quote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:07 schreef appelsientje het volgende:
Toch vind ik het uitshirt maar niks.. lijkt net of we voor Kroatië zijn
oo maar vind ik ook wel grappig.. maar toch toen ik hem voor het eerst zag dacht ik meteen aan kroatiequote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:09 schreef rubbereend het volgende:
[..]juist prachtig met de Brabantse vlag erin.
Dat vond ik dus van de wittequote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:27 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
best wel een van de mooiste shirtjes van de afgelopen jaren!
samen met de wittequote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:36 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Dat vond ik dus van de witte
smaken verschillen
Ik denk dat ik dadelijk maar naar het casino ga.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:17 schreef ruud.nl het volgende:
Het zal wel weer een beroerde wedstrijd worden die met 0-1 wordt gewonnen.
Niet goed, niet slecht. De counters goed uitspelen en je wint met 0-3. Maar goed, wat kun je hier van zeggen? Mindere tegenstander, kunstgras, zondag belangrijke wedstrijd. Ik had weinig anders verwacht.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:57 schreef Neleos het volgende:
maar het was niet al te best zo te lezen.
Mogelijke tegenstanders?quote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:08 schreef dndiek het volgende:
Morgen de loting, als nummer 2 de koker in als AS Roma ook doorgaat volgens mij....
Van dit PSV verwachtte niemand anders denk ik.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:04 schreef DS4 het volgende:
[..]
Niet goed, niet slecht. De counters goed uitspelen en je wint met 0-3. Maar goed, wat kun je hier van zeggen? Mindere tegenstander, kunstgras, zondag belangrijke wedstrijd. Ik had weinig anders verwacht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |