quote:Op zondag 17 januari 2010 00:57 schreef rena het volgende:
Kim Kardashian
[ afbeelding ]
Leuk simpel jurkje die haar figuur mooi benadrukt, jammer van het geplamuurde hoofd.
quote:Op maandag 11 januari 2010 04:02 schreef Manono het volgende:
paltrow & aniston, goed jasje
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Wow, zij heeft stijl!quote:[b]Op zondag 10 januari 2010 18:44 schreef Manono het volgende:
Vier keer Miroslava Duma in wat mij betreft geweldigeoutfits:
Ik vind het echt weerzinwekkend... Trek gewoon positiekleding aan, dan zie je er tenminste niet uit als een gedrocht.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 21:54 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
![]()
Ze draagt gewoon heel hoogEn moest ws nog indalen
Heidi kan net zo goed een vuilniszak aan gaan doen, die is altijd mooi![]()
Dan vind je zwangere vrouwen gewoon niet mooi, want een gedrocht is het zeker niet.quote:Op zondag 31 januari 2010 01:51 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik vind het echt weerzinwekkend... Trek gewoon positiekleding aan, dan zie je er tenminste niet uit als een gedrocht.
Dat zal het zijn.quote:Op zondag 31 januari 2010 11:13 schreef Moja het volgende:
[..]
Dan vind je zwangere vrouwen gewoon niet mooi, want een gedrocht is het zeker niet.
Ik heb de rest; ik heb alleen de borsten weer niet! Damned...quote:Op maandag 1 februari 2010 16:10 schreef Paarse_Kiwi het volgende:
Salma Hayek. De borsten heb ik, nu de rest van dat figuur nog. Ik vind dat echt een van de mooiste lijven die in Hollywood rondlopen!
Leuk idee! Ik heb nog een stel hele lange rijglaarzen van Dr. Martens staan!quote:Op donderdag 14 januari 2010 10:52 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Ja, vet. Maar koop dan niet van die satijn-achtige, want die trek je zo kapot. Katoen of linnen lint kan wel.
quote:Op zondag 13 september 2009 16:51 schreef kvd het volgende:
Heel simpel, maar wel mooi, Bar Rafaeli
[ afbeelding ]
...hm, met een beetje knip en kloon-werk kunnen we misschien wel de ideale vrouw schapen met zijn drieen! Hehehe.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 17:38 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mwohhh Salma...
Ik heb helaas alleen de kleurstelling
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |