Jaaa, ik ook. Weet alleen nog niet zeker of ik het door laat gaan. Op een aantal site's ging het rond dat die prijs in dollars was. Maar dat blijken dus euro's te zijn.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 00:03 schreef Komakie het volgende:
Btw wie staan er Bataleon nog meer op de lijst voor een echte 'we love MJ'?
Vandaag een mailtje gehad dat ze me op de lijst hebben gezet en dat verdere besteldetails nog bekent worden gemaakt
nee de Breo Roam is ideaal voor surfen. Kan niet kapot (ik heb hem echt een paar keer hard door de kamer gesmeten. Geen krasjequote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:04 schreef marinos.. het volgende:
[..]
Jep dat zijn zeker mooie klokjes! Ik heb ''the banks'' Super stevig horloge en lekker zwaar! En tot 300m waterdicht. Dus ook ideaal voor surfen ed.
Ligt eraan hoeveel je daar verdientquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 15:51 schreef Rnej het volgende:
de rotolog met bamboe is echt NICE.. staat op mn verlanglijstje
maar eerst op seizoen..
aangenomen in Ischgl!! :-D wachten nog wel ff the hot zone af... maar denk niet dat the hot zone zo goed betaalt als Ischgl... ;-)
Can't Wait!
Ik heb de Banks. Helemaal zwart met witte wijzerplaat.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 09:43 schreef Komakie het volgende:
[..]
The Banks is inderdaad ook een erg netjes klokje. Alleen hij kan volgens de site "maar" tot 100m onder water. Niet erg boeiend eigenlijk. Wanneer kom je meer dan 100m onder water. Iig niet met surfen... Als het goed is
Ik ben altijd heel voorzichtig met dat soort dingen. Ik heb eigenlijk nooit een horloge om in het water. Maar met die Breo zou ik het nog wel proberenquote:Op maandag 24 augustus 2009 09:56 schreef Basje_B het volgende:
[..]
Ik heb de Banks. Helemaal zwart met witte wijzerplaat.
Ging vorige week zwemmen in zee. Uiereaard horloge om maar wel mooi condens erin.
Zo waterdicht is die van mij dus niet helaas
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 21:30 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ligt eraan hoeveel je daar verdient
Ik vind die met donker hout mooi. Nu doe ik het nog maar ff met me Breo
Voor allerdaags gebruik vind ik een dik groot horloge wel het mooiste/fijnste
Misschien dat ik de Rocker ook nog wel een keer koop. Die vond ik echt zo fijn
Als je nu al met dat been kan boarden moet je het niet veranderen.quote:Op maandag 24 augustus 2009 21:40 schreef Chicolate het volgende:
Zomer bijna voorbij, het begint weer behoorlijk te kriebelenTja ik was het topic opeens kwijtgeraakt, vond het al zo stil. Nu nog de uitrusting voor komend jaar bij elkaar krijgen. Welke merken maken handschoenen voor mensen met lange vingers? Mijn vingers zijn gemiddeld een kootje langer dan andere mensen waarvan de handpalm even groot is als de mijne en wilde dit jaar eens handschoenen aanschaffen die echt goed passen ipv 2 maten te breed
.
En als ik jullie zo hoor sta ik verkeerdom. Ik sta goofy en doe eigenlijk alles met mn rechterbeen, maar overwoog toch al om komend seizoen om te gaan draaien ... moet ik wel weer helemaal opnieuw gaan leren boarden, heb niet zoveel controle over mijn linkerbeen.
Klinkt logisch, bedankt! Ik denk dat ik er bijna niet onderuit kom om zowel natural als goofy te proberen, ik heb het gevoel dat ik geen sterke voorkeur zal tonen, maar natural klinkt zo het meest logisch.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:58 schreef Komakie het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat geen goede test aangezien bij het glijden meer weerstand hebt die je moet tegen werken. Je voorste been moet die kracht verwerken en je achterste bungelt er eigenlijk maar een beetje achter aan.
Als ik bij tennissen over de baan glij, dan doe ik dat ook met links voor, maar snowboarden doe ik met rechts voor. Bij glijden is het voorste been het been dat de meeste kracht krijgt te verwerken. Daarom is het sterke been voor. Denk maar aan het motoriek verhaal.
Bij snowboarden heb je die kracht niet aangezien je vanzelf wel glijdt. Daar is bij voorkeur het sterkste been achter aangezien die meer kracht te verwerken krijgt. Bij het draaien van een bocht gebruik je toch je achterste been stiekem net iets meer dan je voorste. Bij een ollie moet je afzetten met je achterste been en zo heb je er nog wel een paar
Dat heb ik dus ookquote:Op maandag 24 augustus 2009 22:48 schreef ijsbrekertje het volgende:
Ik ben ook rechts(-handig, -benig en alles eigenlijk), maar sta wel goofy. Stond als kind al zo op een skateboard, dus ik heb er geen moment aan getwijfeld om het op een snowboard ook zo te doen. Met sokken over het tapijt glijden doe ik overigens met rechts voor (dus dat komt overeen met een goofy stance).
Je kunt ook ongeveer loodrecht op je board gaan staan, waarbij je voorste voet iets naar voren gedraaid staat en je achterste voet iets naar achter (duckstance). Dan kun je makkelijk 'vooruit' en 'achteruit' (switch) boarden.quote:Op maandag 24 augustus 2009 22:59 schreef Chicolate het volgende:
<knip>
Waarom ik wilde wisselen, mn rechterbeen is wat zwakker geworden na een knieoperatie en nu ben ik bang dat hij te zwak is om mijn gewicht te dragen of klappen op te vangen als ik over hoopjes stuiter![]()
. Dan lijkt sturen met dat been me makkelijker. Maar niet doen dus?
Ja zo sta ik ook al, zo vind ik sturen makkelijkerquote:Op maandag 24 augustus 2009 23:13 schreef ijsbrekertje het volgende:
[..]
Je kunt ook ongeveer loodrecht op je board gaan staan, waarbij je voorste voet iets naar voren gedraaid staat en je achterste voet iets naar achter (duckstance). Dan kun je makkelijk 'vooruit' en 'achteruit' (switch) boarden.
Probeer dan op een makkelijke piste switch te boarden. Zo kun je bekijken of het lekker gaat of niet. Het is vooral een kwestie van wennen.
Ik ben begonnen met heel langzaam switch boarden op de babypiste. Opeens wist ik precies weer hoe het was om een beginner te zijn (Bochtjes maken is lastig en een beetje engen de ene kant op gaat makkelijker dan de andere kant op
) Inmiddels gaat het wel aardig met links voor, maar echt moeilijke pistes lukken nog niet. Ik ben toch echt een goofy kennelijk.
Logisch omdat het natural heet?quote:Op maandag 24 augustus 2009 22:36 schreef onearmedman het volgende:
[..]
Klinkt logisch, bedankt! Ik denk dat ik er bijna niet onderuit kom om zowel natural als goofy te proberen, ik heb het gevoel dat ik geen sterke voorkeur zal tonen, maar natural klinkt zo het meest logisch.
Ik vind het niet een goede manier. Hoe ga je iemand onverwacht in de rug duwen op het moment dat hij/zij moet bepalen of hij/zij goofy is of regularquote:Op maandag 24 augustus 2009 22:50 schreef onearmedman het volgende:
Hier heb je zelfs http://www.goofyornatural.com/ meer mensen die goofy zijn...
Overigens, bij het bepalen of je natural of goofy bent wordt veel geadviseerd om iemand je in je rug te laten duwen om te kijken met welk been je jezelf opvangt, dit been moet dan voor staan. Maar dit is dan toch je dominante/sterke been en moet dan toch achter?
Ja hier zie je de test;http://www.ehow.com/video_2347488_determining-dominant-snowboarding-foot.htmlquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:03 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik vind het niet een goede manier. Hoe ga je iemand onverwacht in de rug duwen op het moment dat hij/zij moet bepalen of hij/zij goofy is of regular
Er is trouwens ook wel iets wat je niet te snel moet doen en dat is wisselen. Als je eenmaal voor een kant gekozen hebt moet je dat ook volhouden totdat het echt niet gaat. Als je na een uurtje nog geen bocht kan draaien wil het niet zeggen dat het door je stance komt.
Ik weet niet precies wat de verhouding is in mijn lessen wat goofy/regular betreft.
Er zijn wel wat meer regulars maar percentages heb ik echt geen idee.
Meestal zijn de regulars in de meerderheid, maar ik heb ook wel eens groepjes gehad met veel meer goofy's.
Het is ook iets van de laatste jaren dat mensen goofy gaan staan. Vroeger was maar een heel klein percentage dat goofy stond en tegenwoordig zie je het steeds meer. Er zijn nog steeds meer regulars dan goofy's maar het verschil wordt wel kleiner.
Trouwens een leraar van mij zei vroeger wel eens (australiër vandaar het engels)
Goofy's are the real regulars!!
Ik ben trouwens ook goofy
Inderdaad.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 11:23 schreef onearmedman het volgende:
[..]
Ja hier zie je de test;http://www.ehow.com/video_2347488_determining-dominant-snowboarding-foot.html
Deze is wel erg slecht want ze stapt nauwelijks uit en weet dat ze geduwd zal worden.
Ik ga komende winter waarschijnlijk nog een beetje les geven op een rolbaan. Daar zetten ze iedereen gewoon goofy 15/-15 en dan gaan ze gewoon beginnen en zien ze wel. Je kunt het dan op een gegeven moment ook wel zien maar toch wat apart. Verschil is dan wel dat die baan natuurlijk 100% gelijk is. In Oostenrijk hebben we een oefenweide die niet 100% recht loopt. Dus leerlingen hebben altijd moeite om 1 kant op te gaan. Het betekent dan natuurlijk niet dat dat been het slechte been is aangezien de piste scheef loopt. Dan is het soms wel moeilijker te zien.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 11:34 schreef Fugie het volgende:
Doe wat het meest comfortabele is, en als je het dan kan ga je lekker switch leren rijden. Beetje oefenen en je kan het allebei.
Ik ben begonnen met switch rijden door samen met mijn broer op de babypiste te gaan spelen. Zo kun je het heel rustig aan opbouwen. Een ideale mogelijkheid om verder te oefenen is boarden met vrienden, die nog niet zo lang boarden als jij. Dan moet je toch langzaam boarden op een relatief makkelijke piste... door switch te rijden geef je jezelf een uitdaging en verveelt het niet.quote:Op maandag 24 augustus 2009 23:36 schreef Chicolate het volgende:
Ja zo sta ik ook al, zo vind ik sturen makkelijker. Tijdens de les moesten we ook switch rijden ... op een piste met hobbels, flink onderuit gegaan een paar keer, au. Ga ook zeker weer lessen nemen komend jaar, dat is zoveel leuker dan zelf door het gebied omdat je dan dingen doet die je normaal niet eens zou proberen
. En dit jaar heb ik lenzen dus geen last van een beslagen bril
.
Ik ben benieuwd waar ik volgend jaar naartoe ga (neem aan dat ik wel ga eigenlijk), en dan ga ik zeker proberen om te oefenen met switch rijdenquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 12:16 schreef ijsbrekertje het volgende:
[..]
Ik ben begonnen met switch rijden door samen met mijn broer op de babypiste te gaan spelen. Zo kun je het heel rustig aan opbouwen. Een ideale mogelijkheid om verder te oefenen is boarden met vrienden, die nog niet zo lang boarden als jij. Dan moet je toch langzaam boarden op een relatief makkelijke piste... door switch te rijden geef je jezelf een uitdaging en verveelt het niet.
Lessen zijn leukIk zou wel eens een lesje in het park of offpiste willen volgen. Helaas geven ze die meestal niet met kerstmis, omdat het park dan nog niet gebouwd is
![]()
Hoe lang board je Chicolate?
http://www.wintersporters.nl/skigebieden/overzichtquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:44 schreef j0rrit het volgende:
Misschien heeft één van jullie een ideetje.Het volgende:
De grote Franse gebieden Les Trois Valleés en Tignes-Val 'D Isere ken ik onderhand als mijn broekzak. Met hun flinke aantal kilometers piste (+/- 600) zijn dit perfecte gebieden aangezien ik toch 2-3 weken per winter in de sneeuw doorbreng. Op de meeste gebieden ben je binnen een week al uitgekeken, ook de gebieden met 'slechts' 300km piste bijvoorbeeld.
En dit jaar wil ik wel weer wat nieuws, vandaar het dilemma. Welk gebied is nog meer erg leuk en leuk voor langere tijd? Het land maakt niet echt uit. Frankrijk, Oostenrijk, Italië, Zwitserland. Het is allemaal prima.
Wie heeft een leuk alternatief?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |