Cornerstone, Secret Door, Pretty Visitors en Dangerous Animals hadden allemaal betere singles geweest. Crying Lightning komt soms een beetje zeurderig over.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 20:56 schreef Aisumasen het volgende:
Was wel leuk interview, maar "Crying Lightning" is toch wel echt hun slechtste single ooit...
quote:Op woensdag 5 augustus 2009 19:49 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Zo niet, krijg je het anders wel te zien via YouTube.
Goed voorbeeld waar je kunt zien dat Alex' zangstem flink verbeterd is, hij durft zelfs wat te experimenteren op sommige stukjesquote:
Ja, nóg een positief overblijfsel van TLSPquote:Op donderdag 6 augustus 2009 00:17 schreef Haunter het volgende:
[..]
Goed voorbeeld waar je kunt zien dat Alex' zangstem flink verbeterd is, hij durft zelfs wat te experimenteren op sommige stukjes
Ja ik vind het ook zo zonde. Ik bedoel, prima dat John Ashton af en toe een gitaarpartijtje en een synth meepakt, maar ik vind wel dat Alex "zijn" stukken moet blijven doen. Daarnaast vind ik het nog steeds een vreemd gezicht; Alex alleen met een microfoon op het op podium. Net alsof hij zich geen houding weet te gevenquote:Op donderdag 6 augustus 2009 00:23 schreef Merkie het volgende:
Leave Before The Lights Come On was in NYC trouwens wel weer gewoon op niveau vond ik, alleen het is zo jammer dat Alex geen gitaar meer speelt op veel nummers. Waarom toch?
Dat idee heb ik ook ja, alsof hij niet weet wat hij moet doen zonder een gitaar in z'n handenquote:Op donderdag 6 augustus 2009 00:31 schreef Haunter het volgende:
[..]
Ja ik vind het ook zo zonde. Ik bedoel, prima dat John Ashton af en toe een gitaarpartijtje en een synth meepakt, maar ik vind wel dat Alex "zijn" stukken moet blijven doen. Daarnaast vind ik het nog steeds een vreemd gezicht; Alex alleen met een microfoon op het op podium. Net alsof hij zich geen houding weet te geven
Achja, als ik hem zo zie klooien met de bedrading van de microfoon, zo naar beneden zie kijken steeds en heen en weer lopen als een motherfucker.. dan denk ik: hou toch gewoon je lieve gitaartje vast en geef er desnoods af en toe een pingel aan.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 00:34 schreef Aisumasen het volgende:
Ik vind het niet echt een vreemd gezicht, hij doet het immers al vanaf het begin met "Vampires", maar het is wel jammer van zijn eigen partijen inderdaad. Maar het zal een bewuste keuze zijn geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |