*eens*quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:08 schreef lily het volgende:
mooi Huup!
ben erg benieuwd naar de inhoud
dat zou best kunnen. t voelt wel een stuk voller tegenwoordig in elk gevalquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:44 schreef Linda2205 het volgende:
Oeh, Huupie-buik! Hij is nog beetje gegroeid sinds de laatste foto, of niet?
ja ik draag ook naar binnen, althans, dat zei de vk tegen mij. Ik was er zelf nie opgekomen denk kquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:55 schreef lily het volgende:
Je buik is helemaal niet zo groot voor een 40 weken buik, vind ik.
Misschien draag je ook wel "naar binnen" zoals Ca.ra
hoewel ik niet weet wat dat precies betekent
Nog steeds geen tijd gehad voor de spiegel?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 13:58 schreef huuphuup het volgende:
Stiemie leuke foto!
Duchess haha die ctg fotozo een heb ik er ook ergens van mijn buik, maar dan met gaar hoofd erbij
vandaag 40 weken
[ afbeelding ]
ik denk dat het scheelt dat het niet op mn voorhoofd gedrukt staat dat ik 40 weken ben. Op een of andere manier hangen mensen er zelf een termijn aan. Gooooh wat is je buik groot! hoeveel moet je nog!?!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:02 schreef Ca.ra het volgende:
Ik ook niet hoor Lily, maar de vlos zei het zo. Waarschijnlijk ook iets met een lang bovenlijf, waardoor de baarmoeder niet erg naar voren komt te liggen maar ruimte heeft in de lengte ofzo? Bij het opmeten gisteren was de baarmoeder weer een centimeter gegroeid in de lengte, nu 33 cm. Geen idee of dat nou groot of klein is trouwens
Huup vinden ze je echt huge??? Ik vind je juist een mooi bescheiden buikje hebben voor 40 weken. Er zitten in de wachtkamer bij mijn vlos heel wat bollere dames hoor!
Volgens mij ben jij een van die dames die drie weken na de bevalling alweer in model zijn.
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:11 schreef huuphuup het volgende:
[..]
@Juup, de spiegel is schoon! ik heb een half uur op het kreng staan boenen voor ik erachter was dat het spatjes zijn van de witte verfbedankt mam voor het verven met de kastdeur open
![]()
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |