lullen dat IK niet kan rijden!?![]()
![]()
![]()
Aight, moet ik m eerst weer downloadenquote:Op vrijdag 11 september 2009 20:16 schreef Sjibble het volgende:
[..]
De demo heb ik in ieder geval wel, en je kan elkaar uitnodigen voor een potje.
Als je de demo van DiRT 2 downloadt + PSN-ID vermeldt wil ik zeker racen
Of downloadt het gewoon, dat scheelt mij weer euro's.quote:Op zaterdag 12 september 2009 08:39 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Aight, moet ik m eerst weer downloaden
Koop de game gewoon lul.
Weet je hoe vet dat BAJA is.quote:Op zaterdag 12 september 2009 14:24 schreef emokid het volgende:
Ik word fucking gek van dat BAJA gedoe, ik wilde dat eerst allemaal af hebben zodat ik het later niet meer hoef maar ik zie nu dat het in porties komt naarmate mijn level hoger gaat.
quote:Op zaterdag 12 september 2009 14:24 schreef emokid het volgende:
Ik word fucking gek van dat BAJA gedoe, ik wilde dat eerst allemaal af hebben zodat ik het later niet meer hoef maar ik zie nu dat het in porties komt naarmate mijn level hoger gaat.
Domination is idd vet,quote:Op zaterdag 12 september 2009 14:27 schreef PirE het volgende:
[..]
![]()
al die buggy-events zijn kut of ik heb de verkeerde Buggy gekocht
![]()
. Ik spin ongeveer iedere bocht, terwijl ik met zo'n gewone wagen fantastisch door die bochten kan glijden
Rally is het tofste, maar Domination is ook wel gaaf, elke keer pushen voor de snelste sectortijd![]()
Awesomequote:Op zaterdag 12 september 2009 20:46 schreef J.Clarkson het volgende:
Ik haalde gisteren iemand in online en gebruikte mijn vers unlockte ice cream truck toeter. Hilariteit alom!
gaafquote:Op zaterdag 12 september 2009 20:59 schreef Rossdale het volgende:
Rechterstick indrukken op de 360Zal op de PiS3 vast hetzelfde zijn
Is leuk hoor, met een Evo X al driftend door een hairpin met een melig deuntje iemand voorbij razen! Kan het iedereen aanraden!quote:
Ja replays save..quote:Op zaterdag 12 september 2009 22:16 schreef J.Clarkson het volgende:
Ik zal kijken of ik het kan capturen. Volgende update, Codemasters lees mee, een save en share functie voor replays. PLEASE!
Maakt niet uit, het is voor je eigen gemoeds toestand. In replays hoor je ze ook niet....quote:Op zaterdag 12 september 2009 22:48 schreef Misan het volgende:
tegenstanders horen die ijscomuziek niet trouwens, zojuist even getest
Boss (wordt praktisch uitgesproken als Bas)quote:Op zondag 13 september 2009 02:05 schreef SoldMayor het volgende:
Wat is jullie nickname eigenlijk in DiRT 2?
Mijne Scooby
Geen idee, hier werkt multiplayer gewoon op de ps3.quote:Op zondag 13 september 2009 19:00 schreef kreuk050 het volgende:
Iemand een idee waarom ik niet online kan spelen, bij quick search zegt hij dat er geen enkele game is....iets met poorten te maken?
Nog geen een keer vastloper gehad, jullie ?quote:DiRT 2 heeft een bugGeschreven door Tristan Brinkman op 14 September, 2009 om 10:03
Wat is een game tegenwoordig zonder een bug? Ook DiRT 2 kan er niet aan ontkomen. Veel fans geven aan dat de game regelmatig vast loopt.
Sinds dat de game DiRT 2 verschenen is, zijn er veel klachten verschenen op verschillende forums met betrekking tot het vast lopen van de game. Het spel zou vast lopen nadat een race afgelopen is en de volgende race of de volgende actie geladen wordt. Hieronder een klacht:
“Ik ben net klaar met het spelen van DiRT 2 en ik stuit op verschillende problemen. Nadat een race was afgelopen is het spel al twee keer vastgelopen tijdens het laden. Het spel loopt niet vast zoals andere spellen dat doen maar de tijden van de vorige race blijven op het scherm staan. Ik heb het tien minuten laten staan maar er gebeurde niets,” aldus een consument.
Volgens eigen zeggen is Codemasters, de uitgever van de game, op de hoogte van het probleem en wordt er aan een update gewerkt:
“We zijn er mee bezig maar het gaat helaas wat tijd kosten. Het probleem ligt aan DiRTNET, dus het ligt niet aan je console of je schijfje. Bedankt voor jullie geduld!” aldus Stephen Edmonds, netwerk programmeur bij Codemasters.
We moeten dus nog even wachten op een patch die het probleem gaat verhelpen. In de tussentijd moeten we dus helaas onze console even een herstart geven om verder te kunnen spelen. Over de Wii versie van de game zijn nog geen klachten verschenen.
Same here, vanavond weer verder.quote:
Verschrikkelijk iddquote:Op maandag 14 september 2009 16:45 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Same here, vanavond weer verder.Verslavend kutspel.
26 geloof ik, alle rookie levels gewonnen en bijna alle pro levels gewonnen. Wel jammer, heb twee levels niet in 1x gehaald en heb 6 flashbacks gebruiktquote:Op maandag 14 september 2009 17:38 schreef kreuk050 het volgende:
Welk level zijn jullie? Ik 12, net Malaysia en China vrijgespeeld!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |