quote:“De grote afsluiter, Arctic Monkeys, wilde in eerste instantie helemaal niks op internet. Ik heb een smeekbrief moeten sturen. Uiteindelijk mogen er twee weken lang twee nummer online op 3VOOR12.
http://3voor12.vpro.nl/artikelen/artikel/42366825
Jammerquote:Op woensdag 19 augustus 2009 14:53 schreef Aisumasen het volgende:
Thuisblijvers kunnen helaas niet al te veel Lowlands-materiaal verwachten:
[..]
Kut! Kan het wel begrijpen maar toch...quote:Op woensdag 19 augustus 2009 14:53 schreef Aisumasen het volgende:
Thuisblijvers kunnen helaas niet al te veel Lowlands-materiaal verwachten:
[..]
Je kan dat natuurlijk niet zeggen zonder dat je jouw (de enige juiste?) verklaring voor de tekst neerplemptquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:30 schreef TC03 het volgende:
Ik zat zojuist even het AM-forum te bekijken naar een topic over verklaringen van betekenissen van de lyrics. Daar zijn echt mensen die denken dat "If you've a lesson to teach me, I'm listening ready to learn" over Josh Homme gaat.![]()
Ik heb nog geen verklaring, maar die verklaring slaat gewoon totaal nergens op.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:31 schreef Griebus het volgende:
[..]
Je kan dat natuurlijk niet zeggen zonder dat je jouw (de enige juiste?) verklaring voor de tekst neerplempt
Wil niet zeggen dat er wel aanwijzingen zijn in het nummer dat het er juist wél over gaat.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 17:11 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik heb nog geen verklaring, maar die verklaring slaat gewoon totaal nergens op.
Ja, hinderlijkquote:Op woensdag 19 augustus 2009 18:04 schreef Haunter het volgende:
Bah. Wat een vervelende kraak in de 1e seconde van My Propeller in de rip van CaHeSo. Voor de rest, goede rip!
Management... Waarschijnlijk willen ze pas hun 'thumbs-up' geven als ze de beelden hebben bekeken. Heel logisch. En dat ze 2 nummers mogen streamen, hoeft niet te betekenen dat ze ook maar 2 nummers mogen uitzenden op TV. Maar da's waarschijnlijk wel het geval, de uitzendingen van de NPO kennende...quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:24 schreef tim. het volgende:
Ik kan het niet begrijpen. Het nieuwe album is uit, ze hadden goede herinneringen aan Lowlands 2006 (of is dat gelul?), waarom dan zo'n verbod? Ik wil opnames zoals Glastonbury 2007. Misschien spelen ze gemakkelijker met de gedachte dat er niet wordt gefilmd voor tv.
Thanks! Ga het zeker even checkenquote:Op woensdag 19 augustus 2009 17:28 schreef Toad het volgende:
Voor de verzamelaars (ik vermoed Aisu) een redelijk uitgebreide recensie in Vrij Nederland deze week van Humbug.
Had eerlijk gezegd niets anders verwachtquote:Op woensdag 19 augustus 2009 20:54 schreef Toad het volgende:
Wel een waarschuwing dan.VN is niet zo positief over Humbug, tot mijn verbazing.
Over wie hebben ze het nou eigenlijk??quote:Op woensdag 19 augustus 2009 21:04 schreef Aisumasen het volgende:
En nog een extra "The View From...", die niet op de site staat:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |