Nee drie weken is ook wel erg kort.quote:Op maandag 31 augustus 2009 08:40 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dank hiervoor, had nog niet de tijd gehad om te zien dat deze vol zat.
Waarvan twee weken vakantie. Hmm...quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:02 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Nee drie weken is ook wel erg kort.
En nu wil je een medaille?quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:08 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Waarvan twee weken vakantie. Hmm...
FLU heeft m.b.t. de aandacht voor het vaccin-complot en het Big Pharma gedeelte flink wat wind uit de zeilen van BNW genomen bijvoorbeeld.
Even voor jouw beeldvorming (hoewel dit al eerder besproken is maar goed, dat terzijde) op dit moment ben ik nog bezig om een OP te maken voor een topic over Internet als medium en waarom dat een aantal NWO-gerelateerde zaken in een ander daglicht stelt.
Nee het niet openen van topics noem ik als voorbeeld. Als een zichtbaar gevolg van het aanstellen van mods die eigenlijk geen klap om de onderwerpen geven en het dus ook niet bijhouden.quote:Wil je dat er een target wordt gehangen aan het aantal topics/posts per mod? laten we die discussie maar rusten...
Doe eens even normaal zeg.quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:32 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
En nu wil je een medaille?
Het klinkt trouwens als typisch debunkmateriaal. Dat spitst zich meestal toe op wat "gelovers" zou drijven en waarom zij het fout zien. En ondertussen de users hier verwijten dat ze aan het evangeliseren zijn... right.
Als je daadwerkelijk zo geinteresseerd bent in mijn postgeschiedenis dan weet je ook waarom ik eerst veel in KLB postte. Ik heb trouwens nooit zelf actief gevraagd mod te worden op BNW dus die opmerking slaat eigenlijk als een tang op een varken.quote:Nee het niet openen van topics noem ik als voorbeeld. Als een zichtbaar gevolg van het aanstellen van mods die eigenlijk geen klap om de onderwerpen geven en het dus ook niet bijhouden.
Waarom ga je KLB niet modden als je zo graag wilt? Daar ligt je hart aan je postgeschiedenis te zien. Dan had men BNW aan een user kunnen geven die er een bewezen interesse in heeft.
Tsja, wel in Feedback een zegje doen (mag altijd natuurlijk) maar zelf ook de afgelopen tijd niks "bijdragen" in welke zin dan ook op BNW. Stuurlui > wal (en ja ik ken de voorgeschiedenis en niets dan lof daarvoor verderquote:@Exoteria, wees maar niet bang meis, ik was geenzins van plan te blijven
Goed maar het is wel de kern van de zaak. Waarom zet men jou en teamlead op dit forum? Dat is een vrij legitieme vraag. En nee ik kom hier nauwelijks meer maar teruglezend waren er een hoop regulars die hier wel dagelijks komen die deze vraag stelden. Het is imo vrij normaal dat zij zich gepasseerd voelen.quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:39 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Als je daadwerkelijk zo geinteresseerd bent in mijn postgeschiedenis dan weet je ook waarom ik eerst veel in KLB postte. Ik heb trouwens nooit zelf actief gevraagd mod te worden op BNW dus die opmerking slaat eigenlijk als een tang op een varken.
Dat noemen ze spam, wearde Dragorius.quote:Ik zie je alsnog alleen nog maar steeds die site linken in alle topics waar je post.
Iedereen verdient een kans, daarom wordt het nu even achter de schermen bekekenquote:Op dinsdag 1 september 2009 11:31 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Dat noemen ze spam, wearde Dragorius.
In overleg ja.quote:Op maandag 7 september 2009 15:05 schreef standaard_broodrooster het volgende:
oops, sorry dat ik in verkeerde fb topic postte![]()
enne, hij was wel op slot hoor!
nu staat er dat ie naar onz is gegaan, de duivelse gladjakker heeft mij beet genomen!
Ja, toch bedankt om het even te bevestigen in het topicquote:Op maandag 7 september 2009 15:10 schreef Dragorius het volgende:
[..]
In overleg ja.Topic is zeker leuk maar dan wel in ONZ
Hopelijk is het zo duidelijk
Een torrent naar copyrighted materiaalquote:Op dinsdag 8 september 2009 12:55 schreef Oversight het volgende:na de opruim in het ebook topic, is ook 1984 verdwenen..... moest dat ?
quote:Op dinsdag 8 september 2009 12:58 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Een torrent naar copyrighted materiaal
Of kun jij aantonen dat dit vrij van copyright was? Dan mag ie uiteraard weer terug erin
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |