Van Harte welkom het kost je niks ,alleen maar je hartje open stellen aan de gastvrijheid van 2010quote:Op zondag 2 augustus 2009 19:29 schreef Mirjam het volgende:
dus we mogen volgend jaar bij je logeren?
ik was serieus hequote:Op zondag 2 augustus 2009 19:32 schreef GroningenEuroborg het volgende:
[..]
Van Harte welkom het kost je niks ,alleen maar je hartje open stellen aan de gastvrijheid van 2010
Ik ben benieuwd.quote:Op zondag 2 augustus 2009 20:26 schreef GroningenEuroborg het volgende:
Morgen ga ik weer verder dan gaan wij de stad in
quote:Op zondag 2 augustus 2009 22:11 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ik was serieus he
we hebben wel eens bij iemand in portugal gelogeerd, dat was geweldig, dus een adresje in marokko is nooit weg
En wat kijken ze allemaal vriendelijk en gastvrijquote:
Vooral die vent die zijn hand voor zijn hoofd houdt!quote:Op maandag 3 augustus 2009 18:06 schreef flipsen het volgende:
[..]
En wat kijken ze allemaal vriendelijk en gastvrij
quote:Op maandag 3 augustus 2009 18:06 schreef flipsen het volgende:
[..]
En wat kijken ze allemaal vriendelijk en gastvrij
Mijn huis staat al klaarquote:Op maandag 3 augustus 2009 18:41 schreef 2dope het volgende:
Vet station
Waarom heet je eigenlijk GroningenEuroborg als ik vragen mag? Je gaat van Groningen naar Tanger verhuizen zodra je huis in 2010 klaar is!?
Je bent sarcastisch? Ik vind de foto's namelijk wel echt nice.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 00:03 schreef Bora-Bora het volgende:
Schitterende foto's uitgekozen. Zo krijg je werkelijk een goed beeld van de stad! [ afbeelding ]
De foto's die je ziet is gewoon Tanger of ik zie uitgekozen heb of niet ,Tanger die moet je zelf ervaren en dan pas komen zeggen dat ik de foto's heb uitgekozen,ik kan ook in Amsterdam gaan staan en dan de menselijke vuilensbelt op de foto zetten en zeggen kijk dit is Amsterdamquote:Op woensdag 5 augustus 2009 00:03 schreef Bora-Bora het volgende:
Schitterende foto's uitgekozen. Zo krijg je werkelijk een goed beeld van de stad! [ afbeelding ]
Je bent van harte welkom in mijn huisje en ik heb plaats genoeg,vind je mijn huisje niet mooi dan kan ik je altijd onderbrengen bij mijn andere huisjes die ik verhuur in Marokko (Zomerhuisjes)quote:Op woensdag 5 augustus 2009 10:05 schreef zoetekauwtje het volgende:
ik vind de foto's ook leuk en ik vind het echt heel aardig van hem dat ie zijn huisje openstelt. Ik denk niet dat veel nederlanders hem na zullen doen (uit zichzelf dan hè). Als ik die kant opga zal ik aan je denken
Ik ben zelf uitgebreid in Tanger geweest; vandaar dat ik er een mening over heb. Vervelend hè?quote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:47 schreef GroningenEuroborg het volgende:
De foto's die je ziet is gewoon Tanger of ik zie uitgekozen heb of niet ,Tanger die moet je zelf ervaren en dan pas komen zeggen dat ik de foto's heb uitgekozen,ik kan ook in Amsterdam gaan staan en dan de menselijke vuilensbelt op de foto zetten en zeggen kijk dit is Amsterdam
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |