quote:
mail 'mquote:
quote:
Heb je gister niet Stenders gehoordquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:21 schreef DrDentz het volgende:
Leuk hoor die band maar wat heeft Johnny Cash met voetbal te maken. Ze moeten grappige liedjes als Geef mij hoop Jomanda spelen, met Gijp als zanger.
Of 'Heppie Luis' met Hansieeee.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:21 schreef DrDentz het volgende:
Leuk hoor die band maar wat heeft Johnny Cash met voetbal te maken. Ze moeten grappige liedjes als Geef mij hoop Jomanda spelen, met Gijp als zanger.
Of dat liedje dat hij maakte na de Ajax-Feyenoord rellen waarbij er 1 dood ging. 'Er zal er altijd eentje winnen'.quote:
Hij wil nooit meer zingen, hij zou daar ook meezingen op "ga waterpoloën Cedric", inderdaad een parodie ópquote:
Iddquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 23:39 schreef DrDentz het volgende:
Die grap van Dick Jol was zoooo tenenkrommend slecht
Het heeft wel iets aandoenlijks ja.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 23:45 schreef gitaarsnaar het volgende:
die Berdien is wel beetje een dom wicht, maakt haar wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |