De titel was (vannacht om 3:00 uurquote:Op maandag 10 augustus 2009 10:08 schreef Greys het volgende:
Ja! Als de titel maar niet is 'Greys en Elies op hakken van Katwijk naar Hondseind'
Dat zou helemaal cool zijn, want het is reuze lastig te bedenken wat je anders moet na een paar KMquote:Op maandag 10 augustus 2009 10:10 schreef Cat22 het volgende:
Wehehehe, sponsorloop!![]()
![]()
Ik rijd de bezemwagen wel.
Een weekje later is stúkken leuker, maar dan heb ik op zaterdag een huwelijksfeest in de familie. En als ik het hele stuk alleen moet doen (ja, je weet het niet), dan ga ik dat in elk geval niet redden...quote:Op maandag 10 augustus 2009 10:15 schreef Greys het volgende:Ik vind het geweldig!
(Onderstreep KAT en HOND even in je OP, of denk je dat iederéén het meteen doorheeft behalve ik?![]()
![]()
)
Onze mascotte is Piet Pootje. Die ga je dan niet letterlijk meenemen, maar een uitvergrote foto ofzo?
En is dit anders niet een idee als afsluiting van de actie, dus nog een weekje later? Dan hebben we ook meer tijd qua voorbereidingen enzo.
*In agenda gaat kijken wanneer ik die kant op zou kunnen*
Oh nee dat gaat de familie niet leuk vinden denk ik als je er niet bij bentquote:Op maandag 10 augustus 2009 10:17 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Een weekje later is stúkken leuker, maar dan heb ik op zaterdag een huwelijksfeest in de familie. En als ik het hele stuk alleen moet doen (ja, je weet het niet), dan ga ik dat in elk geval niet redden...
Maar als jij denkt dat ik op zaterdag van 17:00 uur tot en met 01:00 gemist kan worden, dan liever in dat weekend!
Als anderen ook mee zouden kunnen doen zou dat erg fijn zijn. Want om nuquote:Op maandag 10 augustus 2009 10:13 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dat zou helemaal cool zijn, want het is reuze lastig te bedenken wat je anders moet na een paar KM
quote:Op maandag 10 augustus 2009 10:28 schreef Cat22 het volgende:
Als anderen ook mee zouden kunnen doen zou dat erg fijn zijn. Want om nu
*rekent na... 95 km / 5 km per uur *
19 uur achter lopers aan te sukkelen, dat gaat zelfs mij een beetje te ver.
Da's nog best te doen.quote:Op maandag 10 augustus 2009 10:30 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Als ik de enige blijk, dan zit het er na een uurtje of drie wel op hoor. Dan schrap je me van het asfalt, legt me in de kofferbak en rijdt me naar de dichtsbijzijnde EHBO-tent. Uurtje of 4 in totaal
Ook een plan, alleen lezen in het donker gaat zo moeilijk.quote:(je gaat natuurlijk gewoon naar het volgende dorp, haalt je stoeltje uit de kofferbak, diept de leesmap op uit je tasje en gaat zitten lezen tot er iemand arriveert)
Opgelostquote:Op maandag 10 augustus 2009 10:33 schreef Cat22 het volgende:
Da's nog best te doen.En ik ben verpleegkundige, dus die tent kunnen we wel overslaan.
Zaterdag van 9:00 tot max 20:00 en zondag van 9:00 tot max 20:00. Als er ook iemand een stukje fietst (waar ik waarschijnlijk voor zou kiezen), dan is het makkelijk te doen in twee keer 11 uurquote:Ook een plan, alleen lezen in het donker gaat zo moeilijk.
Ik vind 5 en 6 september prima!quote:Op maandag 10 augustus 2009 10:44 schreef Greys het volgende:
Enneh... als we dit nou in september doen, 5 en 6 september?
Anders is het zo kort dag, er komt best wat organisatie bij kijken!
Oh ik moet me niet zo met je plan bemoeien, sorryquote:
quote:Op maandag 10 augustus 2009 11:37 schreef Jessy.G het volgende:
Leuk die online vlooienmarkt!Maar blijkbaar is er nog een of andere rommelmarkt in Ede met allemaal vrijwilligers en die komen dus donderdag!
Vlooienemkart? Wowquote:Op maandag 10 augustus 2009 11:42 schreef Cat22 het volgende:
vlooienemkart
Let dan ook een beetje opquote:Op maandag 10 augustus 2009 11:50 schreef MissBliss het volgende:
Ik was gewoon dit topic kwijt tussen alle andere asielactie-topics
Wat leuk joh!quote:Op maandag 10 augustus 2009 11:37 schreef Jessy.G het volgende:
Leuk die online vlooienmarkt!Maar blijkbaar is er nog een of andere rommelmarkt in Ede met allemaal vrijwilligers en die komen dus donderdag!
Mijn vingers zijn zeer goed in het in de knoop raken.quote:
Loop je mee? Rij je mee? Ga je sponsoren?quote:
Het geeft niet hoor; ik vind je toch wel lievquote:Op maandag 10 augustus 2009 12:39 schreef Cat22 het volgende:
Mijn vingers zijn zeer goed in het in de knoop raken.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:31 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik kom weer eens even kijken hoe het met de actie gaat...
Gaan jullie een sponsorloop doen? Ik ben helaas op vakantie dan
Het spijt me heel erg, maar aanwezig zijn gaat niet lukken. Mezelf kennende zal ik wel een beetje sponseren.quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:56 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Loop je mee? Rij je mee? Ga je sponsoren?
[..]
Het geeft niet hoor; ik vind je toch wel liev
quote:Op maandag 10 augustus 2009 13:01 schreef JJH het volgende:
Het spijt me heel erg, maar aanwezig zijn gaat niet lukken. Mezelf kennende zal ik wel een beetje sponseren.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:59 schreef Greys het volgende:
[..]Heb je al op onze Vlooienmarkt in V&A gekeken?
![]()
(En had jij nog niet groen gemoeten?Ben ik iets vergeten of... Nu twijfel ik!)
Mail Primevalquote:Op dit moment zijn onze plannen nog niet concreet, maar ik ga ervan uit dat zij medio september/oktober vaste vormen krijgen en geintroduceerd kunnen worden.
Tot die tijd zou ik het fijn vinden wanneer u St. Dierenthuis hierover niet informeert. Dat doen wij graag rechtstreeks met eigen initiatief en op een door ons gekozen moment.
Met vriendelijke groeten,
Monique Hoogvliet
Huh? Dat klinkt net alsof ze ons idee jattenquote:
Jaquote:Op maandag 10 augustus 2009 16:45 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Huh? Dat klinkt net alsof ze ons idee jatten
of lees ik het verkeerd?
quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:00 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Jaja spuit elf, maar ik lees hier niet dagelijks mee...
Wat gaat primeval doen dan?
quote:Geachte mevrouw Qwea,
Zoals beloofd zou ik nog even terugkomen op uw verzoek om uw asielactie te ondersteunen met sponsoring en/of producten.
Hierop kan ik u als volgt berichten:
Wij zullen géén ondersteuning geven aan deze actie, maar daarentegen nemen wij het doel, de Stichting Dierenthuis, wèl op in een nieuw plan dat wij momenteel aan het ontwikkelen zijn. Daarbij zullen verschillende (dieren-)doelen in aanmerking komen voor financiële ondersteuning door onze klanten en afnemers, waaronder deze stichting dus.
Ervan uitgaande dat het uw uiteindelijke doelstelling is dat onder andere deze stichting, maar ook andere goede (dieren-)doelen, door bedrijven als het onze ondersteund gaan worden, vertrouw ik erop dat wij, ondanks onze afwijzing op uw eigen activiteit, toch tegemoet zullen kunnen komen aan uw wensen!
Ik dank u hartelijk voor het onder onze aandacht brengen van de Stichting Dierenthuis en ik wens u veel succes met uw asielactie.
Met vriendelijke groeten,
PrimeVal bv
Monique Hoogvliet
Nu welquote:Op maandag 10 augustus 2009 17:40 schreef zoeperzazke het volgende:
Ik sta trouwens nog niet in de OP of wel?
Echt niet????quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:40 schreef zoeperzazke het volgende:
Ik sta trouwens nog niet in de OP of wel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |