Ok. Dan heb ik a.s. dinsdag geen gesprek met personeelszaken.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 21:12 schreef karr-1 het volgende:
DRA is een enorm grote fantast met hilarische topics, die natuurlijk geen enkele basis van waarheid hebben.
Dat schept natuurlijk ook hoge verwachtingen bij hen die je gemakkelijk je kop kan kosten als je ze niet waar kan maken. Als ze je letterlijk binnen willen kopen, doen ze dat net zo gemakkelijk met een vervanger na je proeftijd..quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 21:58 schreef DRA het volgende:
[..]
Dank je wel. Dan ga ik gewoon volgende week naar de HRM van de andere organisatie en lekker veel eisen.
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 10:17 schreef DRA het volgende:
[..]
Ok. Dan heb ik a.s. dinsdag geen gesprek met personeelszaken.
Waarschijnlijk dat ie een fictieve baan tegen een fictief salaris krijgt.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 20:18 schreef _Arthur het volgende:
Nou, ben benieuwd wat het fictieve antwoord van de fictieve HR van je fictieve werkgever is!
Lelijke mag ook zelfsquote:Op donderdag 13 augustus 2009 20:23 schreef Basp1 het volgende:
Kun je een foto maken van een lekkere HR snol anders geloof ik het niet.
Succes morgenquote:Op donderdag 13 augustus 2009 10:17 schreef DRA het volgende:
[..]
Ok. Dan heb ik a.s. dinsdag geen gesprek met personeelszaken.
Ze hebben DRA in quarantaine gezet denk ik.....quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:55 schreef Deamobile het volgende:
Vraag me ook wel af wat HRM bij jullie gedaan heeft ivm preventie van de Mexicano griep
Je hoort er niets meer van iigquote:Op woensdag 19 augustus 2009 08:10 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ze hebben DRA in quarantaine gezet denk ik.....
.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 09:42 schreef Deamobile het volgende:
[..]
Je hoort er niets meer van iig
Gelukkig wel ja, anders zag het er slecht uit voor de wereld. Mensen met jou instelling moeten we niet teveel hebben.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:09 schreef DRA het volgende: mensen zoals ik zijn moeilijk te vinden.
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:09 schreef DRA het volgende:
... en mensen zoals ik zijn moeilijk te vinden.
De slechtste grap tot nu toequote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:09 schreef DRA het volgende:
... en mensen zoals ik zijn moeilijk te vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |