Je hoort 'm gewoon keihard tegen de deur aanbonken met z'n kop... en z'n vleugels hoor je tegen de muren aanschuren.quote:Op maandag 3 augustus 2009 21:16 schreef Ang3l het volgende:
AAAAAGH er vliegt hier net echt een HUGE ass libelle naar binnen!
Holy crap die is groot
krant/tijdschift/vliegenmepper en patssssquote:Op maandag 3 augustus 2009 21:16 schreef Ang3l het volgende:
AAAAAGH er vliegt hier net echt een HUGE ass libelle naar binnen!
Holy crap die is groot
Pluk moet maar op jacht dan.quote:Op maandag 3 augustus 2009 21:18 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Je hoort 'm gewoon keihard tegen de deur aanbonken met z'n kop... en z'n vleugels hoor je tegen de muren aanschuren.
Wat zit je er warm bij.quote:Op maandag 3 augustus 2009 20:45 schreef Ang3l het volgende:
[ afbeelding ]
En soms ben ik vals en maak ik screenshots, maar dat hoort ie dan
Ben je er eindelijk achter dat het noorden echt helemaal niks is?quote:Op maandag 3 augustus 2009 21:26 schreef Yurithemaster het volgende:
volgens mij ga ik maar naar Amsterdam verhuizen
op sommige vlakken is amsterdam handiger jaquote:Op maandag 3 augustus 2009 21:58 schreef MisterO het volgende:
[..]
Ben je er eindelijk achter dat het noorden echt helemaal niks is?
Wgehehe, Pluk die rent dan volgens mij weg.quote:
Foto was niet van deze keerquote:
morgen moet je toch je sexkennis opfrissenquote:Op maandag 3 augustus 2009 22:13 schreef Eustace. het volgende:
Morgen niksdoen, woensdag naar me lief en donderdag me Canon EOS 450D.
www.woningnet.nlquote:Op maandag 3 augustus 2009 21:26 schreef Yurithemaster het volgende:
volgens mij ga ik maar naar Amsterdam verhuizen
Ja nou.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:17 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
morgen moet je toch je sexkennis opfrissen
Zeg Vlarp, is die halve crew gay of zo?quote:
fietsen verleer je ook niet dusquote:Op maandag 3 augustus 2009 22:20 schreef Eustace. het volgende:
[..]
Ja nou.Het is gewoon alweer een tijdje geleden dat ik op dat gebied actief ben geweest enzo.
Maar je wordt er wel roestiger inquote:Op maandag 3 augustus 2009 22:25 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
fietsen verleer je ook niet dus
Door een afwijking aan me rug, en de daarbij horende evenwichtsstoornis, heb ik nooit kunnen fietsen dus dat voorbeeld gaat niet echt op voor mij.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:25 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
fietsen verleer je ook niet dus
neemt niet weg dat je het niet verleerdquote:Op maandag 3 augustus 2009 22:30 schreef Eustace. het volgende:
[..]
Door een afwijking aan me rug, en de daarbij horende evenwichtsstoornis, heb ik nooit kunnen fietsen dus dat voorbeeld gaat niet echt op voor mij.![]()
quote:Op maandag 3 augustus 2009 21:16 schreef Ang3l het volgende:
AAAAAGH er vliegt hier net echt een HUGE ass libelle naar binnen!
Holy crap die is groot
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |