Grappenmaker, hoop ik.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:42 schreef Ladidadida het volgende:
18-37?![]()
Zo kan ik ook wel het weer voorspellen
Ben je fucking achterlijk ofzo?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:42 schreef Ladidadida het volgende:
18-37?![]()
Zo kan ik ook wel het weer voorspellen
Je kijkt bij de verkeerde dagquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:50 schreef Game_Error het volgende:
Het KNMI denkt er toch echt anders over met een flinke kans op regen :p
70% kans op neerslag op donderdag, aldus hun websitequote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:52 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Je kijkt bij de verkeerde dag
Ja natuurlijk pas 's-avonds ofzoquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:54 schreef Frutsel het volgende:
[..]
70% kans op neerslag op donderdag, aldus hun website
Zit ff niet op te lettenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:46 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ben je fucking achterlijk ofzo?
Ik wel. Ik heb niets tegen warm weer hoor maar dat gaat echt te ver.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 17:09 schreef stefan1187 het volgende:
[..]
Dit wil ik nu niet echt een klacht noemen
't moet 's-avonds idd gewoon noodweer wordenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 18:24 schreef DemonRage het volgende:
* DemonRage hoopt op gedonder op donderdag.
Jaaaaaaa ik wil gewoon stormwolken enzo!!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:47 schreef Stephan1237 het volgende:
Alsjeblieft zoiets als nacht 25/26 mei maar dan overdag
Er is nog geen vuiltje aan de luchtquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:26 schreef Adelante het volgende:
Ik zou niet zo heel relaxed die foto maken als ik op dat bootje zou staan
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:15 schreef Daffodil31LE het volgende:
Donderdag mag de start zijn van een onweersbui die een dag of vier aanhoudt. Goed hard en nat.
Nee ik ook nietquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:26 schreef Adelante het volgende:
Ik zou niet zo heel relaxed die foto maken als ik op dat bootje zou staan
Je kan ook een modderbad nemen.... moet goed doen zeggen ze.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:12 schreef Frutsel het volgende:
Moddergevecht op Lowlands donderdagavond dus
Ik ga wel kijken als twee van die chicks zich in de modder vermaken okay ?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:35 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Je kan ook een modderbad nemen.... moet goed doen zeggen ze.
En..... je hebt het gratis. Dus maak er gebruik van.
Ik ook, maar ik ga wel sporten.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 16:50 schreef Mikkie het volgende:
Naar het strand? Ik ga hier thuis al dood van de hitte.
Je bedoeld filerijden en dan geen parkeerplek hebben?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 16:50 schreef Mikkie het volgende:
Naar het strand? Ik ga hier thuis al dood van de hitte.
Ieder z'n hobbyquote:Op woensdag 19 augustus 2009 16:52 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Je bedoeld filerijden en dan geen parkeerplek hebben?
quote:Weeralarm voor Lowlands
Het KNMI heeft een weeralarm uitgevaardigd voor de festivalgangers die van plan zijn donderdag al op het Lowlands-terrein te gaan kamperen. Er worden voor donderdagavond namelijk hevige onweersbuien voorspeld.
Ondanks dat het festival in Biddinghuizen pas vrijdag begint, komen er traditiegetrouw donderdagavond al tienduizenden muziekliefhebbers naar het kampeerterrein van Lowlands. De donderdag begint zonnig en warm, maar 's middags ontstaan er hevige onweersbuien. De wind kan krachtig zijn, zo waarschuwt het KNMI.
Het festival valt gelukkig niet geheel in het water. De rest van het weekend belooft prima te worden, met zonnig weer en tempraturen tussen de 20 en de 25 graden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |