Voetbal International #38: Huppie, Huppie, Huppiequote:Talkshow VI voortaan twee keer per week bij RTL 7
De talkshow Voetbal International van RTL 7 is voortaan ook op vrijdagavond te zien. Dat heeft RTL vandaag laten weten. VI gaat hiermee naar twee uitzendingen per week. “Op maandag wordt zoals vanouds teruggeblikt op het afgelopen speelweekend en in de nieuwe editie op vrijdagavond zullen de wedstrijden in de verschillende competities worden voor- beschouwd“, legt een zegsman van RTL uit. “Nieuw het komend seizoen is dat het publiek weer terug is bij de sfeervolle voetbaltalkshow.“
De tweede editie van VI op vrijdag is onderdeel van de nieuwe ‘voetbalvrijdagavond’ op RTL 7. “De tweede voetbalzender van Nederland begint gedurende het komende seizoen elke voetbalvrijdagavond met een live-wedstrijd uit de Jupiler League, gevolgd door een vrijdaguitzending van VI en daarna de samenvattingen van de overige gespeelde wedstrijden uit de Jupiler League.”
Peter Lubbers, programmadirecteur van RTL 7: “RTL 7 richt zich op mannen en dan is sport en met name voetbal een belangrijk thema. Elk weekend richten vele mannen hun vizier op de voetbalvelden en met de Jupiler League en ‘VI’ kunnen zij hieraan voorafgaand uitgebreid warmlopen bij RTL 7.”
De hoofd- en naamgevende sponsor, Jupiler, Eyeworks Sport en de clubs werken nauw samen met de Coöperatie Eerste Divisie (CED) om de belevenis rond de Jupiler League op vrijdagavond naar een hoger plan te tillen. Patrick Brand, directeur van de CED is erg blij met dit besluit: “Het is een duidelijke stap vooruit voor de Jupiler League, passend binnen de strategie tot verdere professionalisering en het genereren van meer bereik en exposure voor onze clubs.”
Ook Eyeworks Sport is content met de uitbreiding van voetbalprogrammering door RTL 7. Directeur Will Moerer vertelt: “VI op de vrijdagavond, vooruitblikkend op het voetbalweekeind, heeft absoluut een toegevoegde waarde. De live wedstrijd zal vanzelfsprekend met meer camera’s worden gedaan dan voorheen, zodat ook dat de wijze waarop de Jupiler League in beeld wordt gebracht een positieve impuls geeft.”
Tenslotte kijkt ook presentator van VI Wilfred Genee uit naar het komende seizoen: “Live voetbal en ‘VI’ op de vrijdagavond, beter kun je je weekend niet beginnen.”
Op vrijdag 7 augustus is de eerste voetbalvrijdagavond bij RTL 7.
dacht ik ook, maar het vervolg staat bij rtlgemistquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 12:54 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Helaas staat die aflevering er niet helemaal kompleet op.
Vond net dit bij de faq:quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:18 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Inderdaad. Volgens mij een foutje. Irritant, want ik dacht gisteren na thuiskomst lekker effe naar mr. Bigstar luisteren, maar dat viel dus tegen. Je kunt het ook nergens melden. Bij 'contact' heb je alleen de routebeschijving naar het RTL-pand en het mediapark. En om dit nu persoonlijk te gaan melden gaat me ook wat ver....
hij staat er wel, zie mijn post bovenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:24 schreef Ad_rem het volgende:
Laatste post vorige topic:
[..]
Vond net dit bij de faq:
"Mailformulier
Wij beantwoorden alleen vragen waarvan het antwoord niet onder één van de buttons hierboven vermeld staat. Formuleer uw vraag zo helder mogelijk en we proberen deze dan zo snel mogelijk per mail af te handelen."
Vul ik wel even in danDat ze dat ook niet even snel nakijken voordat ze het online gooien.
Oh oke, had je post nog niet gezien.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:25 schreef ASroma het volgende:
[..]
hij staat er wel, zie mijn post boven
Preciesquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:31 schreef dddour het volgende:
sowieso Genee > Van Gelder
[ afbeelding ]
Wat nou precies. Ik kijk vrijwel geen Studio Voetbal meer omdat Ajax nog maar sporadisch aan bod komt in hun show.quote:
Nou; ik schreef niet dát ze komt, maar dat het me wel wat lijkt als ze komt.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:49 schreef DrDentz het volgende:
Is toch een grapje van Veerboot?
Je had zeker niet door dat hij dat ironisch bedoeldequote:Op zaterdag 8 augustus 2009 14:42 schreef thewishmaster het volgende:
Toen Knevel aan het begin vroeg of een wedstrijd 90 minuten duurde wist ik genoeg.
Hij bedoelde dat van Randers zeker ook ironischquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 14:59 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Je had zeker niet door dat hij dat ironisch bedoelde?
Nee, maar die opmerking over de 90 minuten wel.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 15:00 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Hij bedoelde dat van Randers zeker ook ironisch.
zeker geen kenner.. niet meer dan jij en ik.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 15:04 schreef thewishmaster het volgende:
Hij kwam echt over als een voetbalkenner, alleen wel eentje die de wedstrijden op zondag niet ziet.
vond het wel leuk... maar hij weet natuurlijk niks van voetbalquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 15:09 schreef -J-D- het volgende:
Vond het erg tegenvallen met Knevel als gast.
Ben een van de weinige volgens mij
Van der Gijpquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 15:06 schreef koemleit het volgende:
Gijp is echt een baas.. Je hoort aan het begin van een zin al dat er een bazenopmerking komt.
Die man is geniaalquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 15:06 schreef koemleit het volgende:
Gijp is echt een baas.. Je hoort aan het begin van een zin al dat er een bazenopmerking komt.
quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:31 schreef dddour het volgende:
sowieso Genee > Van Gelder
[ afbeelding ]
Ja, echt hé?quote:Op maandag 10 augustus 2009 04:00 schreef Chain_Reaction het volgende:
Bij Fc Utrecht - Willem 2 was er wel een lekker Van der Gijp-momentje.. Toen die linkshalf ofzo van Willem 2 struikelde en met z'n knie de bal over de zijlijn tikte.. Ik hoop dat hij dat moment uitkiest en er een mooi verhaal bij heeft.![]()
Heb je dat filmpje weleens gezien toen hij die struikelende Schot liet zien tegen het Nederlands elftal?.. Wat een baas die Rene.quote:
Ik ken het ja.. Over die Schotten en de hoeren en het Riaggquote:Op maandag 10 augustus 2009 05:12 schreef Elvislives het volgende:
Hier de langere versie met geniale opmerkingen van 1:30
"Er kwam alleen nog maar schuim uit"
Dat houdt het een beetje levendig. We kunnen elke zondag zien in Studio Voetbal waar het toe leidt als je mensen als Waterreus, Kraay Senior enz. aan tafel zet..quote:Op maandag 10 augustus 2009 05:42 schreef Crook3rs het volgende:
Van mij hoeft die van der Gijp niet elke week te komen. Dat commerciele bashen over alles waar mee te lachen valt hoef ik niet elke aflevering te zien,
Geniaal jaquote:Op maandag 10 augustus 2009 05:13 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Ik ken het ja.. Over die Schotten en de hoeren en het Riagg
Toen ik die voor het eerste hoorde kwam ik niet meer bij.quote:Op maandag 10 augustus 2009 05:12 schreef Elvislives het volgende:
Hier de langere versie met geniale opmerkingen van 1:30
"Er kwam alleen nog maar schuim uit"
Dries Mertens.quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:41 schreef Bevin het volgende:
Wie zal de Gillette speler van de week zijn?
Vrijdag was er nog een vreselijke gast.quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:10 schreef Irritatie100 het volgende:
Toen er gasten kwamen was het pas echt een goed programma, jammer dat ze dat niet meer doen. Maar het blijft vermakelijk hoor.
Niet gezien, vanavond begint het VI-seizoen weer voor mijquote:Op maandag 10 augustus 2009 17:14 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Vrijdag was er nog een vreselijke gast.
Al heeft Suarez drie keer gescoord en Honda ook 2 keerquote:Op maandag 10 augustus 2009 17:01 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Dries Mertens.
Al heeft Björn Vleminckx van Nec 2x gescoord.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |