Ah, dank je, ik had de zoekfunctie gebruikt maar er geen rekening mee gehouden dat het ook wel eens anders gespeld zou kunnen worden.quote:foto Op dinsdag 4 augustus 2009 15:46 schreef ColdFeet het volgende:
Misschien kun je hier wat inspiratie opdoen? Het grote vraag het piet hoe maak ik het klaar topic, deel 8
Succes!
Die had ik ook gevonden inderdaad, en dat lijkt dus wel op hoe een progrestaart hoort te zijn? Als ik daarmee aankom bij iemand die het nog kent uit d'r jeugd zit ik er dus niet volkomen naast?quote:foto Op dinsdag 4 augustus 2009 16:11 schreef Trusten het volgende:
Haai,
Ik heb deze een tijd geleden nagemaakt, erg lekker!
http://www.deleukstetaarten.nl/forum/viewtopic.php?id=46421
Nee je zit er dan niet volkomen naast. Progrestaart is een soort schuimtaart maar het verschil tussen progres en schuim is dat in progres naast eiwit en suiker ook bloem en/of maizena en noten toe worden gevoegd. En schuim is alleen eiwit met suiker. Die schuim/progresbodems zorgen er dus voor dat het een 'progres' taart is.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:14 schreef DevilsAndDust het volgende:
Die had ik ook gevonden inderdaad, en dat lijkt dus wel op hoe een progrestaart hoort te zijn? Als ik daarmee aankom bij iemand die het nog kent uit d'r jeugd zit ik er dus niet volkomen naast?
Ok, dank je, dan ga ik me aan dat recept wagen.quote:foto Op dinsdag 4 augustus 2009 16:20 schreef Trusten het volgende:
[..]
Nee je zit er dan niet volkomen naast. Progrestaart is een soort schuimtaart maar het verschil tussen progres en schuim is dat in progres naast eiwit en suiker ook bloem en/of maizena en noten toe worden gevoegd. En schuim is alleen eiwit met suiker...
Heb je de OP wel gelezen?quote:foto Op dinsdag 4 augustus 2009 16:57 schreef Sakura het volgende:
http://www.google.nl/search?hl=nl&q=progrestaart+recept&meta=&aq=1s&oq=progres+taar
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop