Ik zit er sterk aan te denken gewoon te komen als morgen de koorts over isquote:Op zaterdag 19 september 2009 22:45 schreef YPPY het volgende:
Misschien ben je morgen wel beter Isa? Toch? Zou wel gezellig zijn.
Even een lijstje voor mezelf om morgenochtend te controleren:
- flesje water
- slippers
- badjas
- handdoeken
- borstel
- testers wasverzachter
En om jullie gerust te stellen: ik heb geen last van pms.
Ik maak even een kloon aan, dan heb ik een nieuw gezichtquote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:55 schreef YPPY het volgende:
De sauna was keigaaf!
En we hebben bedacht weer een chocoladeworkshop te gaan doen. Zoals in Schiedam. Of daar nog een keer.
Maar.... dan willen we nieuwelingen mee, dat is leuk, nieuwe gezichten en zoiets als een chocoladeworkshop is laagdrempelig als je nooit eerder mee bent geweest.
Dus... wie gaat er mee?
2 posts boven jequote:Op zaterdag 3 oktober 2009 10:41 schreef YPPY het volgende:
Leuk, leuk, leuk!Een datum is er nog niet. En een locatie ook niet, maar we bereiken wel ons doel om meer mensen te bereiken die in principe mee willen. Nu gaan jullie (zoals BE en stout en Sjeen en mejuffrouw (en fuente, waar ben je??? )) vast ook mee beslissen over de datum en locatie. En we wilden ook weer eens naar de dierentuin (ouwehands is volgens mijn buurvrouw heel leuk geworden) en dan moeten jullie daar natuurlijk ook op reageren. Gemeen he?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |