de rekening tot nu toe staat op een kleine 400 euro, en dat komt na 6 maanden werkeloosheid van Klonkette (die nu gelukkig weer werk heeft) toch hard aan, de spaarrekening is zo goed als leeg, dus elke euro komt heel goed uitquote:
Dat kan gebeuren, vrij rotte tijd nu om zonder werk te hebben moeten zitten natuurlijkquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 08:15 schreef Klonk het volgende:
[..]
de rekening tot nu toe staat op een kleine 400 euro, en dat komt na 6 maanden werkeloosheid van Klonkette (die nu gelukkig weer werk heeft) toch hard aan, de spaarrekening is zo goed als leeg, dus elke euro komt heel goed uit
Dat hoef je niet te beloven, kijk maar gewoon of het doel van de pet je aan staat eerst. Zoals dit doel (Wabbes d'r gezondheid en jullie geluk dat ze weer terug is na zo'n verhaal) ons heel erg aan staatquote:en ik beloof plechtig dat Klonkette en ik vanaf nu bij iedereen hier op FOK! waar met de pet voor rond gaat ook wat aan bijdragen
Jippie!quote:
- Mirjamquote:
ach, zo werkt dat toch?quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 08:15 schreef Klonk het volgende:
[..]
de rekening tot nu toe staat op een kleine 400 euro, en dat komt na 6 maanden werkeloosheid van Klonkette (die nu gelukkig weer werk heeft) toch hard aan, de spaarrekening is zo goed als leeg, dus elke euro komt heel goed uit
en ik beloof plechtig dat Klonkette en ik vanaf nu bij iedereen hier op FOK! waar met de pet voor rond gaat ook wat aan bijdragen
Wow! Ik ben benieuwd hoe ze het over een weekje maakt!quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 08:30 schreef Klonk het volgende:
kleine update (voordat het alleen maar over geld gaat)
we hadden haar troon met kruik en al mee naar boven genomen en op bed gelegd, daar heeft ze een groot deel van de nacht gelegen maar is daarna verhuisd naar een stoel op de slaapkamer. en as we speak zit ze heerlijk te eten.
- Mirjamquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 11:32 schreef Cat22 het volgende:
Ah, daar is de pet.
* Cat22 gooit er 5 euro in*
[ afbeelding ]
Heeft Wabbes jullie haar vakantiefoto's al laten zien?
Ik word altijd een beetje emo en hyper van dit soort dingen.quote:
ik vind het altijd zo fantastisch om te zien, als dit soort dingen spontaan gebeuren.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 12:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik word altijd een beetje emo en hyper van dit soort dingen.
Jij ook he?
Ze wou zeker weer snel naar binnen?quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 13:35 schreef Klonk het volgende:
sodeknetter
ze is net ff buiten in de tuin geweest
quote:
ze heeft even rondgelopen en in het zonnetje gelegenquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 13:58 schreef Tahiti het volgende:
[..]
Ze wou zeker weer snel naar binnen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |