met slimquote:
18 en het is van Utrecht naar Zwolle.quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:34 schreef Mirjam het volgende:
hoe oud ben je, en hoe heftig is de reis?
m.a.w., waar moet je heen/hoelang moet je reizen?
quote:
Ja in Gouda, dan moet je de bus van Centraal naar Goverwelle pakken, en dan kan je daar de intercity naar Amersfoort nemen die via Roosendaal naar Zwolle gaatquote:Op donderdag 30 juli 2009 19:44 schreef PAA-053 het volgende:
Utrecht - Zwolle? Volgens mij.... moet je dan OVERSTAPPEN!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
dan zou ik er zeker wel een overnachting bij boekenquote:Op donderdag 30 juli 2009 19:44 schreef PAA-053 het volgende:
Utrecht - Zwolle? Volgens mij.... moet je dan OVERSTAPPEN!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
En je 17 andere levensjaren?quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:44 schreef Nacalon het volgende:
Waarom zou ik met het OV reizen als Ik dicht bij mijn school woon en zelf een auto heb? Alleen voor deze keer moet ik met het OV omdat ik geen toegang heb tot mijn auto
OMFG! Wel weer typisch iets voor Fok! zo'n wereldvreemd figuur.quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:36 schreef Nacalon het volgende:
[..]
18 en het is van Utrecht naar Zwolle.
Papa en mama hebben z'n handje vastgehouden waarschijnlijkquote:
quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:48 schreef Nacalon het volgende:
[..]
Allebei mijn ouders hebben een Auto?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |