Ik krijg 2 opties: get micromedia flash en continue to gallery.quote:Op zondag 9 augustus 2009 15:44 schreef MissBliss het volgende:
Even een vraagje: als jullie op mijn website naar portfolio > kinderen gaan, zien jullie dan een gallery of krijgen jullie de vraag Macromedia Flash te installeren?
Ok, ja dat krijg ik ook, raaaaaaaaarrquote:Op zondag 9 augustus 2009 @ 15:45 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik krijg 2 opties: get micromedia flash en continue to gallery.
Go Fritz!quote:Op zondag 9 augustus 2009 17:54 schreef ElisaB het volgende:
Fritz is wel content geloof ik; hij doet alles wat ie moet doen
Wat denk je, zouden zijn oogjes blauw blijven?
Ik denk het eigenlijk ook. Volgens de DA zou ie zo'n 9-10 weken oud moeten zijn. Ik dacht dat de ogen dan al aan het verkleuren waren.quote:Op zondag 9 augustus 2009 17:57 schreef Cat22 het volgende:
Go Fritz!
Ik denk het stiekum van wel. Ze zijn nu nog zo helderblauw, normaal zie je al wat verkleuring. Ik ken een volwassen kruising Siamees, die lijkt erg op Fritz en heeft net zulke staalblauwe ogen.
Hij ziet er nog een beetje vreemd uit: alsof ie een beetje smoezelig is. Maar dat is gewoon zijn tekening; hij heeft een hele vreemde vaalachtig grijz / bruine tekening. Maar verder is ie vooral erg lief en dapper. Een toppertje!quote:Op zondag 9 augustus 2009 17:58 schreef MissBliss het volgende:
Mooierd hoor, die Fritz!
Oh wat een mooitjequote:Op zondag 9 augustus 2009 17:51 schreef ElisaB het volgende:
Fritz is tevoorschijn gekomen:
[ afbeelding ]
Mijn website doet ook raar en net gaf de virusscanner zelfs een viruswaarschuwing. Galley is stuk, voorkant is stuk, zou ik ook gehackt zijn ofzo?quote:
Whehehehequote:Op zondag 9 augustus 2009 22:28 schreef oh-oh het volgende:Ik denk zet ff je marktkraampje online en dan ff kijken en tukken, maar ik geloof dat ik nog lang niet kan gaan tukken
Ohoh en Coco, props!quote:Op zondag 9 augustus 2009 22:28 schreef oh-oh het volgende:
Ik denk zet ff je marktkraampje online en dan ff kijken en tukken, maar ik geloof dat ik nog lang niet kan gaan tukken
Pas maar op dat je niet ten onder gaat aan je succes oh-oh.quote:
Ik gooide de mijne straks online en moest weg. Toen ik thuis kwam stond me een aardige verassing te wachten. Superquote:Op zondag 9 augustus 2009 22:28 schreef oh-oh het volgende:Ik denk zet ff je marktkraampje online en dan ff kijken en tukken, maar ik geloof dat ik nog lang niet kan gaan tukken
Aaah cutequote:Op zondag 9 augustus 2009 22:33 schreef Rewimo het volgende:
Fritz is een beetje een jonge GuusAlleen is Guus crèmepoint
Guus had vanmorgen trouwens een vogeltje te pakkenGuus gevangen, in huis gezet en vogeltje voorzichtig in vogelhuisje gezet. Hij leek niet stuk en inderdaad, na een tijdje bleek dat ie het nog deed en is ie weggevlogen
quote:Op zondag 9 augustus 2009 22:40 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik gooide de mijne straks online en moest weg. Toen ik thuis kwam stond me een aardige verassing te wachten. Super
Zit hij bij pcextreme??quote:
U riep?quote:Op zondag 9 augustus 2009 22:37 schreef Ingetje79 het volgende:
Nieuws over Guus dient te worden voorzien van duidelijke en schattige foto's van eerdergenoemde kat
Ja, ik ben niet de enige die er last van heeft, schrale troostquote:Op maandag 10 augustus 2009 @ 12:09 schreef Ynske het volgende:
balen Miss, k hoor dat steeds vaker de laatste tijd
hier nog altijd moe van de meet gister die uitliep tot een etentje
Ooh boy, jij ook al? Nee, hij zit niet bij die host... maar kijk ff hier.quote:Op maandag 10 augustus 2009 00:58 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Zit hij bij pcextreme??
Ik heb dus ook al heel de dag problemen met mijn site en ik zie net dat er gewoon iets in de broncode is aangepastIk heb het niet gedaan, dus dat moet ook gehackt zijn!
quote:Op maandag 13 juli 2009 20:46 schreef Riparius het volgende:
[..]
Kijk ook even of je site al op de zwarte lijst staat van Google. Gaat het eenvoudigst als je een site bezoekt met FireFox, je krijgt dan in plaats van de site in kwestie een rood waarschuwingsscherm te zien.
De laatste tijd zijn er veel besmette websites gesignaleerd. Dat werkt als volgt:
1. Iemand bezoekt een (bonafide) reeds besmette website, die de computer van de bezoeker infecteert.
2. Een stukje malware op de zojuist besmette computer gaat op zoek naar FTP inloggegevens. Worden deze gevonden, dan worden ze doorgegeven aan de maker (c.q. verspreider) van de malware.
3. De maker c.q. verspreider van de malware gebruikt de buitgemaakte inloggegevens om de betreffende websites aan te passen c.q. te infecteren met een stukje obfuscated javascript o.i.d.
4. Nietsvermoedende bezoekers blijven de voorheen als betrouwbaar bekend staande site bezoeken, waardoor ook hún computers worden geïnfecteerd.
5. Ga terug naar stap 1 om te lezen wat er nu weer met deze computers gebeurt ...
Op deze manier ontstaat dus een soort sneeuwbaleffect. Je moet in ieder geval de computer(s) die je hebt gebruikt voor het updaten van je site onderzoeken op malware, tenminste één hiervan is besmet. Je moet natuurlijk ook meteen het FTP wachtwoord dat je gebruikt om je site te updaten wijzigen, want je inloggegevens zijn immers gestolen. En je moet alle pagina's van je site nakijken. Als je al op de zwarte lijst van Google terecht bent gekomen, dan kun je na het opschonen een verzoek indienen om je site opnieuw te laten scannen. Wordt de site dan clean bevonden, dan wordt deze weer van de zwarte lijst gehaald.
Plak het stukje eens hier aub wat ze hebben aangepast in jouw broncode ?quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:33 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, ik ben niet de enige die er last van heeft, schrale troost
Nu aan het virusscannen enzo
Dat soort meets zijn leuk
[n00b] Mijn website doet raar.quote:Op maandag 10 augustus 2009 @ 12:44 schreef Qwea het volgende:
[..]
Plak het stukje eens hier aub wat ze hebben aangepast in jouw broncode ?
Ooh, en log je op meerdere pc's in naar je ftp? Want er staat dus zeer waarschijnlijk een virus op 1 van je pc's.. wat je ftp gegevens jat. Je moet dus zorgen dat je dat virus vindt. En vanaf je computer die schoon is, gelijk je ftp wachtwoord veranderen
Dan zal dat dat virus zijn geweest. Weet je misschien nog ongeveer hoe die heet? En idd, je back up terug zetten, en je ww veranderen.quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:48 schreef MissBliss het volgende:
[..]
[n00b] Mijn website doet raar.
Hier staat de code.
Heb net gevirusscand, maar niks gevonden, gisteren wel 1 virus verwijderd. Ik log maar vanaf 1 pc in, dus er is maar 1 pc geinfecteerd.
Straks maar eens proberen de boel opnieuw te uploaden en ww te veranderen en maar hopen dat het dan weg is
Jezus, wie verzint nou zoietsquote:Op maandag 10 augustus 2009 @ 12:50 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dan zal dat dat virus zijn geweest. Weet je misschien nog ongeveer hoe die heet? En idd, je back up terug zetten, en je ww veranderen.
Het is echt een virus wat de ftp gegevens jat, en dat doorstuurt, en dan dmv een script wordt je website aangepast. Mét proxy's. Er is bij MM 825x gisteren ingelogd
Kun je eventueel in een log ofzo terug kijken? Het zou het voor mij iets makkelijker maken om de besmette pc te vinden. Mooi kut als het de pc om MM zn werk is... aangezien daar ook allemaal ftp gegevens van klanten instaanquote:Op maandag 10 augustus 2009 13:09 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Jezus, wie verzint nou zoiets
Ik weet de naam nietIk zat niet achter de pc, het was iig een trojan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |