quote:Op dinsdag 8 september 2009 15:13 schreef Iblis het volgende:
[..]
Het is gewoon echt niet zo dat je de volledige editie van een gesproken boek zou mogen verspreiden zonder toestemming van de rechthebbende.
quote:Maar ik ben benieuwd waar je mee op de proppen komt.
quote:Op dinsdag 8 september 2009 23:14 schreef Dragorius het volgende:
op 1 voorwaarde > als dit voortaan via BNW feedback mag lopen heren Oversight en MediaNu moeten we niet alleen splitsen maar ook nog eens bezemen..en ik voel me al beroerd
Maar prima, die 2 dingen gaan erin komencomplimenten voor het werk dat jullie erin steken.
quote:Op dinsdag 8 september 2009 23:19 schreef Dragorius het volgende:
Je snapt wel dat je nu ter compensatie extra gemene mineralen in je aardappels krijgt deze maand he?![]()
quote:Even geduld nog, dan gaan we wat moois van die topics maken
Alsjeblieft:quote:Op donderdag 10 september 2009 08:33 schreef Dragorius het volgende:
Slowchatten/onzin mag elders
Tenzij jij weet hoe ik die Youtube-URL normaal krijg..als ik hem aanpas naar [ url ] dan verandert ie hem automatisch naar [ youtube ]
quote:
quote:M.b.t. je president-topic > hij pakt mijn edit op een of andere manier niet...dus ik moet even "elders" vragen hoe dit op te lossen.
Tenzij jij weet hoe ik die Youtube-URL normaal krijg..als ik hem aanpas naar [ url ] dan verandert ie hem automatisch naar [ youtube ]
Je kunt:quote:Op donderdag 10 september 2009 08:55 schreef Oversight het volgende:
Ik heb die #$%@^# [youtoeb] linkjes al op verschillende manieren geprobeerd te wijzigen..
1 |
1 |
quote:Op donderdag 10 september 2009 08:58 schreef Iblis het volgende:
[..]
Je kunt:
[ code verwijderd ]
Vervangen door:
[ code verwijderd ]
Dus de ‘w’ van watch door %77 dat is genoeg om het script het niet te laten detecteren als YouTube link, maar %77 is gewoon een andere manier om ‘w’ te schrijven in een URL (d.w.z. alles na de domeinnaam).
quote:Op donderdag 10 september 2009 08:58 schreef Iblis het volgende:
[..]
Je kunt:
[ code verwijderd ]
Vervangen door:
[ code verwijderd ]
Dus de ‘w’ van watch door %77 dat is genoeg om het script het niet te laten detecteren als YouTube link, maar %77 is gewoon een andere manier om ‘w’ te schrijven in een URL (d.w.z. alles na de domeinnaam).
Mag deze complete discussie naar feedback verplaatst worden. Bedankt.quote:Op donderdag 10 september 2009 14:31 schreef ToT het volgende:
Mee eens. We zijn naar alternatieve mogelijkheden voor dit topic aan het kijken aangezien de conspracies hier uitblijven.
Dat lijkt mij inderdaad ook het bestequote:Op donderdag 10 september 2009 16:13 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Mag deze complete discussie naar feedback verplaatst worden. Bedankt.
sorry hoor, maar het is ook simpelweg een slecht BNW topic. Sterker nog, het heeft niks met ook maar een complot te maken. Dit lijkt mij meer iets voor cultuur & historie of travel.quote:En sorry hoor, maar omdat jullie niet de moeite doen dit topic goed door te lezen, en al een conclusie trekken voordat het topic degelijk op gang is. Jullie dan ook nog eens op deze manier het topic compleet om zeep helpen.
Beter nog: maak een goede BNW topic en er is niks aan de handquote:Geduld is een schone zaak, en het is niet mijn probleem dat er geen drol te doen is in BNW. Ga dan niet met z'n tweetjes alle posts/topics afkraken die hier gezet worden als je het verhaal nog niet slapt en je die mod krachten toch wel moet gebruiken.
Aan jou de taak als je een topic maakt om het een BNW topic te maken, en niet de users te laten "vissen" naar wat mss het "complot" kan zijn. Neem dan een voorbeeld aan de rest in de topic lijst. Stuk voor stuk waardige BNW topics, hoe dan ook.quote:Nogmaals bedankt.
Het frappantste is overigens dat ik continue verteld krijg dat ik discussies als deze in feedback moet plaatsen, en jullie samen dit hele topic verneuken op deze manier? Daarbij is er nog niet veel met mijn e-book topic gebeurt of wel, daar zijn 2 dagen geleden plannen voor gemaakt? Kennelijk hebben jullie wel wat beters te doen, zoals users die hun best doen lastigvallen met onwetendheid.
Het wordt met rust gelaten, maar gaat naar een subforum waar het beter tot zijn recht komt. historie en cultuur wellicht.quote:Ga daar eens wat aan doen, en laat mijn eskimo topic met rust.
Ben jij een mod hier? Nee?quote:
Jij wel dan? Ook niet en dus kun je me niet het zwijgen opleggen alsof je uberhaupt macht hebtquote:Op donderdag 10 september 2009 16:22 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Ben jij een mod hier? Nee?
Je zet alleen jezelf voor lul, dmv te doen alsof ik honing aan mijn kont heb. En me waar dan ook een hak probeert te zetten, waarmee je telkens weer door de mand valt. Je oprechtheid is in het geding.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:23 schreef Michielos het volgende:
[..]
Jij wel dan? Ook niet en dus kun je me niet het zwijgen opleggen alsof je uberhaupt macht hebt![]()
Ik zet mezelf niet voor lul. En mijn oprechtheid is op een forum zeer zeker niet in het geding. Hier ben ik ook absoluut niet bang voorquote:Op donderdag 10 september 2009 16:30 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Je zet alleen jezelf voor lul, dmv te doen alsof ik honing aan mijn kont heb. En me waar dan ook een hak probeert te zetten, waarmee je telkens weer door de mand valt. Je oprechtheid is in het geding.
Overal waar ik in discussie ben, probeer jij de stoelpoten onder mijn stoel weg te zagen dmv lompe ondoordachte opmerkingen. Oftewel verdedig je maar ofzo. Je bewijst mijn punt toch wel.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:32 schreef Michielos het volgende:
[..]
Ik zet mezelf niet voor lul. En mijn oprechtheid is op een forum zeer zeker niet in het geding. Hier ben ik ook absoluut niet bang voor
Onzinquote:Op donderdag 10 september 2009 16:33 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Overal waar ik in discussie ben, probeer jij de stoelpoten onder mijn stoel weg te zagen dmv lompe ondoordachte opmerkingen. Oftewel verdedig je maar ofzo. Je bewijst mijn punt toch wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |