quote:Op donderdag 6 augustus 2009 21:06 schreef Shitney het volgende:
He hallo allemaal,
Ik kom even buurten, ik zag dat Robijn hier ook zit. Bovendien wou ik even zeggen dat ik vandaag een slechte MJ-dag heb, en dat past niet zo in SHO denk ik. Dus doe ik het maar even hier.![]()
Ik heb een kleine terugslag geloof ik, ik vind het ineens weer heel erg.
Nahhh dat heeft niks met man/vrouw te maken...misschien meer met- ik weet dat Shitney ook wat ouder is- dat wij em lang hebben meegemaakt. En nie boos worden, das een feit.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 21:55 schreef Rnnz het volgende:
Ja, ach.. het er moeilijk mee hebben heb ik niet echt meer, daar ben ik een man voor laten we maar zeggen.Echter had ik een paar dagen terug wel zoiets van: 'Kut, hij is er echt niet meer'.
Ja heb het gelezen, maar van wat voor site komt dat nou weer...quote:Op donderdag 6 augustus 2009 21:56 schreef DrDentz het volgende:
En LaToya heeft de harde schijven waar zijn nieuwe tracks op staan gepikt!
Niet boos worden? Ik ben woest.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 21:58 schreef Robijn1961 het volgende:
[..]
Nahhh dat heeft niks met man/vrouw te maken...misschien meer met- ik weet dat Shitney ook wat ouder is- dat wij em lang hebben meegemaakt. En nie boos worden, das een feit.
En die laatste zin: ja dat bedoel ik...vlagen.
Pfff wat een gedoe weer.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:08 schreef Rnnz het volgende:
La Toya has 'missing' Michael Jackson songs?
Over 100 unreleased songs are believed to be in sister's possession
Michael Jackson's sister La Toya is believed to be in possession of over 100 unreleased tracks by the self-style king of pop, according to reports.
Jackson is strongly rumoured to have recorded tracks with artists including Black Eyed Peas' Will.i.am, Akon and Ne-Yo, though it is unclear whether any duplicates of songs were made. Will.i.am has confirmed that he does not own copies of the Jackson material he appeared on.
After his death in June, Jackson's manager Frank DiLeo said that the singer's family had quickly removed his belongings from his rented California mansion.
"They backed up trucks, removing everything," Billboard.com quotes DiLeo as telling Rolling Stone. "They thought Michael owned it all, so they took even the rented furniture."
DiLeo also revealed that he thinks La Toya Jackson had picked up the computer equipment containing her late brother's unreleased songs.
He added that lawyers working on behalf of Jackson's estate are trying to recover the tracks.
Some "sensational" tracks included on the hard drives were allegedly recorded in Jackson's '80s heyday, according to the manager.
http://www.nme.com/news/michaeljackson/46546
Fijn is dat. Ik hoop dat er niets mee gebeurt. Als de Jacksons die songs op de een of andere manier kwijtraken kan ik me niet voorstellen wat de wereld met ze gaat doen.![]()
Iedereen wil die nummers horen.
Ikke niet hoor.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:14 schreef Shitney het volgende:
Ach, dat ik een vrouw ben zal er ook wel mee te maken hebben. Ik moet zeggen dat ik al een week of wat af en toe op buitenlandse sites fans dingen zie posten en dat ik dan denk mens, stel je niet zo aan, het was je vader niet, dus ik ben er ook al een tijdje vrij nuchter onder hoor. Ik ben zelfs meestal heel vrolijk als ik ergens dan weer MJ muziek hoor schallen, dan denk ik: ha, maar ik ben lekker al mijn hele leven fan!
Maar vandaag had ik ook ineens dat ik dacht wacht effe, ik zie hem wel elke dag en hoor al weken zijn muziek, maar dat is omdat hij dood is. Hij is gewoon echt dood! Alsof het kwartje nu pas echt valt. hij lijkt zo springlevend dat ik het af en toe vergeet.
Maar misschien zijn het wel gewoon hormonen. Daar hebben wij vrouwen namelijk weleens last van.
Ahaa, weer wat geleerd.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:40 schreef DrDentz het volgende:
According to Quincy Jones from "Bad: Special Edition", there was a meeting among the three. In the meeting, Jackson played "Streetwalker" first, and Dileo was not impressed. But Dileo started to dance when "Another Part of Me" came on. This is what eventually put "Another Part of Me" onto the album.
Tja.
Ahhahaha, gekke Dentzquote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:42 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Lees ook mijn posts in andere topics, als je nog meer wilt leren over diverse onderwerpen.
Inderdaad, las dat Smooth Criminal eerst de cut ook niet zou halen, maar goed dat ze die er toch op hebben gezet.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:37 schreef Rnnz het volgende:
Volgens mij zou het niet op Bad komen omdat het uit de film Captain EO komt. Quincy Jones besloot daarna uiteindelijk dat hij het nummer toch op de plaat wilde hebben, in plaats van Streetwalker.
Ja.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:42 schreef Robijn1961 het volgende:
Wat vinden jullie nou. Was hij niet, op de rehearsals, magerder dan anders?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |