En dat wil ik ook wetenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 08:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wow, XM! Hoe eet je tegenwoordig en hoe voel je je?
Nu snap ik er al helemaal niets meer van.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 08:58 schreef cyclechick het volgende:
en ik vraag me ook af wat dat voor foto was, en hoezo dit nu ter sprake komt terwijl iemand hier al heel lang niet meer rondloopt?
Ja, mij wel. Ben nu wel benieuwd welke foto het was. Of het van de Slankmeet was en wie de anderen waren die erop stonden (ook Slankies als ik het goed begrijp...). Foto van een puppelmeet ofzo?quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:15 schreef Miss_S het volgende:
Voor diegene die het niet snappen hebben die al op de smileys van merel gedrukt? Dan is het toch wel duidelijk lijkt me
Ah, toch van de Slankmeet dus. Maar hoe komen die foto's bij vreemdelingen terecht vraag ik me dan afquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:18 schreef Merel het volgende:
Volgens mij hebben mijn smilies niet zo veel met het nachtelijk gebral van PF te maken hoorIn het topic waar je terechtkomt als je op die smilies klikt stond een foto van de meeting in Utrecht, met SHE erop en twee andere slankies. Vond ik niet zo netjes.
Veel plezierquote:Goeiemorgen trouwens! Vandaag naar de Efteling, dus ik geloof niet dat het zin heeft om een lijstje te plannen.
Ah, ik wist niet dat die klikbaar waren.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:15 schreef Miss_S het volgende:
Voor diegene die het niet snappen hebben die al op de smileys van merel gedrukt? Dan is het toch wel duidelijk lijkt me
Daarom staat er een blauw vierkantje omheenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ah, ik wist niet dat die klikbaar waren.
Nee was uiteraard niet tegen jou!quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:18 schreef Merel het volgende:
Volgens mij hebben mijn smilies niet zo veel met het nachtelijk gebral van PF te maken hoorIn het topic waar je terechtkomt als je op die smilies klikt stond een foto van de meeting in Utrecht, met SHE erop en twee andere slankies. Vond ik niet zo netjes.
Goeiemorgen trouwens! Vandaag naar de Efteling, dus ik geloof niet dat het zin heeft om een lijstje te plannen.
Afgelopen 2 weken lowcarb en dat was kutquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 08:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wow, XM! Hoe eet je tegenwoordig en hoe voel je je?
Maar wel effectief blijkbaar! Nu kijken of je langzaamaan een regime kunt ontwikkelen waarbij jij je prettig én dat ook voor jou werkt. Maar het klinkt in ieder geval alsof je stapje voor stapje de goede kant op gaatquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
Afgelopen 2 weken lowcarb en dat was kut.
Of je hebt een mac en je ziet geen vierkantjesquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:20 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Daarom staat er een blauw vierkantje omheen![]()
.
Ik heb een mac en ik zie wel vierkantjesquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:29 schreef zwahiel het volgende:
[..]
Of je hebt een mac en je ziet geen vierkantjes
Snapte d'r ook al niks van.
Anyhow, mensen succes hiero ik ga!
ik zie niksquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:31 schreef P.F het volgende:
[..]
Ik heb een mac en ik zie wel vierkantjes!
Wat moet je daar doen?quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:35 schreef kwakveense het volgende:
goedemorgen! wat een nare fototplukkers... brrrr... maar je was wel schattig aan het verdedigen met je dronken hoofde PF
ik ga douchen en anderhalf uur de trein in naar f*kking Anna Palowna
doeiii
O het is een ander topic!quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:29 schreef Miss_S het volgende:
Laatste spam I promise: [TK] Zomerse kleding (S/M/L) 2.50 euro excl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |