Een mooie auto is niet voor boodschappen! Daar is niet eens ruimte voor!quote:Op donderdag 30 juli 2009 15:38 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Dat is ook weer een beetje overdreven. Hoe ga je dan boodschappen doen? Of neem je je garage mee?
Nee hoor. Fiets is geen probleem, woon midden in het centrum. Maar het blijft wel zwaar terecht. Auto'squote:Op donderdag 30 juli 2009 15:57 schreef Kevincy het volgende:
[..]
Nee als je toch geen bezine of diesel kan betalen is het kansloos.
Ik heb hetzelfde, ben totaal niet agressief aangelegd of zo, maar als ik er gewoon aan terugdenk aan de schade die ik gehad heb, en waarom? voor de lol? om stoer te doen? ze weten niet wat ze een mens aandoen, vooral iemand die al krap bij kas zit, en een spiegel moet laten repareren omdat anders de auto niet door de keuring komt.quote:Op donderdag 30 juli 2009 15:57 schreef ShizzleMyDizzle het volgende:
Heb sinds twee weken een eigen auto en moet er niet aan denken dat er een stel van die klapjosti's mijn auto beschadigen.
Ik denk niet dat ik voor de gevolgen zou kunnen instaan als ik het zie gebeuren...
ja daar zal jij je druk om maken, om het milieu.. na het bekrassen van andermans autoquote:Maar het blijft wel zwaar terecht. Auto's. Vervuilen alleen maar.
Je stond waarschijnlijk op iemand zijn parkeerplek waar hij altijd zijn auto zet!quote:Op donderdag 30 juli 2009 15:42 schreef Steeven het volgende:
[..]
Ja, een Cupra.
[..]
Nee, ik stond geparkeerd bij mijn vriendin, was daar voor de 3e keer, ken daar geen mensen. Misschien iemand die jaloers is.
[..]
Dat zegt iedereen ouder dan 25 zonder rijbewijs.quote:
Vandalisme is uitgesloten bij een autoverzekering, ook bij een all-risk verzekering.quote:Op donderdag 30 juli 2009 15:41 schreef jantar het volgende:
[..]
wel van geleerd in een keer... zonde man
jammer dat mensen tegenwoordig gewoon niet meer klakkeloos te vertrouwen zijn en gewoon niet met hun handen van andermans spullen af kunnen blijven.
maarja.. daar koop jij nu niet veel voor..
Alsof zoiets op klaarlichte dag bij een winkelcentrum gebeurt (ja misschien, maar de kans is een stuk kleiner).quote:Op donderdag 30 juli 2009 15:38 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Dat is ook weer een beetje overdreven. Hoe ga je dan boodschappen doen? Of neem je je garage mee?
Ik heb op iedere kant van m'n auto wel een plekje zitten van 't winkelcentrum.. Ze zullen er niet uitgebreid in krassen, maar mensen zat die lekker autos gaan lopen beschadigen daarquote:Op donderdag 30 juli 2009 16:05 schreef Uro het volgende:
[..]
Alsof zoiets op klaarlichte dag bij een winkelcentrum gebeurt (ja misschien, maar de kans is een stuk kleiner).
Daarom verzeker ik mij gewoon helemaal niet behalve WA. Je bent ontzettend veel geld kwijt voor de premie en de kans dat je schade hebt is zo klein dat je het eventueel zelf nog wel kan dekken.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:03 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Vandalisme is uitgesloten bij een autoverzekering, ook bij een all-risk verzekering.
Tja, zeg het maar. Niemand wist dat ik bij mijn vriendin was, laat staan dat ze weten wat voor auto ik rij. Of misschien toch toevallig gespot, of een gefrustreerde gek uit de buurt. Geen idee, maar ik zet mijn auto daar nooit meer neer.quote:Jaloerse ex van jou of je vriendin?
Ligt eraan hoe duur je auto is. En hoeveel schadevrije jaren je hebt. Ik betaal 23 euro per maand all-risk voor een auto die een dagwaarde heeft van 8000 euro. Om daarop een tientje per maand te bezuinigen is in mijn ogen niet verstandig.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:08 schreef Uro het volgende:
[..]
Daarom verzeker ik mij gewoon helemaal niet behalve WA. Je bent ontzettend veel geld kwijt voor de premie en de kans dat je schade hebt is zo klein dat je het eventueel zelf nog wel kan dekken.
De ex van je vriendin?quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:10 schreef Steeven het volgende:
[..]
Tja, zeg het maar. Niemand wist dat ik bij mijn vriendin was, laat staan dat ze weten wat voor auto ik rij. Of misschien toch toevallig gespot, of een gefrustreerde gek uit de buurt. Geen idee, maar ik zet mijn auto daar nooit meer neer.
wtf, ik zie idd niks in mijn polis staan over vandalismequote:Op donderdag 30 juli 2009 16:08 schreef Uro het volgende:
[..]
Daarom verzeker ik mij gewoon helemaal niet behalve WA. Je bent ontzettend veel geld kwijt voor de premie en de kans dat je schade hebt is zo klein dat je het eventueel zelf nog wel kan dekken.
Ja. M'n pa heeft het gehad, wel "maar" aan één kant, maar toch ook zo'n 2000 euro schade.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:05 schreef Uro het volgende:
[..]
Alsof zoiets op klaarlichte dag bij een winkelcentrum gebeurt (ja misschien, maar de kans is een stuk kleiner).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |