quote:
Op dinsdag 18 augustus 2009 15:02 schreef Ca.ra het volgende:Ik ook niet hoor Lily, maar de vlos zei het zo. Waarschijnlijk ook iets met een lang bovenlijf, waardoor de baarmoeder niet erg naar voren komt te liggen maar ruimte heeft in de lengte ofzo? Bij het opmeten gisteren was de baarmoeder weer een centimeter gegroeid in de lengte, nu 33 cm. Geen idee of dat nou groot of klein is trouwens

Huup vinden ze je echt huge??? Ik vind je juist een mooi bescheiden buikje hebben voor 40 weken. Er zitten in de wachtkamer bij mijn vlos heel wat bollere dames hoor!
Volgens mij ben jij een van die dames die drie weken na de bevalling alweer in model zijn.
ik denk dat het scheelt dat het niet op mn voorhoofd gedrukt staat dat ik 40 weken ben. Op een of andere manier hangen mensen er zelf een termijn aan. Gooooh wat is je buik groot! hoeveel moet je nog!?!

"nog een paar dagen" oh... dan valt het eigk wel mee. ghehe
ik heb niet echt een lang bovenlijf verder, en ik ben ook niet heel groot, 1.68m; het zal wel, idd wat Lily zegt, who cares haha. Het is ook niet alsof je er iets aan kunt veranderen verder.
@Juup, de spiegel is schoon! ik heb een half uur op het kreng staan boenen voor ik erachter was dat het spatjes zijn van de witte verf

bedankt mam voor het verven met de kastdeur open
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!初戀的香味就這樣被我們尋回