Zie hier het probleem.quote:
Ik denk niet dat mijn instructeur het op prijs stelt als zijn wagen deze week wéér in de prak wordt gereden, dat is eergisteren namelijk al bij een andere leerling gebeurd. Die trok bij een stoplicht te langzaam op, en de man achter hem, in een BMW X5, trapte vol op het gas omdat hij iets op de bijirijdersstoel aan het lezen wasquote:
Juist niet, dan weet je gewoon dat alles volgens de regeltjes gaatquote:
Ja dat had ik van de week...mn EERSTE rijles nota bene...op n normale, smalle 50-weg...en ik had nog niet zo veul overzicht over de weg (vooral de rechterhelft van de auto hield ik niet in de gatenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 08:45 schreef wikwakka2 het volgende:
En dan bedoel ik met name bumperklevers, wat een irritante mensen zijn dat zeg. Ik weet niet of ze het nou expres doen omdat ik in een leswagen rijd, maar ik houd me gewoon perfect aan de maximumsnelheid, en toch zijn er nog klojo's die het leuk vinden om mij al bumperklevend, 15 minuten lang te achtervolgen.
Anders zoeken dat soort mensen even iets leukers te doen met hun leven, in plaats van het leven van een lerend bestuurder moeilijker te maken.
Drukken nog welquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:44 schreef Paul het volgende:
Bumperkleven is soms nodig om diegene voor je even naar rechts te drukken
GOTVERARK,quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 10:01 schreef Jarzwork het volgende:
slecht idd, maar vergeet niet dat snelheidsmeters een behoorlijke afwijking kunnen hebben.... op de teller van je achterbuurman reed je misschien 20...
daarnaast is iets over de limiet rijden is vaak wel zo fijn voor de doorstroming, is iets psychologisch denk ik...
10 km/u afwijking? Serieus?quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 10:02 schreef fullmetal het volgende:
Het is vaak dat snelheidsmeters van auto's niet kloppen, BMW's hebben zelfs afwijking vabn 10 km/u. Op 120km/u is dat tolereerbaar, maar op 30km/u deken ze dat je z'n tokkie bent welke heulemau milieubewust bent.
lolquote:GOTVERARK, you read my mind?
heb eens met een VW Bora en een 205 achter elkaar aangereden.... ik reed in de 205 ruim over de 100, in de Bora was dat iets over de 90...quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |