en dan heb je die prachtige versie van mij nogquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 16:24 schreef huuphuup het volgende:
[..]
en versie 87-b dan?![]()
[..]
B. en ik zijn ontzettend blij met het resultaatkudo's voor jou
![]()
juhp dat wist ikquote:Op maandag 31 augustus 2009 10:29 schreef Ssserpente het volgende:
KD, wij zijn alvast naar een drukkerij geweest. Daar hebben we een hele map met allemaal verschillende soorten papier meegekregen om uit te kiezen. Drukker vertelde er wel bij dat het drukwerk minder mooi wordt naarmate het papier grover wordt. Vooral bij foto's.
Hm, dat wordt een rondje bellen dan!quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:31 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
juhp dat wist ikmaar welke drukkerij? de drukkerij waar ik werkte deed dat namelijk niet
jippie! ik ben zo benieuwd naar je kaartje...quote:Op maandag 21 september 2009 20:00 schreef RockabeIIa het volgende:
Vandaag de proefdruk goedgekeurd.
En poppejans, om je 'vraag' uit Z&G te beantwoorden, nee dit keer heb ik het zelf ontworpen
Oh, dat is dan helemaal extra leuk en bijzonder, jammer dat je hem niet effe laat zienquote:Op maandag 21 september 2009 20:00 schreef RockabeIIa het volgende:
Vandaag de proefdruk goedgekeurd.
En poppejans, om je 'vraag' uit Z&G te beantwoorden, nee dit keer heb ik het zelf ontworpen
Hehe.quote:Op dinsdag 22 september 2009 00:14 schreef bixister het volgende:
zit er een konijntje in rocka? (nee niet in je buik bedoel ik!)
Had je al verteld waar je dat kaartje laat drukken? Ik had zelf voor www.geboortepost.nl gekozen, maar het lettertype van de adressen op de envelop staat me tegen.quote:Op woensdag 23 september 2009 15:01 schreef Poppejans het volgende:
Hier kwam vandaag de proefdruk binnen, echt helemaal naar onze wens is de kaart geworden![]()
![]()
![]()
![]()
Maak ook maar meteen gebruik van de handige service dat zij de kaarten ook versturen, scheelt toch weer enorm enveloppen schrijven!
Ik heb het ook van geboortepost!quote:Op dinsdag 29 september 2009 16:05 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Had je al verteld waar je dat kaartje laat drukken? Ik had zelf voor www.geboortepost.nl gekozen, maar het lettertype van de adressen op de envelop staat me tegen.Ook vind ik het stom dat achterop het kaartje de URL van geboortepost staat.
En wat is dan de complete naam? Mag ook via PM!quote:Op dinsdag 29 september 2009 16:53 schreef RockabeIIa het volgende:
We hebben net contact gehad met de drukker en morgenmiddag worden ze gedrukt, onze kaartjes (we waren vanochtend pas uit de complete naam voor onze zoon en de aangifte is ook pas gedaan dus vandaar eienlijk stiekemlijks een beetje).
Staat bij jou ook de URL achterop het kaartje? Ik moet nog even mailen om te vragen of dat alleen bij de proefdruk zo is. En welk papier ga je kiezen?quote:Op dinsdag 29 september 2009 16:50 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik heb het ook van geboortepost!
Haha een lettertype op de enveloppen maakt me echt geen zak uit, was inderdaad wel beetje typisch nu je het zegt, maar ik vind het echt heerlijke service dat zij de kaarten ook meteen versturen! En best wel goedkoop zijn!
Maar v de goedkoopheid hebben we het niet alleen gedaan hoor, een mooi kaartje vonden we zeer belangrijk en hij is echt helemaal geworden zoals de bedoeling was.
Dank voor de tip! Ga ik ook even checken.quote:Op dinsdag 29 september 2009 16:26 schreef bixister het volgende:
claudia, volgens mij was 't poobies waar poppedein haar kaartje gemaakt heeft.
(idioot wat een mens zoal onthoudt...)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |